Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kreditų apskaitai

Programa kreditų apskaitai



 • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kreditų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite kreditų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Apskaitos paskolų programa yra viena iš USU-Soft sistemos konfigūracijų, susijusių su paskolomis - paskolų išdavimu ir (arba) jų grąžinimo tikrinimu. Programinė įranga savarankiškai seka paskolas – programa atlieka mokėjimų už mokėjimus apdorojimą, grąžinimo grafiko sudarymą, terminų kontrolę ir kt. Jis automatizuoja visas su paskolomis susijusias operacijas, įskaitant Pirmas reikalavimas paskolų apskaitos programai yra klientas, įdiegtas CRM, kuris yra Klientų duomenų bazė ir atlieka visas funkcijas, kurios yra šio patogaus formato arsenale. Pažymėtina, kad kreditų apskaitos programoje sukuriamos kelios duomenų bazės, skirtos susisteminti į apskaitos programą įvestą informaciją. Informacija skiriasi pagal paskirtį, tačiau domina darbo operacijų ypatybes. Nors visos kredito apskaitos programoje esančios duomenų bazės skiriasi savo turiniu, tačiau informacijos pateikimo struktūra yra vienoda.

Pateikimas yra patogus ir aiškus – viršutinėje pusėje yra visų vietovių, turinčių bendrų bruožų, sąrašas eilutė po eilutės, apatinėje pusėje yra skirtukų juosta. Kiekviename skirtuke aprašomi jo pavadinime esantys parametrai arba operacijos. Be to, kredito apskaitos programa apjungia visas elektronines formas, todėl vartotojai sutaupo daug laiko ir nesudėtingo jas pildant, nes nereikia perjungti dėmesio iš vieno formato į kitą. O žinių valdymas šiose formose vykdomas tais pačiais įrankiais, kurių yra visi trys – kontekstinė paieška, daugybinis grupavimas ir filtras pagal tam tikrą kriterijų. Paskolų apskaitos programoje pateikiamos specialios formos duomenims įvesti – vadinamieji langeliai, kuriuose dalyviai registruojami duomenų bazėje. CRM skyrius yra prekės kliento langas – produkto langas, paskolų duomenų bazei – paraiškos langas ir kt. Šios formos sėkmingai atlieka dvi užduotis – pagreitina duomenų įvedimo į kredito apskaitą ir formų programą procedūrą, tarpusavio ryšį tarp šių duomenų. Dėl šios priežasties neteisingos informacijos įvedimas pašalinamas, nes apskaitos programos apskaičiuoti rodikliai yra tarpusavyje susiję, netikslumai ar sąmoningai neteisingi duomenys, nesąžiningiems darbuotojams įvedant, praranda pusiausvyrą ir tampa iš karto pastebimi. Tokiu būdu kredito apskaitos programa apsisaugo nuo vartotojo klaidų.

Jei mes kalbame apie kreditus, tuomet turėtumėte apibūdinti vadovo darbą programoje. Kaip minėta aukščiau, programoje yra paskolų duomenų bazė. Kiekviena nauja paskola įvedama užpildžius skolininko prašymo langą. Taip pat verta paminėti, kaip langai pagreitina duomenų įvedimo procedūrą – dėl specialaus lange įmontuoto užpildymo laukų formato kai kurie turi išskleidžiamąjį meniu su darbuotojo atsakymo parinktimis, todėl jis pasirenka tinkamą situaciją, o kai kurie turima nuoroda, kad galėtumėte eiti į atsakymą iš vienos iš duomenų bazių. Todėl darbuotojas kreditų apskaitos programoje duomenų nevedinėja iš klaviatūros, o, žinoma, renkasi jau paruoštus, o tai sumažina informacijos įvedimo į apskaitos programą laiką. Rankiniu būdu įvedami tik pirminiai duomenys, kurių nėra apskaitos programoje. Kreipdamiesi dėl paskolos, pirmiausia pasirinkite skolininką iš CRM skilties su nuoroda iš atitinkamo langelio. Jei paskolos gavėjas kreipiasi ne pirmą kartą ir net turi galiojančią paskolą, apskaitos programa automatiškai įveda kitus laukus, kad užpildytų jau žinomą informaciją apie jį, kurią vadovas turi surūšiuoti pasirinkdamas norimą reikšmę. Paraiškoje pasirenkama palūkanų norma ir mokėjimo tvarka – lygiomis dalimis arba palūkanos su pilnu grąžinimu suėjus terminui. Esant paskolai, apskaitos programa savarankiškai perskaičiuoja mokėjimus atsižvelgdama į papildymus ir surašo mokėjimo grafiką su naujomis sumomis.

Lygiagrečiai programa sukuria reikiamas sutartis ir prašymus, kasos orderius ir kitus dokumentus, kuriuos vėliau pasirašo klientas – savarankiškai, atsižvelgdamas į buhalterinėje programoje pateiktą informaciją, pasirinkdamas iš masės, kas tiksliai susiję su konkrečiu skolininku. . Net jei šiuo metu keli kreditai paimami iš kelių vadovų, kreditų apskaitos programa viską atlieka tinkamai ir be klaidų. Komunikaciją tarp skirtingų tarnybų palaiko įmontuota pranešimų sistema – kasininkas gauna ekrano kampe atsidariusį vadybininko pranešimą, kuriame prašoma paruošti naujai išduodamą paskolos sumą, o kai viskas įvyksta, išsiunčia tą patį pranešimą. pasiruošę. Atitinkamai vadybininkas nusiunčia klientą į kasą, gauna pinigus, o naujos paskolos būsena pasikeičia, ji vizualizuojama tam tikra spalva, fiksuojant esamą jos būseną. Visos paskolos duomenų bazėje turi būseną ir spalvą, kurios dėka ji vizualiai stebi darbuotojo būseną, o tai taupo darbo laiką ir pagreitina kitus procesus.

Būsenos ir spalvos automatiškai keičiasi pagal informaciją, kurią darbuotojai įtraukia į savo darbo žurnalus, kai atlieka užduotis ir pagal kompetencijas. Į programą atėjus naujiems duomenims, su šiais duomenimis susiję rodikliai automatiškai perskaičiuojami ir automatiškai keičiamos būsenos bei spalvos. Programoje spalvinis indikatorius naudojamas indikatoriams vizualizuoti – ne tik pasirengimą darbui, bet ir norimo rezultato pasiekimo laipsnį bei kiekybines charakteristikas. Programa savarankiškai sukuria visus esamus organizacijos dokumentus ne tik paskolai gauti, bet ir finansinėms ataskaitoms, saugumo bilietams bei įvairiems veiksmams. Programa savarankiškai atlieka bet kokius skaičiavimus, įskaitant darbo užmokesčio kaupimą, paskolos palūkanas, baudas, mokėjimus personalui, atsižvelgdama į esamo valiutos kurso pokyčius. Jeigu paskola išduodama vietine valiuta, bet suma išreikšta užsienio valiuta, mokėjimai automatiškai perskaičiuojami, jei esamas kursas nukrypsta nuo nurodyto kurso.