Klientų ir užsakymų apskaitos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Klientų ir užsakymų apskaitos programa

Klientų ir užsakymų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite klientų ir užsakymų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Klientų ir užsakymų apskaitos programa – tai automatizuota programa, sukurta efektyvesniam valdymo procesų organizavimui ir operatyvinei klientų apskaitai bei užsakymų apdorojimui. Naudodami klientų apskaitai skirtą programą sukursite informacines korteles su patogiu savo klientų ir jų kontaktų katalogu bei visa informacija apie vartotojus nuo užsakymų istorijos iki vidutinio čekio ir baigiant įsigytų pirkinių skaičiumi. ir pardavimų skaičius.

Naudodami klientų ir užsakymų apskaitos programą, dėl automatinio sandėlio papildymo iki nemažėjančių likučių ir pardavimų bei tiekėjų užsakymų pagal klientų pageidavimus galėsite kompetentingai ir iš anksto planuoti pirkinius. Statistika. Klientų pretenzijų apskaitos programos dėka apskaičiuosite mokestį kurjeriui, atsižvelgdami į pristatytų prekių kiekį ir vertę, maršruto ilgį ir pristatymo paslaugų kainą.

Automatinė apskaitos sistema, organizuojanti bendradarbiavimą su klientais, visi jų skambučiai, laiškai ir prašymai turėtų būti automatiškai registruojami programoje, kad nepasiklystų ir akimirksniu primintų vadovams apie praleistus skambučius. Su apskaitos klientų ir užsakymų programa ji labai supaprastins jūsų darbo eigą, pritaikant šablonus standartiniams verslo procesams, verslo laiškams, komerciniams pasiūlymams ir sąskaitoms faktūroms, taip pat apdorojant paraiškas, ruošiant dokumentus ir statistines bei analitines ataskaitas.

Sukurta buhalterinės apskaitos programa visiškai atitinka pagrindinius gamybos procesų automatizavimo tikslus apskaitos ir bendravimo su klientais metu – padidinti pardavimų lygį, optimizuoti visas teikiamas paslaugas ir visas rinkodaros paslaugas, tobulinti visą gamybos modelį. .

Automatizuota klientų apskaitos programinė įranga suteikia jums daugybę galimybių ir funkcijų bei naudingų universalių formų, kurios yra glaudžiai tarpusavyje susijusios, todėl galite dirbti neperjungdami skirtingų paslaugų. Klientams ir jų taikomoms programoms sukurtos apskaitos programos pagalba galite ne tik stebėti paraiškų vykdymą ir operacijų rezultatą, bet ir vesti siūlomų prekių ir paslaugų katalogą bei atlikti analizę, kad sukurtumėte kompetentingą. valdymo sprendimai.

Naudodami programinę apskaitos programą ne tik kontroliuosite savo darbuotojų laiką, darbo saugą ir mobilumą, bet ir pateiksite pirkimų, finansų ir pardavimų analizės apskaitą su galimybe rūšiuoti ir paskirstyti prekes, stebėti jų būseną ir atsispausdinti reikalingus dokumentus.

Pasirinkę automatinę programą klientams ir užsakymams sekti, galite aiškiai susikurti savo verslo strategiją, kuri sustiprintų partnerystę su klientais, padėtų išlaikyti senus ir naujus klientus.

Programa leidžia kontroliuoti darbuotojus, griežtai stebėti visas gamybos procedūras ir priimti tikslius analitinius sprendimus, taupant laiką, anksčiau sugaištą įprastinėms gamybos operacijoms, o tai galiausiai veda į brandų ir sėkmingą verslą. Automatinis užsakymo parametrų nustatymas nuo būsenos ir mokėjimo būdo iki pristatymo. Teisingų duomenų apie prekių likutį sandėlyje nustatymas importuojant prekes ir rezervuojant pirkėjo užsakymą.

Automatinė klientų bazės apskaita ir priežiūra, žmonių skaičiaus didinimas, užklausų fiksavimas, komercinių pasiūlymų siuntimas ir paraiškų apdorojimas. Galimybė naudoti brūkšninius kodus dirbant su skaitytuvais, kuriant ir spausdinant etiketes bei kainų etiketes. Duomenų įkėlimas programine įranga, siekiant atsižvelgti į mokesčių ataskaitų rengimą. Galimybė prijungti finansų registratorių spausdinti kasos kvitus klientams Galimybė dirbti skirtingose mokesčių sistemose vienoje kasoje. Planinių ir neplaninių produkcijos inventorizacijų atlikimas sandėliuose, atsižvelgiant į informaciją apie likučių rodiklius. Integracija su el. pašto paslaugomis, SMS laiškais ir telefonu, kad būtų galima valdyti administratorius nustatant užduotis ir priminimus, taip pat pranešimus apie užklausų būseną ir kitus komentarus.

Kliento užsakymo automatinis apdorojimas, nuo kurjerio ir vadybininko paskyrimo iki siuntos statuso ir organizavimo pakeitimo Automatinis atsiskaitymų su kurjerių ir pašto tarnybomis kontrolė bei pristatymo paslaugų užsakymų ir maršruto lapų spausdinimas. Darbuotojų prieigos prie programos diferencijavimas pagal jų tarnybinių įgaliojimų apimtį. Greitas automatinis likučių ar grąžinamų prekių ženklinimas, taip pat prekių perženklinimas, jei kodas pažeistas arba neįskaitomas. Galimybė atsispausdinti kasos kvitus kurjeriams susijusioje finansų registratūroje arba nuotoliniu būdu. Savalaikis programos pranešimas apie prekių paėmimo, prekių baigimo ir vėluojančių siuntų duomenis. Darbas pagal užsakymą ir iš sandėlio su išankstiniu įspėjimu ir išankstiniu apmokėjimu. Automatinis visų informacinių duomenų numeravimas, paketinis spausdinimas ir archyvavimas. Suteikti programų kūrėjams galimybę atlikti pakeitimus ir papildymus pagal įsigyjančiųjų poreikius.