Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM PFI

CRM PFI • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM PFI
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm už mfis

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mikrofinansų institucijos (taip pat žinomos kaip PFI) kasdien įgauna vis didesnį populiarumą. Konkurencija finansinių paslaugų rinkoje auga kiekvieną dieną, atsirandant naujiems produktams ar didelėms galimybėms. CRM (Customer Relationship Management) sistemų naudojimas yra būtinas visoms PFI, bendraujančioms su klientais. Visuose finansinių paslaugų teikimo etapuose labai svarbu išlaikyti klientų bazę ir dirbti su ja. PFI CRM yra geriausia automatizavimo priemonė jų verslo veiklai modernizuoti. PFI skirta CRM sistema gali būti naudojama stebint paskolų išdavimą, peržiūrėti paskolų paraiškas, stebėti paskolų įvykdymą, skaičiuoti skolos dydį ir kt. Tai leidžia atlikti užduotis. CRM palengvina darbą ir leidžia palaikyti klientų bazės procesus. , sekti kliento kredito būseną, siųsti SMS ir el. pašto žinutes, nustatyti pardavimo efektyvumą ir dar daugiau. Tinkamos CRM sistemos pasirinkimas turi įtakos bendram PFI veiklos rezultatui, todėl galima pagerinti visus įmonės finansinius ir statistinius rodiklius. Sąveika su klientais ir pinigų srautai turi savo ypatybes. CRM suteikia klientams kredito ir skolinimo proceso organizavimą, valdant įmonės finansinius srautus. Be šių veiksnių, PFI susiduria su dideliu darbo intensyvumu kuriant dokumentus. Sutartys, papildomi susitarimai, paskolos ir paskolos grąžinimo planai, ataskaitos ir kt. Visi jie sukurti rankiniu būdu, todėl darbo eigą lengva atlikti kasdien. Kompetentinga CRM sistema gali optimizuoti visus PFI procesus ir tai bus privalumas atliekant tokį darbą.

Informacinių technologijų rinkoje yra daug įvairių sistemų. PFI CRM populiarėja dėl vis didesnio dėmesio darbo eigos automatizavimui. Klientų sąveika ir visų vidinių procesų optimizavimas nėra lengvas nepasirinkus tinkamos programinės įrangos pardavimų apskaitai ir valdymui. CRM optimizavimas PFI turėtų atsižvelgti į veiklos specifiką ir turėti visas reikalingas funkcijas, užtikrinančias verslo užduočių vykdymo automatizavimą. Pasirinkus tinkamą CRM, rezultatas bus matomas beveik akimirksniu ir atsispindės įmonės darbuotojų pardavimų rodikliuose, paslaugų kokybe ir verslo valdyme.

Dėl savo funkcinių galimybių USU programinė įranga gali būti atskirta pagal pramonės tipą, specializaciją, verslo procesų tipą ir kt. Tai unikalus programinės įrangos produktas, galintis optimizuoti bet kokią veiklą, nesvarbu. USS kūrimas vykdomas identifikuojant svarbiausius įmonės taškus, poreikius ir pageidavimus. Universali apskaitos sistema tinkama naudoti bet kurioje organizacijoje, taip pat ir PFI, nes funkcionalumas gali būti keičiamas ir papildomas priklausomai nuo įmonės pageidavimų. Paraiškų teikimo procesas neužtruks ir nereikės stabdyti darbų.

USU Software yra visavertė programa, kurioje yra visos CRM funkcijos, reikalingos PFI darbui optimizuoti. PFI pareigos apima daugybę apskaitos ir valdymo bei klientų aptarnavimo procesų. USU programinės įrangos pagalba galite lengvai ir greitai nustatyti darbo operacijų įgyvendinimą PFI, pradedant duomenų bazės tvarkymu, baigiant apskaita ir darbu su probleminiais klientais. USU programinė įranga yra viena iš efektyviausių CRM sistemų rinkoje!

USU programinės įrangos diegimas ir mokymas nėra sudėtingas, nes meniu ir funkcijos yra lengvai suprantamos ir prisideda prie greito prisitaikymo prie operacijos. Programa visiškai padidins pardavimų skaičių per pamainą ir padidins verslo operacijų greitį.

Programinis produktas puikiai valdo visas CRM funkcijas, užtikrina sistemingą duomenų bazės priežiūrą, suteikia klientų bazę, kreditų tvirtinimą, įvertinimą, kontrolę ir kt. Sukuria visą dokumentų srautą Ypatingas USU programinės įrangos diegimo efektyvumas leis tai padaryti. Jis greitai išsprendžia kredito ir skolinimo problemas, padidindamas pardavimų skaičių.

Programa automatiškai generuoja visas reikalingas ataskaitas ir atlieka visą dokumentų srautą, taupydama laiką ir išvengdama rutininių darbų. Įmonės ir darbuotojų valdymas gali būti vykdomas centralizuotai visuose filialuose nuotoliniu būdu, o tai prisideda prie kontrolės organizavimo, drausmės ir darbo našumo didinimo. Galimybė siųsti SMS ir el. laiškus klientams, kad būtų užtikrintas nuolatinis bendravimas, ypač esant skoloms. Programa automatiškai parengia grąžinimo ir mokėjimų grafiką, stebi šį procesą ir praneša apie vėlavimus bei skolas. Sistemoje chronologine tvarka pateikiamas visų paskolų sąrašas, kuris užtikrins, kad darbuotojai visada po ranka turės reikiamą informaciją. Apskaita vykdoma pagal PFI nustatytas taisykles ir procedūras.

Galimybė archyvuoti duomenis naudojant atsarginių kopijų kūrimo funkciją papildomai apsaugai ir informacijos saugumui užtikrinti. Sistema gali būti integruota su kita įmonės įranga. Valdymo optimizavimas leis sukurti naujus ir geresnius kontrolės metodus, siekiant pagerinti PFI ekonominius rezultatus. Žmogiškojo faktoriaus įtakos versle mažinimas, darbas su kasdienine dokumentine rutina ir grynųjų pinigų bei klientų srautais sukelia klaidų tiek paskolos ir skolos prašyme, tiek bendraujant su skolininkais. Sistema suteikia analizės ir audito funkciją, kuri leis jums žinoti esamą finansinę organizacijos padėtį rinkoje. USU Software komanda siūlo jums galimybę atsisiųsti nemokamą bandomąją programos versiją, jei norite susipažinti su programa. Jį galite rasti organizacijos svetainėje.