Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa mikrokreditų organizacijoms

Programa mikrokreditų organizacijoms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa mikrokreditų organizacijoms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą mikrokreditų organizacijoms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mikrokreditų įstaigos programa – tai efektyvus naujausių technologijų ir šiuolaikinės ekonomikos derinys. Jame yra viskas, ko gali prireikti sėkmingiems verslininkams: didelė sparta, pastovi kokybė ir prieinama kaina. Šios mikrokreditų įstaigų priežiūros programos dėka galite ne tik susikurti apskaitą, bet ir efektyviau valdyti mikrokreditų įstaigą. Pirmas žingsnis – sukurti išsamią duomenų bazę, kurioje kruopščiai renkama smulkiausia verslo informacija. Jame renkamos pasirašytos sutartys, skolininkų vardai ir kontaktiniai duomenys, organizacijos ekspertų sąrašas, finansinių judėjimų įmonės viduje apskaitos įrašai ir daug daugiau. Iš šios veislės taip pat labai lengva išskirti reikiamą failą. Atliekamas greitas kontekstinis mikrokreditų organizaciją kontroliuojančios programos funkcionalumo tyrimas. Norėdami suaktyvinti, jums tereikia kelių raidžių arba skaičių iš dokumento pavadinimo. Čia palaikomi beveik visi dokumentų formatai, o tai labai supaprastina kasdienę popieriaus rutiną. Be to, programinė įranga supranta įvairias kalbas, kurios egzistuoja pasaulyje. Taigi labai patogu naudoti bet kurioje šalyje ar mieste. Interneto pagalba mikrokreditų įstaigų valdymo programa net ir atokiausius padalinius pavers vienu mechanizmu ir įtvirtins komandinį darbą. O vadovas gauna unikalią galimybę stebėti pavaldinių veiklą ir prireikus ją koreguoti. Tokiu atveju kiekvienam darbuotojui suteikiamas atskiras vartotojo vardas ir slaptažodis.

Supažindinęs su programa, darbuotojas suteikia prieigą prie programos mikrokreditų organizacijoms. Taigi vartotojų veiksmai aiškiai atsispindi programų istorijoje, o rodikliai fiksuojami. Mikrokreditų organizacijų apskaitos programoje pateikiama vaizdinė kiekvieno specialisto veiklos statistika – sudarytų sutarčių skaičius, dirbtos valandos, apimtis ir kt. Tai padeda objektyviai ir sąžiningai įvertinti darbo jėgą, taip pat pašalina konfliktinių situacijų galimybę. . Be to, turint nešališką darbo jėgos vertinimo įrankį, valdyti personalo motyvaciją yra daug lengviau ir maloniau. Mikrokreditų organizacijų valdymo programa ne tik kaupia didelius duomenų kiekius, bet ir gali juos apdoroti, generuodama savo ataskaitas. Jie atspindi esamą situaciją, finansines operacijas, klientų įvertinimus ir pelningumą tam tikram laikotarpiui, netgi preliminarius ateities skaičiavimus. Remdamiesi šia informacija galite sudaryti skubių užduočių sąrašą, stebėti jų įgyvendinimą ir planuoti biudžetą. Itin moderni apskaitos ir kontrolės programa atveria naujus formavimosi ir plėtros horizontus. Taip pat mikrokreditų organizacijų valdymo programos funkcionalumas papildytas naudingomis funkcijomis atskiram užsakymui.

Skolininkai gali apmokėti skolas iš artimiausio terminalo neatvykę į jūsų padalinį. Labai tinka abiem pusėms. O jūsų mobilioji programa suteikia puikią galimybę užmegzti tvirtus ryšius tarp darbuotojų ir klientų duomenų bazės. Šiuolaikinė vadovo Biblija yra puikus būdas lavinti valdymo įgūdžius bet kurioje verslo srityje. Jokių nuobodžių ilgų tekstų ar neaiškių formulių. Viskas kuo paprasčiau ir aiškiau. Visos šios priemonės padės tam tikru mastu padidinti jūsų produktyvumą, greitį ir efektyvumą ir galiausiai išplėsti jūsų įtakos sferą. Rinkitės demonstracinį mikrokreditų įstaigoms skirtos paraiškos variantą ir išnaudokite visas jo galimybes!

Yra didelė duomenų bazė su galimybe nuolat papildyti ir keisti. Visa darbo informacija bus kruopščiai saugoma viduje. Mikrokreditų organizacijų buhalterinės apskaitos programa ne tik renka informaciją, bet ir savarankiškai ją analizuoja bei kuria savo ataskaitas vadovui. Tokiu būdu galite pamatyti savo verslo plėtrą iš visų pusių. Kiekvienam vartotojui suteikiami atskiri prisijungimo vardai ir slaptažodžiai. Elektroninės smegenys nedaro klaidų ir nepamiršta nieko svarbaus. Pašalinta žmogiškoji klaida. Mikrokreditų įstaigos verslo optimizavimo programa išlaisvina jus nuo mechaninių veiksmų ir prisiima tai. Jūs tiesiog įveskite kelias raides ar skaičius, kad duomenų bazėje būtų visos atitiktys. Sistemos išvaizdos paprastumas yra pasirengęs suprasti bet kuriam kompiuterio vartotojui.

Jums nereikia ilgai mokytis ar lankyti specialių kursų. Į mikrokreditų įstaigų optimizavimo programą įvesti pirminę informaciją labai paprasta. Užduočių planavimo priemonė padeda iš anksto suplanuoti visus programinės įrangos veiksmus ir sudaryti jų tvarkaraštį. Temos spalvingos ir įdomios. Net ir pati nuobodžiausia rutina nušvis naujomis spalvomis. Galite akimirksniu suteikti daugiau tvirtumo, įdėję savo įmonės logotipą darbo lango viduryje. Jūs analizuojate ataskaitas bet kuriuo metu tam tikrą laikotarpį. Mikrokreditų įstaigų programa pateikia vadovui aiškias ir suprantamas ataskaitas. Atsiradus tokiam poreikiui, mikrokreditų įstaigų apskaitos programa gali būti kuriama. Atskira tvarka ji papildoma įvairiomis funkcijomis.

Šiuolaikinė vadovo Biblija yra nepakeičiamas įrankis visų lygių vadovams. Integracija su mokėjimo terminalais supaprastina skolų mokėjimo procedūrą. Programa savarankiškai apskaičiuoja palūkanų normą, delspinigius ir kitus rodiklius kiekvienam skolininkui. Čia galite prekiauti keliomis valiutomis. Tuo pačiu metu programinė įranga automatiškai apskaičiuoja kursų svyravimus sutarties pasirašymo, pratęsimo ar pasibaigimo metu. Dar įdomesnės funkcijos pateikiamos mikrokreditų įmonių apskaitos programoje.