Automatizuotos vykdymo kontrolės sistemos
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Automatizuotos vykdymo kontrolės sistemos

Automatizuotos vykdymo kontrolės sistemos • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite automatizuotas vykdymo valdymo sistemas

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatinės vykdymo kontrolės sistemos leidžia bet kuriai įmonei pasiekti naują išsivystymo lygį. Automatizuotos tokių sistemų galimybės daugeliu atžvilgių gerokai viršija net griežčiausią rankinį valdymą. Kiekvienas vadovas žino, kaip sunku suvaldyti net nedidelę komandą ir kaip sunku didelėse įmonėse. Informacinės sistemos gali užtikrinti automatinį kiekvieno aplikacijos etapo stebėjimą, todėl paraiška organizuojama pagal tikslius, aiškius, terminus.

Automatinio valdymo įdiegimas leidžia pasiekti aukštą komandos drausmės laipsnį. Vykdymo metu darbuotojai daro mažiau klaidų, mažiau laiko praleidžia rutinai, nes automatizuotas dokumentų srautas, apsikeitimas prašymais, užsakymų paskirstymas laisviems darbuotojams.

Tokių sistemų pagalba nereikia samdyti kontrolės specialistų. Programa įsimena bet kokios užklausos laiką, skubumą ir būseną, kad darbuotojai neklystų, nepamirštų svarbių dalykų, galbūt automatinis priminimas vykdymo metu ir automatinis būsenos pakeitimas, kai užsakymas baigtas.

Programinė įranga leidžia nustatyti automatinį ne tik sistemose saugomų dokumentų, bet ir žodinių prezidento nurodymų bei įsakymų automatinį valdymą. Vykdymo metu taip pat nėra didelių klaidų, praleidimų ar netikslumų.

Informacinės automatizavimo sistemos leidžia kompleksiškai optimizuoti įmonės darbą, padidinti komandos greitį ir produktyvumą, sumažinti išlaidas, užtikrinti aukštą tikslumą dirbant su klientais, užsakymų, pristatymo, gamybos, logistikos, finansų, sandėlių. Visa tai svarbu ir negali egzistuoti be kontrolės. Automatiniai sugebėjimai leidžia valdyti viską iš karto be jokių antžmogiškų pastangų. Vykdymas yra daug tikslesnis nei anksčiau, kai vadovai naudoja raudonus pieštuko ženklus dokumentuose arba stiprų žodį ant žodinių nurodymų, kad atkreiptų atlikėjų dėmesį. Automatizuotos sistemos leidžia nuolat kontroliuoti visus užsakymus, veiksmus, operacijas ir dokumentus, kurių terminai yra laikomi. Dviem spustelėjimais vadovas gali gauti visą informaciją apie tai, kaip vykdomi svarbūs projektai, kiek užduočių ir užsakymų atlikta, kurios ant baigimo slenksčio, o darbuotojų neatliktų užduočių. net jei jie buvo įspėti apie tokį poreikį.

Administratorius gali gauti automatines ataskaitas. Valdymo sistemos juos sudaro pagal grafiką arba atskirai, kai reikia analitinės informacijos. Kai kurie šiuolaikiniai režisieriai pradeda savo darbo rytą su tokia informacija savo kompiuteriuose ir randa temą rytiniam „susitikimui“ su menininkais. Veiklos ataskaitos padeda išspręsti sudėtingas ir jautrias žmogiškųjų išteklių problemas, parodo darbuotojams, kad jie nusipelno paaukštinimo ir apdovanojimų, o be prastai dirbančių darbuotojų įmonė gali išsiversti.

Automatizuotas požiūris į darbo sistemas įmonėje užtikrina klientų ir verslo partnerių palaikymą ir pagarbą. Jeigu įmonėje viskas aišku, be klaidų, laiku ir pagal sutartis, tai tokia įmone pradedama labiau pasitikėti, atsiveda savo pažįstamus ir rekomenduoja kitiems kolegoms. Automatinė vykdymo kontrolė visada tinka jums ir jūsų reputacijai, suteikdama jums didelių konkurencinių pranašumų be papildomų išlaidų. Automatizuotos sistemos išsprendžia sąveikos problemą; darbuotojai greičiau ir tiksliau bendrauja verslo klausimais, neįskaitant tokių situacijų, kaip aš nesupratau arba tu nesupratai. Kontrolė nustatyta finansuose, sandėliuose, laivybos parke, gamyboje, pardavimų skyriuje ir kituose įmonės padaliniuose bei filialuose. Nuo pat tokių sistemų įdiegimo visi žino, kad darbų atlikimo negalima vilkinti, „užstumti“ kolegą ar ignoruoti.

Automatizuotos gamyklos ir firmos išsprendžia ne tik neatidėliotinos kontrolės, bet ir saugumo problemas. Sistemos saugo informaciją, pašalindamos nemalonias situacijas, kai klientų duomenys patenka į konkurentų ar sukčių rankas. Jeigu reikia greitai ir tiksliai atlikti automatizavimą, reikėtų rinktis USU Software sistemos siūlomą programą. USU programinė įranga yra galingas pramonės kompleksas, galintis atlikti visų tipų apskaitos veiklą, įskaitant programų, užsakymų ir instrukcijų vykdymo kontrolę.

Automatizuotas procesas paprastai atrodo taip. Darbuotojas prašymą priima, greitai apdoroja, derina sistemose ir perduoda kitiems skyriams. Vadovaujantys ekspertai gali matyti visus įvykdytus užsakymus, jų būseną ir vykdymo greitį. Galite realiu laiku stebėti linijų ir personalo užimtumą, kad galėtumėte organizuoti naujus užsakymus ir paskirstyti tiems, kurie jau yra atlaisvinti arba netrukus atsilaisvins.

Ką tai duoda galų gale? Padidėję užsakymai, padidėjęs derlius, padidėjęs pelnas Tai ne viskas. USU Software automatizuotos galimybės yra platesnės, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Prieš įsigydami licenciją, sistemas galite išbandyti praktiškai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti ir įdiegti nemokamą demonstracinę versiją. Jei valdymo funkcijos atrodo netinkamos arba įmonė turi savo veiklos vertinimo planą, kūrėjai gali pasiūlyti sukurti unikalias automatizuotas sistemas. Programa lengvai veikia bet kokia kalba, generuoja dokumentus, atlieka automatinius skaičiavimus įvairiomis valiutomis, o tai labai svarbu tikrinant tarptautinius užsakymus. Lengva automatizuotų sistemų vartotojo sąsaja nepastumia darbuotojų į sunkią situaciją ir stabdo darbą. Automatinės apskaitos programinei įrangai nereikia mokėti abonentinių mokesčių. Automatizuotas visų procesų valdymas tampa įmanomas viename informaciniame tinkle, kurį sistemos formuoja iš skirtingų organizacijos padalinių, tarnybų, blokų ir filialų. Administratorius gali valdyti viską iš monitoriaus, mobiliojo įrenginio toli nuo darbo vietos.

Bet kuri programa pereina kelis valdymo etapus. Programoje galima peržiūrėti ataskaitas apie vykdymą, būsenos pasikeitimą, programos pabaigą, galima sudaryti statistiką ir ataskaitas. Automatinio valdymo galimybės tampa platesnės, jei sistemos integruojamos su svetaine ir telefonu, vaizdo kameromis, skaitytuvais ir kasos aparatu. Programos, užklausos, išteklių pristatymas ir paskirstymas, piniginės operacijos, surinktos realiu laiku programinėje įrangoje. Integruotas planuotojas padeda priimti planus ir suskirstyti juos į mažesnes užduotis, paskirstyti užduotis tarp specialistų pagal jų faktinį užimtumą, nustatyti pranešimo terminus ir stebėti vykdymą. Taip pat planuotojas tampa profesionaliu asistentu kuriant biudžetą ir prognozuojant.

Automatiniu režimu sistemos generuoja visus darbui reikalingus dokumentus, sertifikatus ir programas. Tam į sistemą patalpinami būtini sutarčių, sąskaitų, įstatymų ir kitų formų šablonai. Galite bet kada juos pakeisti importuodami naujus pavyzdžius. Programinė įranga leis tiksliai spręsti darbo su klientais ir tiekėjais klausimus. Patikimai kontrolei kiekvienam asmeniui ar organizacijai sukuriami detalūs įrašai, su kuriais galima sekti visus santykius ir atsiskaitymus, šiuo metu įvykdytus ir vykdomus užsakymus. Automatizuotas produktas USU programinė įranga leidžia neribotai dirbti su bet kokio formato ir tipo failais. Jas galima pridėti prie asmeninių klientų kortelių, prekių ir medžiagų kortelių, be technologinių užduočių gamybai. Tai pagerina vykdymo tikslumą. Kontrolę gali nustatyti tiek padaliniai, tiek patys ekspertai. Sistemos rodo atliktų darbų aibę, dirbtą laiką, vidinės drausmės laikymąsi ir automatiškai apskaičiuoja užmokesčio dydį pagal atliktų darbų kiekį.

Automatiniu režimu sistemos generuoja bet kokią ataskaitą, kuri veikia ne tik su skaičiais ir įrašais, bet ir su grafikais, lentelėmis ir diagramomis. Grafinėje formoje sudėtingiausius rodiklius visada lengviau įvertinti. Patikimas valdymas, kurį užtikrina sisteminiai elektroniniai žinynai, į kuriuos galima įvesti technologinius standartus, GOST, praktikai svarbias, bet sunkiai įsimenamas ir rankiniu būdu atliekamus skaičiavimus funkcijas. Programa automatiškai siunčia skelbimus ir naujienlaiškius SMS žinutėmis, el. paštu ar žinutėmis. Taigi galima informuoti klientus apie užsakymų prieinamumą, apie naujus įdomius ir patrauklius pasiūlymus.

USU programinė įranga padeda reguliuoti ir kontroliuoti visas finansines ir saugojimo problemas, garantuodama patikimą kiekvienos operacijos kontrolę, pašalindama bet kokį piktnaudžiavimą, sukčiavimą ir klaidingus sprendimus vykdymo metu. USU Software, be automatizuotų sistemų, sukūrė oficialias mobiliąsias aplikacijas, skirtas įmonės darbuotojams ir nuolatiniams klientams. Jų pagalba nuotolinis valdymas tampa lengvesnis, o bendravimas efektyvesnis ir produktyvesnis. Organizacija gali sukurti klientų atsiliepimų rinkinį, kuris gali įvertinti jų užsakymų vykdymą SMS žinute. Tokiu būdu galima nuolat stebėti aptarnavimą ir kokybę. USU programinės įrangos automatizuotos funkcijos yra veiksmingesnės, jei vadovas vykdo vadovo kontrolę, remdamasis naudingais patarimais iš Modernaus lyderio Biblijos.