Paraiškų apdorojimo automatizavimas
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Paraiškų apdorojimo automatizavimas

Paraiškų apdorojimo automatizavimas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite paraiškų apdorojimo automatizavimą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame netrūksta, priešingai, rinka pilna įvairiausių gaminių, įrenginių ir instaliacijų, paslaugų, kiekvienai organizacijai reikalingas programų apdorojimo automatizavimas, norint greitai ir aukščiausiu lygiu pateikti savo paslaugas ir produktus klientams. . , nes kitu atveju už jus tai padarys jūsų konkurentai, atsižvelgdami į platų alternatyvių pasiūlymų įvairovę. Net ir mažoms įmonėms reikalingos sistemos, užtikrinančios programų apdorojimą ir verslo procesų automatizavimą. Pirmiausia pažiūrėkime, kodėl reikalingas paraiškos priėmimo ir apdorojimo automatizavimas, nes atrodo, kad priėmė tvarkymą, pataisė paraišką, paskelbė prekę ar suteikė paslaugą ir viskas. Bet ne. Aplikacijoje atsiranda trūkumai, išnyksta net paraiškos apdorojimo metu, pikti klientai nepalieka pačių geriausių atsiliepimų, o klientų bazė krenta kartu su pelnu. Todėl labai svarbu įdiegti automatizavimo programą net ir smulkiam verslui, atsižvelgiant į mūsų įmonės „USU Software“, kuri pirmiausia rūpinasi savo klientais, kainų politiką. Mūsų paraiškos apdorojimo sistema yra labai prieinamas pasiūlymas kainos ir kokybės atžvilgiu, nes kaina yra mažesnė nei rinkoje, o kokybė ir efektyvumas yra aukštesni, nes nėra abonentinio mokesčio. Programų automatizavimas taupo laiką ir verslo išteklius, padidina įmonės produktyvumą, greitai ir efektyviai atlieka pavestas užduotis, pagerina abipusiai naudingo bendradarbiavimo su klientais lygį ir kokybę.

Jau dabar sunku įsivaizduoti, kad buhalterinė veikla būtų atliekama rankiniu būdu popieriuje ar improvizuotuose Excel skaičiuoklės formatuose, nes šiame technologijų vystymosi etape jokia organizacija negali susitaikyti su sugaištu laiku ar klaidomis. Visi mūsų paraiškos procesai atliekami automatizuojant, matant realius efektyvius rodiklius bei apdorojant paraišką ir atsiskaitymo formas su visais duomenimis pagal planuotą įmonės mastą. Programų automatizavimas leidžia kurti trumpalaikius ir ilgalaikius duomenis analizei, apibendrinti statistinius rodiklius ir paslaugų teikimo ir teikimo veiklos modelį. Kokybiškų paslaugų teikimo ir veiklos automatizavimas leidžia padidinti galimybes pritraukti didesnį klientų srautą ir juos išlaikyti, taip padidinant įmonės pelningumą ir rekomenduojamumą. Visada klientams siūlomi prekių ir paslaugų tiekėjai, kurių aptarnavimas išsiskiria savalaikiu ir kokybišku aptarnavimu, pradedant nuo paraiškos apdorojimo, nes tai yra savotiškas rinkodaros triukas, reklama, kelianti įmonės statusą. organizacija. .

Mūsų programa yra daugiafunkcinė ir atlieka įvairias operacijas, tokias kaip dokumentų valdymas, duomenų klasifikavimas naudojant filtravimą pagal tam tikrus kriterijus. Be to, galimas automatizavimas kuriant ataskaitas ir dokumentaciją (mokesčių, ataskaitų teikimo, statistinę, analitinę, buhalterinę) naudojant sistemoje turimus, Jūsų sukurtus arba iš interneto atsisiųstus šablonus ir dokumentų pavyzdžius. Skaičiuodami galite pasirinkti automatizuoti vykdymą visiems klientams arba pasirinktinai nustatyti konkrečią sandorio šalį, naudodami kainoraštį, kad būtų atsižvelgta į vykstančias akcijas, premijas ir kitus įvykius. Galite ilgai kalbėti apie begalines automatizuotos programos galimybes, bet kam švaistyti vertingus išteklius, kai galite savarankiškai analizuoti ir išbandyti programą šią minutę, laikinuoju režimu, demonstracine versija, visiškai nemokamai. . Jei reikia, mūsų specialistai padės jūsų darbuotojams įdiegti ir suprasti programą bei surengti trumpą mokymo kursą, kuris iš esmės nėra toks reikalingas, atsižvelgiant į valdymo ir darbo prieinamumą sistemoje, net pradedantiesiems.

Automatizuota programa, skirta automatizuoti programą, leidžia greitai apdoroti informaciją. Kazokų valdymo automatizavimas leidžia nuolat ir išsamiai registruoti veiksmus. Atliekant automatizavimą, esamų duomenų bazių dokumentų ir laukų pildymo funkcija užtikrina tikslų, kokybišką ir greitą užduočių atlikimą. Galima konvertuoti dokumentus į įvairius elektroninius formatus užtikrinant programos nustatymų automatizavimą. Platus užsienio kalbų pasirinkimas suteikia vartotojams vaisingą bendradarbiavimą su užsienio kalbų rangovais. Importuojant medžiagas galima optimizuoti veikimo laiką. Gerai apgalvota navigacijos sistema. Nuotolinis įvairių operacijų apdorojimo valdymas integruojant sistemas internetu. Kontekstinės paieškos buvimas supaprastina paieškos sistemų darbą, nes informacija pateikiama per kelias minutes. Programos automatizavimas supaprastina ir pagreitina aplikacijos apdorojimą, padidina įvertinimus. Paprasta, patogi ir suprantama sąsaja suteikia vartotojams greitą ir efektyvią veiklą ir operacijas. Atskiri dokumentai patikimai apsaugoti su automatikos blokavimu. Kiekvienam darbuotojui suteikiamas asmeninis prisijungimas ir slaptažodis, kuris nuskaito naudojimo teises priklausomai nuo tarnybinių pareigų. Programa gali sąveikauti su įvairiais įrenginiais ir sistemomis. Bendram visų darbuotojų iš visų skyrių ir filialų prisijungimui gali veikti kelių vartotojų režimas, atsižvelgiant į jų sujungimą vienoje sistemoje. Automatika, skirta išsaugoti santykių istoriją. Griežta terminų kontrolė, darbų diferencijavimas pagal personalo užduotis, darbo laiko ir procesų optimizavimas, nuotolinis valdymas Galimas ir nuotolinis valdymas su vaizdo kameromis.