Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kredito įstaigos klientams

Programa kredito įstaigos klientams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kredito įstaigos klientams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą kredito įstaigos klientams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kredito įstaigos siekia visiško automatizavimo, kad sumažintų ne gamybos sąnaudas. Su šia užduotimi gali susidoroti moderni klientų kontrolės kredito įstaigose programa, sukurta atsižvelgiant į visas šios pramonės rekomendacijas. Kredito įstaigos klientams skirta programa visų pirma skirta sukurti klientų duomenų bazę ir suteiktų paslaugų istoriją. Tai taip pat padeda sukurti reikalingus dokumentus. Kredito įstaigos klientų kontrolės programa padeda nustatyti tam tikrų paslaugų paklausą, taip pat atsižvelgti į skolos grąžinimo lygį. Taigi įmonė nustato skolininko atsakomybę ir drausmę. Kliento identifikavimas yra labai svarbus, nes padeda greitai sekti kredito istoriją ir net nepateikia kai kurių dokumentų. Elektroninė duomenų bazė greitai per kelias minutes sukuria fizinio ar juridinio asmens kortelę – tereikia paso. Klientų valdymui gamybos, statybos, transporto ir kredito įstaigų kredito įstaigose leidžiama dirbti USU-Soft programoje. Jame yra daug specialių žinynų, reikalingų rengiant apskaitos įrašus. Integruota paskolos skaičiuoklė realiu laiku apskaičiuoja palūkanų normą ir galutinę paskolos sumą. Taip pat galite sukurti internetinę programą.

Kredito įstaiga yra specializuota įmonė, galinti skolinti ir skolinti įvairiems tikslams. Grąžinimo statusas turi didelę reikšmę nustatant skolininką. Ne visos įmonės suteikia paskolas. Būtina pamatuotai įvertinti skolos grąžinimo galimybę. Kai šalies ekonomika nestabili, ją reikia saugoti nuo rizikų ir stengtis ją kuo labiau sumažinti. Elektroninėje klientų valdymo kredito įstaigose programoje kiekvienas darbuotojas identifikuojamas naudojant vartotojo vardą ir slaptažodį. Taigi įstaigų vadovybė gali nustatyti kiekvieno laikotarpio veiklos rezultatus. Tai svarbu skirstant premijas. Jei yra vienetinis tarifas, klientų skaičius tiesiogiai įtakoja mokesčio dydį. Skaičiavimų automatizavimas padeda išvengti spragų ir debetų, todėl galite garantuoti reikšmių tikslumą ir patikimumą. Kredito įstaigos patikrinimo programa kiekvienam klientui sukuria įrašus ir perkelia juos į konsoliduotą ataskaitą. Pasibaigus pamainai, sumuojama suma, nurodant, kiek atvyko fizinių ir juridinių asmenų. Taip vadovybė nustato savo paslaugų paklausos lygį. Tinkamai organizuojant veiklą, pagrindiniai ištekliai nukreipiami į prašomas operacijas. Prieš pasirenkant veiklą, verta stebėti rinką, nustatyti segmentą, į kurį įmonė skirs didžiausią dėmesį. Tik po to paskirstykite darbuotojus tarp padalinių ir paskirkite suplanuotą užduotį.

USU-Soft naudojamas elektroniniams dokumentams identifikuoti internete. Naudodami specialų brūkšninį kodą galite įvesti dokumentą be rankinio vandens. Tai padeda darbuotojams sumažinti dokumentų kiekį. Klientų valdymo programos kredito įstaigose užima ypatingą vietą optimizuojant verslą. Galite rasti vartotoją naudodami paieškos variklį. Paieškos sistemos kontekstiniame laukelyje įvedate kliento vardą arba telefono numerį, o visa kita susitvarkys kredito įstaigų klientų valdymo programa. Paieškos sistema greitai ir tiksliai suras jūsų ieškomą informaciją. Įdiegę paskolų mokėjimų apskaitos programą galėsite parduoti bet kokias prekes ir paslaugas. Mūsų klientų valdymo programa kredito įstaigose platinama palankiomis sąlygomis ir už naudojimąsi abonentiniais mokesčiais mokėti nereikia. Be to, mes nesipraktikuojame išleisti svarbių naujinimų. Nereikia bijoti, kad vieną dieną programinė įranga nustos tinkamai veikti ir vėl teks mokėti už atnaujintą programėlės versiją. Tokios veiklos nevykdome ir suteikiame Jums visišką pasirinkimą, ar šiuo metu norite atnaujinti jau įsigytų kredito įstaigų kontrolės programą.

Jei esamas įkainis nukrypsta nuo nurodyto kurso, apie perskaičiavimo ir mokėjimo sumos pasikeitimą klientui pranešama automatiškai. Vėluojant mokėti, pasikeitus paskolos statusui duomenų bazėje, kredito įstaigų apskaitos programa automatiškai apskaičiuoja netesybas pagal oficialiai patvirtintą formulę ir suteiktos paskolos sąlygas. Bendravimą su klientais palaiko elektroninis bendravimas balso skambučių, Viber, elektroninio pašto, SMS forma. Pranešimai siunčiami tiesiai iš CRM į jame nurodytas klientų nuorodas. CRM skiltyje yra ne tik asmens duomenys ir kontaktai, bet ir santykių istorija, kreditai, paštas, dokumentų kopijos, klientų nuotraukos ir kt. Sandėliai. Bet kokio formato paslaugų reklamavimo programa – kolektyvinė, asmeninė, tikslinės grupės; Šiai užduočiai parengtas teksto šablonų rinkinys. Programa reguliariai rengia ataskaitas, kuriose įvertinamas paslaugų reklamai naudojamų rinkodaros platformų efektyvumas, atsižvelgiant į kiekvienos iš jų kainą ir gautą pelną. Organizuodama adresatų sąrašą, programa savarankiškai sukuria prenumeratorių sąrašą pagal nustatytus tikslinės auditorijos atrankos kriterijus ir išskiria tuos, kurie jį atmeta. Reguliari organizacijos veiklos analizė, pateikiama ataskaitinio laikotarpio pabaigoje, gerina paslaugų kokybę, efektyvumą ir pelningumą bei optimizuoja finansinę apskaitą.

Programinės įrangos produktas yra toks universalus, kad jį galima naudoti bet kurioje su finansais susijusioje organizacijoje. Tai gali būti lombardas, nedidelis privatus bankas, bet kuri mikrofinansų įstaiga ir kt. Tai gali būti. Programinė įranga leidžia kontroliuoti darbuotojų lankomumą. Jei darbuotojas atsinešė pažymą iš ligoninės, tai bus galima vertinti ne kaip neapmokamą nebuvimą, o kaip įstatyminį nedarbingumo atostogas.