Automatizuota informacinė sistema pagal užsakymą
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Automatizuota informacinė sistema pagal užsakymą

Automatizuota informacinė sistema pagal užsakymą • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite automatizuotą informacinę sistemą pagal užsakymą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizuota informacinė sistema atliekama pagal užsakymą, atsižvelgiant į konkretaus kliento poreikius. Rinkos ekonomikoje automatizuotos informacinės sistemos įgavo svarbą. Kuo naudinga automatizuota informacinė sistema?

Visų pirma, automatizuotų produktų kūrimo tikslas – automatizuoti įmonės veiklą, taip pat informacijos konsolidavimą, transformavimą, apdorojimą, saugojimą ir perdavimą. Automatizuota informacinė sistema apima bankininkystės, geležinkelių, aviacijos, įmonių valdymo platformas. Pagrindinės automatizuotos informacinės sistemos funkcijos: didinti personalo produktyvumą, gerinti aptarnavimą, supaprastinti ir sumažinti darbo eigos darbo intensyvumą, sumažinti klaidų skaičių. USU Software automatizuota užsakymų informacinė sistema yra moderni automatizuota platforma, su kuria galite efektyviai valdyti savo verslą.

Dirbdami su klientais mūsų kūrėjai atsižvelgia į visus įmonės veiklos niuansus. Norint atlikti tikslią apskaitą, bet kuri organizacija turi sukurti sandorio šalių duomenų bazę, sąveikauti su klientų taisyklėmis, taisyti užsakymus, stebėti darbuotojus, teikti paslaugas ar parduoti prekes. Visos šios funkcijos yra automatizuotame USU programinės įrangos gaminyje. Be to, galite efektyviai dirbti su įvairiais dokumentais, formomis. Siekiant sutaupyti laiko, pildymas atliekamas automatiniu režimu. USU Software sistema padeda valdyti svarbius reikalus, planuoti kiekvieno specialisto darbus, o automatizuota platforma teikia automatizuotas SMS žinutes, atliekamas kolektyviai ir individualiai. Jei jūsų įmonė naudoja reklamą savo produktui reklamuoti, galite atlikti efektyvią rinkodaros sprendimų analizę, atsižvelgdami į naujų klientų antplūdį ir gaunamus mokėjimus per programinę įrangą. Programos finansų kontrolė struktūrizuota, programoje rodoma mokėjimų statistika, gautinos ir mokėtinos sumos, pageidaujamos prekės išlaidos. Programa leidžia analizuoti darbuotojų darbą, galima palyginti savo darbuotojų pasiekimus pagal įvairius kriterijus: pagal užsakymą, pelną ar kitus Jūsų įmonei svarbius rodiklius. Ji integruojasi su naujausiomis technologijomis, tokiomis kaip prekių užsakymas, Telegram Bot, telefonas, įvairi sandėlio įranga, galima integracija su svetaine. Taip pat galite prijungti teikiamos paslaugos kokybės vertinimą, nustatyti darbą su mokėjimo terminalais ir pan. Platforma išsiskiria gražiu dizainu ir lengvu funkcionalumu. Jūsų darbuotojai greitai pripranta prie darbo nauju formatu. Užsakymui pageidaujant, mūsų kūrėjai yra pasirengę pasiūlyti ir kitų funkcijų, tačiau atsižvelgiama į bet kokius pageidavimus. Bandomąją produkto versiją rasite mūsų svetainėje. Įsigyti automatizuotą informacinę sistemą, kad pateiktumėte užsakymą iš USU Software įmonės, galite atsiųsdami prašymą elektroninio pašto adresu arba paskambinę nurodytais kontaktiniais numeriais. Stebėkite pažangą naudodami USU Software kompanijos automatinę informacinę sistemą.

Informacinio produkto USU Software sistema leidžia tvarkyti sandorio šalių duomenų bazę, taip sukuriant vieną sąskaitą klientams ir tiekėjams. Bet kokia informacija apie sandorio šalis, įtraukta į automatizuotą duomenų bazę. Kiekvienam klientui galite pažymėti bet kokią planuojamą veiklą ir atliktus veiksmus. Galite valdyti laipsnišką kiekvieno užsakymo vykdymą. Įsakymo vykdymo etapais atveju galite reguliuoti užduočių paskirstymą tarp darbuotojų. Susiję darbuotojai galite stebėti kiekvienam užsakymui priskirtų užduočių eigą. Automatizuotoje platformoje galite vesti visų rūšių paslaugų ir darbų, parduotų prekių apskaitą. Galima detali sandėlio apskaita, dirbant su bet kokiu padalinių, sandėlių ir filialų skaičiumi, galima pasiekti integraciją į vieną duomenų bazę. Automatizuotas produktas, sukonfigūruotas automatiškai užpildyti sutartis, formas ir kitus dokumentus. Programinėje įrangoje galite saugoti programų statistiką. Yra sąveikos su tiekėjais kontrolė. Išsamius finansinius įrašus galima laikyti programinėje įrangoje. Jūsų įmonės pajamos ir išlaidos yra visiškai kontroliuojamos. Galite patikrinti klientų gautinas sumas. Kiekvieno darbuotojo veiklą visiškai kontroliuojate jūs. Automatika gali būti nustatyta taip, kad primintų jums svarbius dalykus. Programoje galite sukurti visą darbuotojų maketą pagal susitikimus pagal datas.

Naudodami automatizuotus išteklius galite efektyviai tvarkyti masinį ir individualų SMS paštą. Galima pritaikyti ataskaitas direktoriui, galimybės leidžia pateikti veiklos analizę įvairiais aspektais. Automatinė informacinė sistema integruojasi su telefonu.

Naudodamiesi programine įranga galite konfigūruoti teikiamos paslaugos kokybės įvertinimą. Sistema integruojama su mokėjimo terminalais. Automatizavimo duomenys gali būti apsaugoti sukuriant atsargines kopijas. Automatinė platforma yra gražiai suprojektuota ir lengva. Galimas integravimas su „Telegram“ botu. USU programinės įrangos sistema yra geriausia automatizuota informacijos programa verslui. Yra daugybė produktų, skirtų vartotojų poreikiams, paskyros nuolaidoms ir nemokamiems užsakymams atsižvelgti, tačiau dauguma jų žongliruoja su didele užsakymų erdve ir nesirūpina kitos organizacijos specifika. Kai kurie neturi pagrindinių funkcijų, o kiti turi nenaudojamų funkcijų. USU programinės įrangos sistema reikalauja individualaus sistemos produkto kūrybiškumo jūsų gamybos užsakymo poreikiams.