Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM mikrofinansų organizacijoms

CRM mikrofinansų organizacijoms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM mikrofinansų organizacijoms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM mikrofinansų organizacijoms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kai jums reikia pažangios CRM programos mikrofinansų organizacijai, kreipkitės tik į patyrusius programų kūrėjus. USU Software organizacija sukūrė aukštos kokybės programinės įrangos paketą, leidžiantį tiksliai atlikti reikiamas gamybos užduotis. Mūsų CRM puikiai pritaikyta veikti bet kurioje aparatinėje įrangoje, kurioje yra „Windows“ operacinė sistema. Neturėsite problemų paleisdami jį net senesniuose kompiuteriuose ar nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Jie taip pat gali normaliai veikti, jei norite įdiegti mūsų plėtrą. Modernus CRM mikrofinansų organizacijoms yra sudėtingas produktas, visiškai atitinkantis visus jūsų organizacijos poreikius. Jums nereikia pirkti papildomų tipų programinės įrangos. Tokios priemonės užtikrina aukštą komercinio konkurencingumo lygį, nes verslininkui nebereikia išleisti daug resursų bet kokios rūšies programinei įrangai, kuri papildys minėtą produktą, pirkimui.

Pasinaudokite mūsų CRM sistema ir tuomet turėtumėte turėti tvirtą pagrindą savo pozicijoms. Nė vienas iš konkurentų negali vadovauti įmonei, kuri naudoja tokią pažangią programinę įrangą. Mūsų skaitmeninis asistentas suteikia galimybę dirbti su daugybe naudingų parinkčių, o kiekviena veiklos rūšis turi savo programos skyrių. Programos pareigos suskirstytos į struktūrinius modulius. Dėl savo modulinės architektūros CRM yra efektyviausias sprendimas rinkoje. Jis gali lygiagrečiai atlikti daugybę operacijų, todėl tai tikrai universalus gaminys.

Paleiskite mūsų CRM ir galėsite sukurti efektyviausią mikrofinansų organizacijų valdymo sistemą. Jūsų mikrofinansų organizacija turėtų būti pirmaujančioje srityje, dominuojanti rinkoje ir turėti rekordines veiklos pajamas. Galite sukurti įvairių tipų paslaugas. Jis gali būti sukurtas bet kuriam semestrui arba pagal kursų, kuriuos klientas gali lankyti, skaičių. Šios lanksčios sąlygos suteikia galimybę pritraukti daug klientų. Žmonės įvertins jūsų kokybiškas paslaugas, kurios taip pat yra lanksčios atsižvelgiant į jų poreikius.

Visas gamybos užduotis galėsite valdyti naudodamiesi mūsų mikrofinansų įstaigoms skirta CRM sistema. Nė vienas iš konkurentų negalės atsispirti tokiai pažangią programinę įrangą naudojančiai įmonei. Turite mokėti organizuoti savo klientus. Tam bus naudojamos tam tikros rūšies savybės. Mokėtinos sumos, pirkėjo naudojamo prenumeratos tipas, data, kada jis susisiekė su įmone, gali veikti kaip užuomina. Galite įjungti daugybę filtrų, leidžiančių sąveikauti su duomenų baze. Mūsų CRM suteiks jums išsamią klientų informacijos duomenų bazę, o jūsų paslauga bus atlikta daug greičiau ir efektyviau. Visi pokalbiai gali būti įrašyti, kad vėliau būtų galima klausytis.

Taip pat galėsite įvertinti savo darbuotojų veiklą išsiųsdami SMS savo klientams. Jūsų darbuotojai žinos, kad jų darbas yra kontroliuojamas ir dirbs daug geriau. USU Software CRM valdymas yra vienas iš lemiamų žingsnių jūsų mikrofinansų organizacijos sėkmės link. Jūs galėsite atlaikyti bet kurį varžovą vienodomis sąlygomis. Net jei abonentai turi daugiau išteklių ir jų reputacija yra vidutinė, mūsų CRM sistema mikrofinansų įstaigoms suteiks jums didelį pranašumą. Galėsite aplenkti konkurentą darbo našumu, be to, resursų paskirstymas bus optimalus, vadinasi, galėsite sumažinti kainas arba padidinti veiklos pelningumą.

Mūsų CRM sistemos, skirtos mikrofinansų įstaigoms, veikimas nesukelia ypatingų sunkumų. Galėsite naudotis USU programinės įrangos funkcijomis, net jei kompiuteryje nėra išplėstinių parametrų. Be to, galima sumažinti veiklos sąnaudas, nes galite sumažinti gamybos sąnaudas. Pasinaudokite mūsų CRM sistema mikrofinansų įstaigoms, kad įsitvirtintumėte savo nišoje.

Mūsų CRM sistemos mikrofinansų įstaigoms sąranka yra labai greita. Mes teikiame pagalbą ir visapusišką paramą. USU programinės įrangos komandos techninės pagalbos skyrius padės jums nustatyti CRM. Be to, esame pasirengę pasiūlyti jums pagalbą nustatant reikiamas konfigūravimo parinktis bei trumpą mokymo kursą.

Tvarkykite savo klientus, kad būtų dar lengviau rasti informaciją. Turėsite prieigą prie greitojo rinkimo parinkties. Prieš tai pakanka mūsų CRM sistemoje suaktyvinti filtrus mikrofinansų organizacijoms ir surasti vartotoją pagal vardą arba telefono numerį.

Pastebėjus priežastį, bus galima lygiagrečiai fiksuoti pamokų nebuvimą ar darbo dienas. Įdiekite mūsų CRM sistemą asmeniniuose kompiuteriuose ir galėsite dirbti su grupinėmis ar individualiomis treniruotėmis. Kiekvienas jūsų darbuotojas gali gauti atskirą darbo užmokestį ir apskaičiavimas visada bus atliktas automatiškai. Užtenka, kad atsakingas buhalterinės apskaitos specialistas sukurtų mūsų sistemą Jūsų įmonei. Programa visada vadovausis iš anksto nustatytais algoritmais ir atliks reikiamus veiksmus. Mūsų programa yra universali, todėl gali būti naudojama bet kurioje finansų įstaigoje.

Mūsų kompleksinio sprendimo diegimas vyks sklandžiai, nes USU Software ekspertai padės įsisavinti, sukonfigūruoti ir įdiegti CRM. Mikrofinansų institucijos taps sėkmingiausiu taikiniu ir pirmuos rinkoje. Galėsite patikrinti visų sunaikintų pastatų užimtumą. Mūsų organizacija per ilgą laiką sukaupė patirtį ir disponuoja daugybe kompetencijų, leidžiančių kurti kokybišką programinę įrangą. Galite dirbti su daugybe įvairių tipų kainų segmentų, nes kiekvienas sudaro atskirą kainoraštį. Iš mūsų portalo turite galimybę atsisiųsti demonstracinę CRM sistemos mikrofinansų įstaigoms versiją.

USU programinė įranga visada pasiruošusi pateikti išsamią informaciją apie mūsų pristatomą produktų rinkinį. Nuolat siekiame biuro darbo automatizavimo, todėl tobuliname programinę įrangą, papildome naujomis funkcijomis. Įdiekite mūsų CRM sistemą mikrofinansų įstaigoms asmeniniuose kompiuteriuose, kad galėtumėte dirbti su perkamąja galia ir naudoti šį indikatorių nustatydami kainas. Jei iš komandos pasirodys sudėtingas produktas, bus galima atsikratyti visų rūšių pasenusių prekių. Optimizuokite savo sandėlius paskirstydami išteklius tinkamiausiu būdu, naudodami pažangią CRM sistemą.

Paleidę CRM sistemą mikrofinansų įstaigoms, galėsite greitai įsitvirtinti finansų rinkoje!