Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM mikrokreditų apskaitai

CRM mikrokreditų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM mikrokreditų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM mikrokreditų apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mikropaskolos dokumentai pateikiami paskolos sutartyje, juose pateikiama naujausia ir išsami informacija apie mikropaskolos sąlygas ir apskaitą. Lentelių buvimą sutartyje daugelyje šalių lemia įstatymai, todėl daugelis mikrokreditų organizacijų naudoja dokumentus, kad pateiktų informaciją apie mikropaskolų teikimo sąlygas. Kiekviename dokumente nurodomi tokie punktai kaip mikro paskolos suma, sutarties trukmė, valiuta, kuria išduodama mikro paskola, palūkanų norma ir daug daugiau. Šie kriterijai yra pagrindiniai duomenys, mikrokredito įstaigai pageidaujant dokumentacijoje gali būti ir įvairios papildomos informacijos. Tokios skaičiuoklės pirmiausia reikalingos klientams. Informacija skaičiuoklės forma yra paprastesnė ir suprantamesnė, todėl daugelio šalių teisės aktai įpareigoja tokius dokumentus naudoti mikropaskolų sutartyse.

Kiekvienos mikropaskolos dokumentai surašomi atskirai, priklausomai nuo paskolos sumos ir sąlygų. Tokių dokumentų formatavimas yra vienas iš paskolos sutarties sudarymo procesų, kuriam paruošti reikia daug laiko. Šiuo metu tokių dokumentų kūrimą automatizuoja įvairios CRM sistemos. Dokumentų srauto automatizavimas atliekamas naudojant specialias CRM programas. Automatizavimo programų naudojimas prisideda prie dokumentacijos procesų organizavimo ir tobulinimo, įvairių lentelių ir grafikų sudarymo ir kt. Tai prisideda. Dokumentų srauto optimizavimas tapo tuo pačiu reikalavimu, kaip ir apskaitos bei valdymo procesų supaprastinimas, o mikrokreditų įstaigoms sutaupo daug laiko. Kiekvienas CRM programoje sudarytas dokumentas gali būti automatiškai sugeneruotas pagal kliento poreikį ir pasiūlyti paruoštą sutartį internetu, nes daugelis mikrofinansų organizacijų savo veiklą vykdo išduodamos mikropaskolas internetu.

USU Software – tai unikali ir funkcionali CRM sistema, su kuria galite optimizuoti savo įmonės verslo procesus ar apskritai darbuotojų darbą. Programa gali būti naudojama bet kurios įmonės veikloje, mūsų CRM sistemoje nėra griežtos naudojimo specializacijos skirstant pagal veiklos rūšių kriterijų. Ši CRM sistemos plėtra vykdoma nustatant mikrokreditų įmonės poreikius, pageidavimus ir ypatybes. Visi šie veiksniai yra labai svarbūs, priklausomai nuo jų sukuriamas apskaitos funkcionalumas. Sistemos nustatymus galima keisti arba papildyti dėl programinės įrangos produkto lankstumo. Programinės įrangos pritaikymas ir įdiegimas atliekamas per trumpą laiką, nepažeidžiant dabartinės įmonės veiklos.

Mūsų apskaitos CRM sistema leidžia atlikti įprastas apskaitos operacijas laiku ir efektyviai; finansinė ir vadybinė apskaita, mikro paskolų valdymas, verslo procesų kontrolė, įskaitant visų skolinimo etapų stebėjimą, mikro paskolų valdymą, duomenų bazės, kurioje kaupiama ir rūšiuojama įvairi informacija, tvarkymas, darbo eigos organizavimas su galimybe sudaryti sutartis, generuoti ataskaitas, kurti paskolos sutartis, paruoštas diagramas analizei, auditui ir daug daugiau.

Mūsų įmonė vykdo mokymus pagal programą, kuri garantuoja darbuotojų paprastumą ir lengvumą prisitaikyti prie naujo darbo formato. Programa gali naudotis bet kuris darbuotojas, nepriklausomai nuo jo techninių įgūdžių lygio, sistema lengva ir lengvai suprantama. USU programinės įrangos naudojimas teigiamai veikia klientų aptarnavimo kokybę ir greitį, o tai prisideda prie pardavimų augimo. Mūsų sistemoje yra visos būtinos galimybės optimizuoti kiekvieną darbo eigą, įskaitant nuolatinę skolinimo ir mikro paskolų išdavimo kontrolę.

Automatinio dokumentų srauto organizavimas leidžia apsaugoti, formalizuoti ir apdoroti bet kokio tipo dokumentus. Be to, CRM ir apskaitos programa leidžia automatiškai generuoti sutarčių lenteles, užtikrinančias skaičiavimų tikslumą ir dokumentų teisingumą. Nuotolinio valdymo režimas leidžia valdyti darbą ir personalą, nepriklausomai nuo vietos, internetu. Pranešimas klientams padės jiems laiku priminti, kad mikropaskolas reikia grąžinti dėl automatizuoto siuntimo paštu. Duomenų bazės sukūrimas naudojant CRM apskaitą, kuri leis sistemingai saugoti, apdoroti ir perduoti neribotą kiekį informacijos.

Visi mikrokreditai, klientų informacija, lentelės ir sutartys gali būti saugomos chronologiškai atskiroje duomenų bazėje, o tai palengvins darbuotojų darbą. Buhalterinė apskaita, apskaitos operacijos, atskaitomybė, skolų kontrolė ir kt. USU programinės įrangos integravimas leidžia efektyviau naudoti sistemą naudojant papildomą įrangą. Mūsų apskaitos CRM aplikacijos naudojimas turi teigiamą poveikį mažinant rankų darbą ir žmogiškojo klaidų faktoriaus įtaką, o tai prisideda prie efektyvesnio darbuotojų darbo užduočių vykdymo, taip padidinant finansinius ir verslo rodiklius.

Mūsų apskaitos CRM programoje yra visi reikalingi įrankiai, leidžiantys atlikti pilną finansinę analizę, auditą ir apskaitą bet kurioje mikrokreditų įmonėje. Tokia programa prisidės prie apskaitos ir valdymo kokybės bei efektyvumo, užtikrins, kad turėsite tikslius ir tikslius duomenis apie įmonės finansinę būklę. Bet kokio tipo ir sudėtingumo ataskaitų kūrimas taip pat gali būti atliekamas automatiškai.