Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM kredito brokeriams

CRM kredito brokeriams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM kredito brokeriams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM kredito brokeriams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Paskolų brokerių paslaugas teikiančioms įmonėms, kaip ir kitoms finansų įstaigoms, reikalingas verslo automatizavimas, kad būtų sumažinta menkiausios skaičiavimo klaidos rizika ir būtų galima laiku sekti paskolų grąžinimą. Be to, paskolų brokeriai, norėdami sėkmingai vykdyti verslą ir sustiprinti savo pozicijas rinkoje, turi naudoti patikimą CRM sistemą. CRM reiškia ryšių su klientais valdymą ir yra būtinas efektyviam ryšių su klientais valdymui. Rinkodaros strategijų kūrimo ir jų įgyvendinimo kontrolė padidins klientų lojalumo lygį, išplės siūlomų paslaugų spektrą ir padidins gaunamų pajamų dydį. Sėkmingiausias kaštų optimizavimo sprendimas būtų įsigyti programinę įrangą, kurioje CRM įrankiai jau bus integruoti, kad nereikėtų papildomų programų išlaidų. USU programinė įranga yra sukurta mūsų įmonės ekspertų ir yra paremta individualizuotu požiūriu į kiekvieną klientą, siekiant išspręsti vartotojo problemas, todėl ji apjungia darbo erdvę, analitinį šaltinį ir duomenų bazę. Visi veiklos ir valdymo procesai bus sutelkti vienoje programoje pagal vieningą organizacinę sistemą, o aiški sąsaja ir paprasta struktūra darbą padarys patogų ir efektyvų. Pasitelkus mūsų automatizuotos programos funkcionalumą, paskolų tarpininkų CRM procesai bus optimizuoti ir tai jau artimiausiu metu turės teigiamos įtakos verslo rezultatams. Galėsite įvertinti klientų bazės augimo tempus ir kiekvieno vadovo efektyvumą sprendžiant šią problemą, taip pat analizuosite, kaip aktyviai atliekami darbai ir užbaigsite naujas brokerių operacijas.

USU programinės įrangos struktūra yra kiek įmanoma supaprastinta vartotojų patogumui ir yra sudaryta iš trijų skyrių, leidžiančių visiškai valdyti ir valdyti visus procesus dėl plataus jų funkcionalumo. Nuorodų skiltyje sukurta universali žinių bazė; vartotojai pildo duomenų katalogus apie įmonę sudarančius juridinius asmenis ir padalinius, klientų kategorijas, taikomas palūkanų normas. Jei reikia, informaciją galima atnaujinti, kad visada galėtumėte dirbti su naujausia informacija savo duomenų bazėje. Pagrindinė paskolų brokerių veikla vykdoma Modulių skiltyje. Vadovai užsiima paskolų sutarčių registravimu ir priežiūra, skolų grąžinimo ir finansinių judėjimų stebėjimu. Norėdami sukurti individualius pasiūlymus klientams, Jūsų vadovai galės pasirinkti mėnesio ar dienos palūkanų skaičiavimo būdą, pasirinkti skirtingus valiutų režimus ir net skaičiuoti nuolaidas. Čia, Modulių skiltyje, yra specialus CRM blokas paskolų brokeriui. Jūs ne tik praplėste savo klientų ratą, bet ir galėsite stebėti, kaip jūsų darbuotojai atlieka jiems skirtas užduotis – kaip gerai ir kaip greitai. CRM sistemoje pateikiama informacija, ar skambino klientų vadybininkai ir kokius atsakymus gavo, ar kasininkės davė pinigų skolininkams pagal pasirašytas sutartis ir kt. Bus rodoma informacija apie. Tai žymiai padidins procesų efektyvumą ir užtikrins savalaikį suplanuotų užduočių vykdymą. . Klientų bazės palaikymas pagreitins skolintų paskolų išdavimą, nes vadovams tereikia iš sąrašo pasirinkti vieną klientą ir per kelias sekundes pridėti naują. Ypatingas mūsų kompiuterinės sistemos pranašumas yra analitinis funkcionalumas, siūlomas paskolų brokerių programos skiltyje Ataskaitos. Jos pagalba galėsite parsisiųsti įvairias finansines ir valdymo ataskaitas, pajamų ir išlaidų rodiklių dinamiką, mėnesio pelno apimčių analizę. Todėl USU programinė įranga yra efektyvių kontrolės priemonių rinkinys, universalus ir išsamus informacijos šaltinis bei efektyvi paskolų tarpininkų CRM sistema. Įsigykite USU programinę įrangą šiandien, kad užtikrintumėte savo verslo mastą ir sustiprintumėte savo pozicijas brokerių rinkoje.

USU programa turi lanksčius nustatymus, kurių dėka programinės įrangos konfigūracijos atitinka individualias kiekvienos įmonės organizacijos ypatybes.

Programine įranga gali naudotis ne tik paskolų tarpininkai, bet ir įvairios mikrofinansų įstaigos, privatūs bankai, lombardai ir kitos paskolų bendrovės. Gerai sureguliuota CRM sistema, kurioje atsižvelgiama į jūsų įmonės ypatybes, leidžia kurti reklamos paslaugų rinkodaros strategijas.

Dokumentai ir ataskaitos bus rengiami ant oficialaus organizacijos firminio blanko, kuris bus sudarytas iš anksto, atsižvelgiant į visas paskolų brokerio darbo srities ypatybes. Galite analizuoti finansinius rodiklius ir įvairių kitų rūšių veiklos įrašus bet kuriuo laikotarpiu, o finansinė informacija apie įmonę bus pateikta aiškiais ir glaustais grafikais. Siekiant kiek įmanoma labiau automatizuoti brokerio veiklą, programos mechanizmas perskaičiuoja pasiskolintų paskolų pinigines sumas atsižvelgdamas į esamą valiutos kursą. Pratęsus sutartį ar grąžinus paskolos paskolą, atsižvelgiant į valiutų kursų pokyčius bus perskaičiuojama ir paskolos suma, kas leis pasipelnyti iš valiutų kursų skirtumų.

Į USU programinę įrangą įtraukti CRM įrankiai leidžia nustatyti darbuotojų darbo trūkumus ir imtis veiksmų tokiems trūkumams pašalinti. Norėdami aktyviau reklamuoti paslaugas, vartotojai turės prieigą prie įvairių būdų informuoti klientus, pavyzdžiui, el. paštu, SMS žinutėmis, balso skambučiais ir net šiuolaikinėmis skaitmeninių pranešimų siuntimo programomis. Dėl mūsų programinės įrangos analitinių galimybių vadovybė gali lengvai stebėti patvirtintų plėtros planų įgyvendinimą.

Norėdami įvertinti kiekvieno filialo veiklą ir darbo krūvį, galite peržiūrėti informaciją apie pinigų srautus ir likučius programos skiltyje „Ataskaitos“.

Duomenys apie finansines operacijas bus pateikiami filialų, seifų ir banko sąskaitų kontekste, kad būtų galima detaliau įvertinti finansinę situaciją. Kadangi paskolų brokeriui reikalingas dokumentų paketas skiriasi nuo standartinio, USU Software automatiškai generuoja pranešimus apie valiutos kurso pasikeitimą ir dar daugiau. CRM sistemos duomenų bazėje bus saugomi ne tik klientų duomenys, bet ir visi aktualūs dokumentai ir kt.