Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM paskolų apskaitai

CRM paskolų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM paskolų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM paskolų apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM aplikacijos kreditų apskaitai internete nėra tokios paplitusios kaip kitos kredito įstaigoms skirtos programinės įrangos, galinčios pilnai optimizuoti tokios įmonės darbą. Kredito įstaigų CRM yra retas ir dažnai kuriamas individualiai kiekvienai kredito įstaigos įmonei, atsižvelgiant į jų poreikius. Jei ieškote buhalterinės kredito apskaitos CRM arba kredito apskaitos programos CRM, skaitydami šį tekstą atėjote į reikiamą vietą. USU programinė įranga yra apskaitos paskolų ir paskolų programa, kuri yra unikali paskolų apskaitos programa, atitinkanti daugumos paskolų bendrovių poreikius ir sukurta specialiai įrašyti finansinę informaciją apie skolas tokiose įmonėse. Daugumoje didžiosios knygos programėlių paprastai nėra visų funkcijų, leidžiančių sekti įvairius skolininkus, kurių reikia bet kuriai kredito įstaigai, tačiau mūsų USU programinė įranga gali patenkinti tokius poreikius, nes tai yra speciali kredito kooperatyvų programa, apimanti visus jų poreikius. kredito operacijas ir registruoja skolininkus bei kitokio tipo klientus įvairiose įmonėse.

Šioje paskolų apskaitos ir skolininkų CRM programoje galima įrašyti bet kokio paskolos valdymo laiką, kada klientui reikia grąžinti kitą paskolos įmoką, turimą pinigų sumą, kiek procentų nuo visos paskolos yra atsakingas skolininkas. atlikti mokėjimus bet kuriuo metu ir pan. Valdymas vykdomas ir fiksuojamas automatiškai, tereikia suvesti bendrą pinigų sumą, kliento vardą, pavardę, kontaktus ir išrašoma kredito apskaita. Jei jums reikia apskaitos dokumentų, galite lengvai juos atsispausdinti, nes programėlė leidžia spausdinti visų rūšių finansinius dokumentus ir įrašus, o dar daugiau – galite pridėti savo logotipą ir kontaktinę informaciją tiesiai prie bet kokių norimų dokumentų. spausdinti, kad popierių perkantys žmonės visada žinotų, kaip su jumis susisiekti. Norėdami žinoti, kada klientas turi grąžinti paskolą, galite nustatyti priminimą apie tokius įvykius, be to, galite iš karto pažymėti terminą, nurodydami paskolos apskaitos datą. klientui, kuriam reikia grąžinti paskolą tą konkrečią dieną, mūsų programa praneš apie tokius klientus.

Mūsų kredito valdymo programinė įranga yra paprasta skolų apskaitos programa ir CRM programa, skirta apsaugoti visus įrašytus dokumentus. Kadangi USU programinės įrangos struktūra yra labai paprasta, ji bus suprantama visiems. Jūsų organizacija turėtų būti patenkinta mūsų finansine CRM sistema, nes visada būsite informuoti apie klientus, darbas programoje bus stabilus ir nenutrūks, o funkcionalumą taip lengva išmokti, kad dirbti su CRM pradėsite tiesiogine prasme teisingai. toli. Naudodama USU Software skolų valdymo CRM sistemą, jūsų organizacija pasieks naują verslo lygį ir aplenks visus konkurentus toje pačioje darbo vietoje. Jokia apskaitos programinė įranga nėra tokia efektyvi kaip mūsų CRM programa, kuri specializuojasi įmonės paskolų ir kreditų valdyme!

Kredito organizavimas ir priminimai apie įvairias finansines situacijas, kuriose šiuo metu gali būti jūsų įmonė, yra pagrindiniai USU programinės įrangos pranašumai. Automatinis darbo laiko fiksavimas, atsižvelgiant į organizacijos laiką, kuris visus darbuotojus įrašys į duomenų bazę. Neribota skolininkų duomenų bazė, kurioje registruojami visi organizacijos klientai su vardais, telefonais ir kita informacija. Greita paieška duomenų bazėje leis jūsų organizacijai veikti dvigubai greičiau nei anksčiau! Į programėlę galima pridėti neribotą kiekį dokumentų, kad viską būtų galima stebėti kuo tiksliau. Dokumentų spausdinimas tiesiai iš programos leidžia daug greičiau padaryti dokumentų paketą nei didžiosios knygos programa, taip pat galėsite nurodyti savo kontaktinę informaciją ir logotipą spausdindami dokumentus įmonei. redaguodami kiekvieną dokumentą, todėl jis atrodys profesionaliau. Mūsų programa palaiko neribotą jūsų organizacijos vartotojų skaičių pagal darbo pareigas ir prieigą prie tam tikrų modulių. Pažiūrėkime, kokias dar funkcijas USU Software suteikia savo vartotojams kredito ir kredito įstaigose. Mūsų programa leidžia vienu metu dirbti keliems vartotojams. Nuotolinė prieiga prie programos duomenų bazės iš bet kurios pasaulio vietos. Automatinis visų skolinimo procesų valdymas. Klientų bazė užregistruoja klientą iš karto po to, kai pateikia paraišką dėl paskolos ar paskolos. Siųsdami SMS ir balso skambučius galite pranešti klientams apie jų kreditą arba paskelbti akcijas ir specialius pasiūlymus, kuriuos jūsų įmonė jau turi. Tai tikrai naudinga, nes padeda ne tik pritraukti naujų klientų į jūsų įmonę, bet ir priminti apie tai jau esamiems ir potencialiai paskatinti juos vėl naudotis jūsų paslaugomis, galiausiai sukuriant lojalių klientų bazę.

Galite atsisiųsti nemokamą USU programinės įrangos versiją, platinamą kaip riboto laiko bandomąją versiją, iš mūsų svetainėje esančios nuorodos. Dar daugiau funkcijų yra pilnoje skolų apskaitos ir valdymo programėlės versijoje, taip pat skaitykite informaciją apie CRM sistemas, padėsiančias išsamiau susipažinti su jų funkcijomis.