Programa užklausoms
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa užklausoms

Programa užklausoms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą užklausoms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Veikla tarp kliento ir kliento nėra pakankamai lengva ir tai gali padėti greitai ir efektyviai naudojant automatizuotą paklausos valdymo programą. USU programinė įranga, užklausų programa su kainoraščiu ir papildomais sistemos konfigūracijos nustatymais, kurių apžvalgas galite perskaityti mūsų oficialioje svetainėje. IT užklausų iš USU Software apskaita leidžia greitai atlikti priskirtas užduotis. Parodykite savo geriausią pusę valdydami pretenzijas, ataskaitas, tikrindami klientų atsiliepimus ir mokėjimus, stebėdami visus aspektus ir nepamiršdami dokumentų. Bus susisteminta užklausų, užsakymų užklausų apskaita ir valdymas, greitai ir efektyviai į programą įvedami informaciniai duomenys, apskaičiuojami, apskaičiuojami ir reikalingi parametrai. Patogi ir išvaizdi programos sistema išskiria USU Software iš panašių užklausų, ne tik sutaupo laiko darbo metu, bet ir sutaupo finansinius išteklius, nes užklausa pasižymi maža kaina ir visišku mėnesinių mokesčių nebuvimu. metiniai, mėnesiniai ir net išankstinio mokėjimo mokesčiai. Be to, gali būti sukurtos papildomos paslaugos ir konfigūracijos, kurios skiriasi nuo kitų rinkoje esančių programų.

Darbo grafikas su poreikiais yra universalus, automatinis ir lankstus, prisitaikantis prie kiekvieno vartotojo individualiai, per personalizuotus nustatymus, atsižvelgiant į Jūsų įmonės veiklą. Apskaitant užklausų registravimą, programa gali suderinti ir pridėti atliktas operacijas į kitus gamybos etapus. Užklausų valdymas yra automatinis ir perkelia gamybą į visiškai naują lygį, todėl įprasti užklausų gavimo procesai tampa lengvesni ir kokybiškesni. Kitaip nei mūsų programa, kitos sistemos gali atlikti tik pagrindines ir pagrindines operacijas ir turėti prieigą tik ribotam vartotojų skaičiui. Mūsų programa turi ne tik daugiafunkcinį, bet ir kelių naudotojų režimą, vienu metu atliekančią prieigą ir darbą sistemoje asmeniniu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu bei bendraujant vietiniu tinklu arba internetu.

Dirbant su prekių užsakymais, darbas, kaip taisyklė, atliekamas išsaugant nomenklatūrą, fiksuojant savikainą ir kiekį, taip pat ją papildant įvairiais patikslinimais. Taigi, naudojant mūsų programą, bus daug lengviau parduoti produktus ir valdyti užsakymus. Jei pageidaujama, didesnio patogumo dėlei prekių ir paslaugų pavadinimai užsakymams gali būti suskirstyti į grupes ir kitas charakteristikas. Importuokite medžiagą iš įvairių šaltinių naudodami įvairius dokumentų formatus. Programoje mokėjimai pagal pareikalavimą gali būti priimami bet kokia valiuta, tiek grynaisiais, tiek negrynaisiais.

Programoje, siekiant didesnio patogumo, galima naudoti skirtingas lenteles ir žurnalus, įtrauktus į vieną klientų bazę pagal užklausas ir terminiją. Operatyvi paieška leidžia greitai ir efektyviai rasti reikiamą informaciją. Programa teikia visas funkcijas, apie kurias galite kalbėti amžinai, o su ja galite susipažinti įdiegę nemokamą demonstracinę versiją. Dėl papildomų klausimų kreipkitės į mūsų konsultantus.

Programa greitai fiksuoja įvairią medžiagą užklausoms ir paraiškoms, informacijos duomenis galima papildyti iš įvairių šaltinių naudojant įvairius dokumentų formatus. Greitas gaunamos informacijos taisymas. Yra visapusiška peržiūrų duomenų bazėje nagrinėjamų užklausų kontrolė. Pažangus ataskaitų valdymo ir priežiūros procesas yra supaprastintas efektyviai vykdant priskirtas užduotis.

USU programinė įranga gali apdoroti ir saugoti pagal poreikį net didžiausią duomenų kiekį su dideliu kompiuterio atminties kiekiu. Pažiūrėkime kai kurias funkcijas, kurias USU Software suteikia savo vartotojams įsigijus programą. Prašymai pateikiami greitai ir glaustai.

Duomenų klasifikavimas atsižvelgiant į įvairius parametrus. Paprasta ir patogi sąsaja yra prieinama kiekvienam vartotojui. Kiekvienam vartotojui suteikiamas asmeninis vartotojo vardas ir slaptažodis. Lankstūs konfigūracijos nustatymai, pritaikyti kiekvienam darbuotojui. Vadovas gali stebėti ir kontroliuoti visus gamybos procesus. Kelių žaidėjų režimas neribotam vartotojų skaičiui. Programa saugo visas operacijas kartu su klientų atsiliepimais. Naudojimo teisių diferencijavimas leidžia apsaugoti asmens duomenis.

Didelės galimybės dirbti su duomenų baze. Yra medžiagų filtravimas ir rūšiavimas, atsižvelgiant į atsiliepimus. Paklausos valdymas naudojant automatizuotą programą supaprastina ir pagerina visus procesus. Naudinga kontekstinė paieškos sistema supaprastina ir sumažina laiko sąnaudas. Atsiliepimai apie USU programinę įrangą yra tik teigiami ir juos galima rasti mūsų svetainėje. Apskaitos skaičiuoklėse ir dienoraščiuose galite įvesti įvairią informaciją, įskaitant apžvalgą, prekes ir daug daugiau. Jei norite įvertinti programos funkcionalumą neišleisdami finansinių išteklių programai įsigyti, galite atsisiųsti bandomąją programos versiją iš mūsų oficialios svetainės. Ji veiks ribotą dviejų savaičių laikotarpį su visomis pagrindinėmis funkcijomis, kurias galima rasti pilnoje programos versijoje. Optimizuokite savo įmonę be mūsų programos šiandien!