Programa cirko bilietams
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa cirko bilietams

Programa cirko bilietams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą cirko bilietams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bilietų pardavimo programa cirke buvo sukurta automatizuoti vietų registraciją. Tai labai palengvina kasininkės darbą ir leidžia kontroliuoti visus procesus, susijusius su bilietų į cirką pardavimu. USU Software neleidžia kasininkui parduoti to paties bilieto du kartus su arbatpinigiais, kad jis jau parduotas. Tai padės išvengti nepatogių situacijų ir padidinti patenkintų žiūrovų skaičių. Tuo pačiu kasininkė visada žinos, kiek liko laisvos vietos. Išpardavimo metu programa taip pat leidžia sukurti ir atsispausdinti gražų cirko bilietą, taupant spaustuves ir spausdinant tik tuos, kurie parduodami, o ne visus įmanomus bilietus. Klientai turėtų turėti galimybę rinktis vietas tiesiai iš sėdimų vietų plano, o tai neabejotinai labai patogu. Parduodamų sėdynių spalva skirsis nuo tuščių. Jei norite, galite užsisakyti bilietus naudodami USU programinę įrangą. Be to, programa jums pasakys, ar nusipirkote bilietą ir kada atšaukti rezervaciją, kai niekas neatvyko pasiimti bilieto. Galėsite pasiekti daugiau potencialių klientų, nerizikuodami prarasti pelną. Užsakyti bilietai bus paryškinti kita spalva, tai taip pat padės jų nepamiršti. Išlaikydami klientų bazę galėsite naudotis kitomis programos funkcijomis, tokiomis kaip SMS, el. pašto ir balso žinučių siuntimas.

Naudodami adresų sąrašą galite pranešti klientams apie premijas, akcijas ir kitus įvykius, kurie neabejotinai patrauks jų dėmesį. Jei jūsų auditorija turi telefono numerį arba el. pašto adresą, galite siųsti tiek masinius, tiek individualius laiškus tiesiai iš programos. Yra klientų analizė, kurioje galite pamatyti, kas pas jus lankosi dažniau arba perka daugiau bilietų. Galite juos paskatinti ir sudominti specialiomis kainomis ar kitaip. Cirko bilietų programa taip pat leidžia patikrinti cirko užpildymą jį nuskaitant, pavyzdžiui, brūkšninio kodo skaitytuvu, jei bilietų surinkėjas prie įėjimo pažymi bilieto kodą. Mūsų programoje galite lengvai nustatyti skirtingas cirko bilietų kainas kiekvienam renginiui, priklausomai nuo cirko rango ar pramonės.

Dėl integruoto valdymo, vadovas turėtų matyti kiekvieno darbuotojo veiksmus programoje. Kiekvienas administratorius gali įvertinti daugybę naudingų ataskaitų, kurias turi ši programa. Jie reikalingi norint atlikti išsamią įmonės verslo analizę ir rasti silpnąsias vietas, su kuriomis reikia padirbėti. Tai darbuotojai, klientai, lankymasis renginiuose ir kt. Susijusios finansinės ataskaitos ir ataskaitos. Prezidentas tvarko įmonės pajamas, išlaidas, renginių kompensavimą ir kt. Jis sugebės kontroliuoti. Tokiu būdu jūs visada turite visą informaciją apie įmonės veiklą. Informacijos šaltinių ataskaitos dėka galite įvertinti, kaip žmonės daugiau sužino apie jus ir investuoti tik į efektyviausią reklamą.

Programa gali sudaryti ir spausdinti renginių tvarkaraštį. Tai labai naudinga ir taupo laiką darbuotojams, nes jiems nereikia rašyti rankiniu būdu trečiųjų šalių programose. Atitinkamai, jie galės atlikti svarbesnius dalykus. Kitas mūsų programos pranašumas yra tai, kad ji turi patogią ir intuityvią sąsają su daugybe gražių dizainų. Pasirinkę dizainą pagal savo skonį, studijas programoje padarysite dar malonesnėmis.

Jei parduodate susijusius produktus kartu su cirko bilietais, galite juos stebėti šioje programoje! Vykdyti prekių atvežimo į sandėlį ir jų pardavimo apskaitą. Nustatykite norimas kainas, analizuokite bet kurio laikotarpio pardavimų ataskaitas, nustatykite populiariausią ir pelningiausią prekę. Jei turite kelis taškus ar šakas, juos galima lengvai sujungti į vieną duomenų bazę; tai reiškia, kad kiekvienas darbuotojas realiu laiku matys visus grafiko pakeitimus.

Rekomenduojame naudoti cirko salių maketus, nes publikai patogu pasirinkti vietas, tiksliai suprasti, kur jos bus. Be to, galite ne tik naudotis programoje jau esančiais planais, bet ir susikurti savo, jei jūsų cirko salė skiriasi nuo siūlomų. Tam mūsų programuotojų komanda sukūrė visiškai kūrybišką studiją, kuri leidžia sukurti spalvingus kambarius pagal savo skonį! Taip pat bilietų apskaitos programa cirke laiku primena apie planuojamus atvejus, taip užkertant kelią jų neįvykdymui. Jūs ir jūsų darbuotojai viską padarysite laiku.

Jei klientams reikalingi pirminiai apskaitos dokumentai, jie gali būti sukurti ir atsispausdinti automatiškai iš šios programos. Jei naudojate kvitų spausdintuvą, brūkšninių kodų skaitytuvą, finansų registratorių ir kitą verslo įrangą, jums patiks, kad juos taip pat palaiko mūsų programa. Cirko bilietų pardavimo programa leidžia užtikrinti tikslią parduotų bilietų apskaitą, kontrolę ir numeravimą. Šios programos dėka esate apdrausti nuo pakartotinio abonementų pardavimo. Vietų paskirstymo funkcijos dėka galėsite išplėsti potencialios auditorijos ratą. Cirko bilietų pardavimo tvarkaraštyje yra pritaikomi priminimai apie tai, kas suplanuota nurodytu laiku. Turėtumėte turėti galimybę patikrinti objekto užimtumą, patikrindami leidimus prie įėjimo. Žiūrovams patogiausias vietas apžiūrėti cirko salės išplanavime. Be programoje jau pateiktų schemų, yra sukurta visa dizaino studija, kad galėtumėte sukurti savo spalvingus kambarius.

Cirko bilietų programos suderinamumas su brūkšninių kodų skaitytuvais, kvitų spausdintuvais ir kita mažmeninės prekybos įranga padidina produktyvumą. Cirko bilietai gali būti įkainoti skirtingomis kainomis, suskirstyti pagal skirtingus kriterijus. Klientų bazės išlaikymas suteikia papildomų galimybių. Pavyzdžiui, SMS, el. paštas, balso paštas ir daug daugiau. Redaguokite pirminius dokumentus automatiškai sukurdami juos programoje. Analizuodami ataskaitas visada žinosite visus įmonės įvykius. Daugybė naudingų ataskaitų parodo jūsų stipriąsias puses ir sritis, kuriose verta dirbti. Naudodamas valdiklį, vadovas visada gali matyti visą kiekvieno darbuotojo darbą programoje. Be to, galite stebėti susijusių produktų pardavimą ir dar daugiau!