Užsakymų įvykdymo apskaita
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Užsakymų įvykdymo apskaita

Užsakymų įvykdymo apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite apskaitą užsakymų įvykdymui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekvienas savo įmone besirūpinantis vadovas kontroliuoja visus gamybos procesus, stebi užsakymų vykdymą, supaprastina ir tobulina organizacijos bei darbuotojų darbą, mažina kaštus. Tik visapusiškai ir nuolat kontroliuojant, tvarkant ir vykdant visų užsakymų apskaitą, galima pasiekti užsibrėžtus tikslus ir vienu metu didinti našumą bei pelningumą. Šiame technologijų pažangos etape būtina įdiegti automatizuotą programą, kuri sumažina užsakymų vykdymui skiriamą laiką ir finansinius išteklius, atsižvelgiant į vis didėjančią konkurenciją. Tačiau rinkdamiesi apskaitos sistemą būkite itin atidūs, nes ji turėtų būti ne tik greita, bet ir kokybiška, automatizuota, daugiafunkcinė ir kelių vartotojų, tačiau ne per brangi ir pageidautina be mėnesinio mokesčio. Ar manote, kad neįmanoma rasti tokios apskaitos sistemos? Neteisingai. Mūsų unikali programa USU Software patenkina net reikliausio vartotojo, turinčio pagrindines programinės įrangos žinias, poreikius su minimaliomis investicijomis. Apskaitos sistema greitai prisitaiko prie kiekvieno darbuotojo, atsižvelgiant į jo asmeninius norus ir darbo pozicijas. Kelių žaidėjų režimas taip pat neverčia laukti ir leidžia sutaupyti papildomų programų. Maža kaina dėl nemokamo mėnesinio mokesčio mūsų programą taip pat išskiria iš panašių užsakymų vykdymo apskaitos programų.

Pagrindinė užduotis bet kurios įmonės darbe yra apskaita ir užsakymų kontrolė. Pasitikėjimo santykių su klientais sukūrimas ir stiprinimas, jų savalaikis įgyvendinimas ir permokų kontrolė yra raktas į sėkmę. Mūsų automatizuota programa leidžia automatizuoti visus gamybos procesus, analizuoti ir efektyviai atlikti laiku atliktas užduotis, atsižvelgiant į anksčiau gautus pranešimus dėl apskaitos užduočių planuotoje. Taigi kompiuterizuotos apskaitos sistemos dėka, atsižvelgiant į žmogiškąjį faktorių (aplaidumą, nuovargį ir kt.), užduočių įvykdymas atsižvelgiant į darbuotojų poreikius buvo sumažintas iki minimumo. Su darbo valandų apskaita ne tik kontroliuojate darbuotojų veiklą pagal tai, koks skaičiuojamas darbo užmokestis, bet ir drausminate darbuotojus.

Įvairių lentelių tvarkymas leidžia įvesti aukštos kokybės informaciją ir ją saugoti daugelį metų. Duomenų importas vykdomas iš įvairių laikmenų, kurios ne tik suteikia informaciją akimirksniu, bet ir kokybiškai. Tai ypač aktualu dirbant su elektroniniais užsakymais, kurie automatiškai paskirstomi į reikiamas lenteles ir žurnalus, suteikiant darbuotojams prieigą pagal darbo pareigas. Reikalingos medžiagos paieška, atsižvelgiant į kontekstinės paieškos sistemos naudojimą, nebereikės daug laiko ir pastangų.

Tiesą sakant, USU programinė įranga yra daugiafunkcinė ir jūsų pageidavimu gali būti papildyta įvairiais moduliais, kuriuos galite rasti mūsų svetainėje. Taip pat yra kainoraštis ir sistemų aprašymas bei klientų atsiliepimai. Kilus papildomiems klausimams, mūsų konsultantai mielai padės nurodytais telefono numeriais.

Užsakymų vykdymo programos apskaita užtikrina patikimą visų operacijų saugumą ir kontrolę. Tai suteikia automatinį darbo vykdymą, daugiafunkcinį darbą su programų sistema. Įvairių užsakymų apskaitos vykdymas, atsižvelgiant į įvairaus formato lentelių priežiūrą. Apskaitos sistema, pranešimai ir priminimai, užsakymų vykdymas užduočių planuotojo lėšomis, automatinis duomenų įvedimas ir importas, sandėlio ir finansų apskaita, nuotolinis darbas naudojant mobiliąją aplikaciją, vartotojo teisių diferencijavimas, duomenų saugojimas ir apdorojimas nuotoliniame serveryje. , patogus visomis sąsajos ir kamparo prasmėmis, kelių vartotojų prieigos kanalas, kartu suteikiant suprantamą kiekvienam vartotojui, dirbant su elektroniniais užsakymais ir operaciniu įvykdymu, stebint operacijos būseną, prisijungimo vardą ir slaptažodį. Pagerinkite drausmę nuolat stebėdami ir skaičiuodami darbuotojų veiklą, naudodami laiko stebėjimą ir integraciją su vaizdo kameromis.

Priemonė turi patogų skaičiavimą ir naršymą. Analizė ir statistika generuojami automatiškai. Atsiskaityti galima grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. Remiantis darbuotojų darbo rezultatais, apskaičiuojamas darbo užmokestis. Atsižvelgdami į kontekstinę paieškos programą, galite greitai rasti informaciją.

Šiuo metu efektyvus ryšių su klientais valdymas vis dažniau tampa šiuolaikinių įmonių sėkmingo gyvavimo ir tolesnio vystymosi strategija. Įmonių dėmesį į santykių su klientais gerinimą daugiausia lemia įvairios tendencijos, tokios kaip išaugusi konkurencija, išaugę klientų reikalavimai siūlomų produktų kokybei ir aptarnavimo lygiui, tradicinių rinkodaros priemonių efektyvumo mažėjimas ir atsiradimas. naujos technologijos sąveikai su klientais ir įmonės padalinių veiklai. Štai kodėl efektyvaus darbo su klientais organizavimo ir užtikrinimo problema yra tokia aktuali. Tai grindžia savo reikalavimus paslaugų kokybe ir visų pirma klientų aptarnavimo greičiu, klaidų nebuvimu ir informacijos apie kliento ankstesnį bendravimą prieinamumu. Tokius reikalavimus galima įvykdyti tik naudojant automatizuotą duomenų apdorojimo sistemą. Šiuolaikinėje programinės įrangos rinkoje yra daugybė užsakymų įvykdymo fiksavimo, nuolaidų ir lengvatų skaičiaus skaičiavimo sistemų, tačiau dauguma jų yra orientuotos į labai plačią dalykinę sritį ir yra specifinės įmonės. Vieniems trūksta reikiamo funkcionalumo, kiti turi „papildomų“ funkcijų, už kurias mokėti nėra prasmės, visa tai reikalauja individualaus programinės įrangos kūrimo organizacijos poreikiams. Tačiau specialiai sukurtame USU Software komplekse rasite tik būtiniausią ir naudingiausią jums ir jūsų klientams.