Bilietų pardavimo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Bilietų pardavimo programa

Bilietų pardavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite bilietų pardavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bilietų pardavimo programa leidžia įmonėms, užsiimančioms pramogų, keleivių vežimo, parodų ir muziejaus darbo organizavimu, automatizuoti, taip labai supaprastinant šiai veiklai būdingų verslo procesų ir pardavimų apskaitos procedūrų kompleksą. Faktas yra tas, kad spaustuvėje atspausdinti bilietai turi savo numerį ir laikomi griežtomis ataskaitų formomis. Atitinkamai jų gamyba, pardavimas, sandėliavimas ir kt. Tai griežtai reglamentuoja taisyklės ir instrukcijos. Kasininkai ir buhalteriai, finansiniai žurnalai, pardavimo apskaitos operacijos ir kt. Ji turėtų užpildyti visų rūšių pardavimo apskaitos dokumentus, pvz., atlikti sutikrinimą ir inventorizaciją, ir atspindėti visas operacijas pardavimo apskaitoje su šiais dokumentais.

Plačiai paplitęs ir įdiegtas kompiuterinės sistemos reiškia, kad visos operacijos atliekamos tik elektronine forma, pavyzdžiui, pardavimas, apskaita ir kt. leido tai padaryti. O naudojimasis internetu leido šiuos veiksmus atlikti internetu. Dabar bilietų kuponus į teatrus, muziejus, stadionus, oro uostus, autobusų stoteles programa generuoja skaitmeniniu būdu ir atspausdina bet kokiu spausdintuvu, jei jis tinka pirkėjui. Vietų rezervacija ir registracija atliekama internetu pirkėjui patogiu laiku. Kompiuterių programinės įrangos kompanijos pateikė gana platų tokių programų pasirinkimą kiekvienam skoniui, poreikiams ir, žinoma, kainai. Tik klientas gali įvertinti savo poreikius ir galimybes, pasirinkti prekę ir pradėti diegti naują bei efektyvų valdymo įrankį.

USU programinės įrangos kūrimo komanda, įvadas, sunumeruotas ir kt. Jame su bilietais dirbančių organizacijų dėmesiui pristatoma unikali programa, sukurta kvalifikuotų, modernių IT standartų lygio specialistų, su itin prieinamu kainos ir kokybės parametrų santykiu. Bilietai, kuponai, abonementai ir kt. Programa sukuria savo dizainą elektronine forma, įskaitant unikalius registracijos numerius, brūkšninius kodus ir kitas apskaitos funkcijas. Juos galima išsaugoti internetu mobiliajame įrenginyje, atsispausdinti pirkimo vietoje, pavyzdžiui, kasoje ar terminale. Prieš parduodant tiesioginį pardavimą, sistema leidžia nuotoliniu būdu rezervuoti vietas ir registruotis internetu. Apskaitą sistema atlieka automatiniu režimu. Informacija apie pardavimą akimirksniu siunčiama į bilietų serverį, kuris pasiekiamas iš visų elektroninių terminalų ir bilietų kasų. Dėl to painiavos ir painiavos su vietomis iš esmės negali kilti. Programa apima bilietų terminalų integravimą ir suteikia keleiviams renginių ir transporto priemonių tvarkaraštį, laisvų vietų pardavimą ir kt. Srautai ir kiti ištekliai leidžia integruoti didelius ekranus, kuriuose pateikiama naujausia informacija apie verslo procesų valdymą. ir tt Vartotojų įmonė programa gali tvarkyti klientų duomenų bazę, registruoti nuolatinius klientus, rinkti informaciją apie jų pageidavimus ir pirkimo veiklą, pagal tai planuoti sezoninę paklausą, nustatyti populiariausias ir perspektyviausias laisvalaikio darbo sritis, transporto maršrutus. ir kt.

Verslas, kuris specializuojasi srityse, kurios kažkaip susijusios su bilietų dokumentų naudojimu, šiandien neįsivaizduoja savo veiklos be tinkamos apskaitos sistemos. Be pagrindinės funkcijos, internetinėje įvairių bilietų pardavimo programoje pateikiami visi aktualūs verslo procesai. Prieš priimdamas sprendimą pirkti, klientas gali peržiūrėti įmonės kūrėjo svetainėje patalpintą demonstracinį vaizdo įrašą, kuriame pateikiama išsami informacija apie programėlės galimybes. Programa suteikia nepriklausomą internetinį rezervavimą, pardavimą, apmokėjimą, registraciją ir kt. Įranga apgyvendina klientus patogioje vietoje ir patogiu laiku. Bilietai sistemoje generuojami elektroniniu būdu, todėl nebereikia vykdyti daugybės instrukcijų, susijusių su popierinių kopijų pardavimu, saugojimu, apskaita. Kurdama bilietus pagal programą, įmonė gali sukurti konkretų renginį atitinkantį dizainą, pritaikyti unikalų brūkšninį kodą ir registracijos numerį;

Bilietą galima išsaugoti mobiliajame įrenginyje arba atsispausdinti pirkimo vietoje. Visi klientai gali įsigyti bilieto dokumentą įmonės kasoje, dalyvaujant kasininkui, per skaitmeninį terminalą arba svetainėje per internetinę programą. Elektroninė apskaita užtikrina visų duomenų saugumą ir tikslumą, pardavimus, rezervacijas, bilietų registraciją ir kt. Tai garantuoja, kad nebus painiavos ir painiavos su procesais.

USU programinė įranga teikia informaciją apie žmones, pirkimo dažnumą, pageidavimus ir kt. Tai suteikia naujausią klientų bazę su visa informacija apie kiekvieną vartotoją, įskaitant Duomenų bazė leidžia atlikti analitinius tyrimus, nustatant sezoninius paklausos svyravimus, kurios yra perspektyviausios studijų sritys. Įmonė gali sudaryti asmeninius kainoraščius bei kurti premijų ir nuolaidų kaupimo programas aktyviausiems ir ištikimiausiems klientams. Automatizuota SMS, momentinių pranešimų, elektroninio pašto, balso pašto sistema yra vartotojo programuojama, jos partneriai žino renginių tvarkaraštį, kainų politikos pokyčius, akcijas ir kt. Jis gali būti naudojamas informuojant apie. Papildomas užsakymas numato mobiliųjų programų aktyvavimą prie internetinės programos organizacijos darbuotojams ir klientams. Integruotas planuoklis leidžia keisti tvarkaraščio nustatymus, sudaryti informacijos sekų atsarginių kopijų kūrimo grafiką.