Vietų rezervavimo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Vietų rezervavimo programa

Vietų rezervavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite vietų rezervavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Į teatro, cirko pasirodymus, koncertus ir apsilankymus kino teatre reikia įsigyti bilietus, tačiau dažnai didelis jaudulys nepalieka tokios galimybės, todėl vis labiau populiarėja rezervavimo galimybė, tokiu atveju tvarkaraštis reikalingas pačioms organizacijoms. dėl vietų rezervavimo. Surengti inscenizaciją rezervate nėra lengva užduotis nesinaudojant specializuota elektronine pagalba, ypač išlaikant popierinį formatą. Kultūros įstaigos turi teikti aukšto lygio paslaugas, apimančias ne tik pardavimą internetu, bet ir bilietų rezervavimą tam tikram laikui. Pasirinkite vietas naudodami patentuotus algoritmus, paryškinkite jas spalvomis, daug efektyviau pasirinkite neapmokamas vietas nei naudodami primityvias rezervavimo skaičiuokles. Taip pat kompiuterinės technologijos padarė didelę pažangą į priekį ir leido organizuoti integruotą požiūrį, užtikrinantį kvietimų įgyvendinimą su išlygomis ir be išlygų. Svarbiausia yra pasirinkti vietų rezervavimo programą pagal veiklos specifiką, nes jų atlikimas gali skirtis priklausomai nuo to, kaip jie organizuoja kino seansus.

Kompiuterinė programa, skirta rezervuoti vietą cirkui, tikrai netinka kino teatrams ir atvirkščiai, todėl renkantis programinę konfigūraciją reikėtų atkreipti dėmesį į funkcionalumo pritaikymo galimybę. Tai formatas, kurį siūlo mūsų USU programinės įrangos kūrimas. Programos universalumas leidžia keisti automatizavimui skirtą įrankių rinkinį, orientuojantis į kliento nustatytas užduotis, įgyvendinamos veiklos ypatybes. Mūsų specialistai, prieš tai ištyrę verslo kliento organizacijoje ypatybes ir taikydami kvietimus, turėtų galėti pritaikyti vietų rezervacijų registravimo programą. Programos įdiegimą kūrėjai atlieka per trumpą laiką, koreguodami programinės įrangos algoritmus, šablonus ir sąnaudų skaičiavimo formules. Vietų rezervavimo programinės įrangos dėka galėsite susisteminti tam tikro bilietų skaičiaus rezervavimo, tinkamo galiojimo laikotarpio parinkimo ir automatinio atsiėmimo jam pasibaigus procesus.

Mūsų sėdimų vietų paskirstymo programa leidžia nustatyti pavaldinių matomumo zoną, todėl kasininkai nemato finansinių ataskaitų, o salonų inspektoriai – nieko nesusijusio su jų buvimo vieta. Norėdami palengvinti rezervacijos procesą, galite sukurti scheminį salės vaizdą, kiekviena vieta sunumeruota, o zonas su tam tikra kaina galima paryškinti spalva. Rezervacija gali būti organizuojama tiek prie kasos, tiek oficialioje pardavimo svetainėje, tinkamai integruojant. Kompiuterinės technologijos turėtų labai palengvinti kontrolę po pardavimo, įvertinimą ir srauto analizę. Jei yra daug filialų ar pardavimo biurų, programą galima sujungti į vieną tinklą, kad būtų atnaujinta duomenų bazė. Buhalterinės apskaitos tvarkymas, finansinių operacijų užsakymas, ataskaitų ruošimas lydimas kompiuterinio asistento taps nesudėtinga užduotimi. Prieš perkant licenciją, USU programinė įranga gali būti išbandyta naudojant bandomąją versiją, kuri pateikiama nemokamai, kuri padeda išmokti programą iš skirtingų pusių ir išbandyti kai kurias parinktis. Jei turite klausimų dėl funkcionalumo, rezervacijų ar kitų konfigūravimo galimybių, mūsų konsultantai į juos atsakys bet kokia komunikacijos forma.

USU programinė įranga yra ne tik efektyvi vietų rezervavimo programa, bet ir supaprastina kitas užduotis. Kompiuterio sąsajos paprastumas ir apgalvota meniu modulių struktūra prisideda prie spartaus platformos tobulėjimo net pradedantiesiems.

Mūsų kompiuterinė programa leidžia pasirinkti įrankius, reikalingus įmonėje užduotims spręsti, jos yra plečiamos. Šia programa gali naudotis tik registruoti vartotojai, tai reiškia, kad niekas kitas negauna dokumentų ar konfidencialios informacijos. Kiekvienas suolas ir kėdė svetainės išplanavime gali būti sunumeruoti ir paryškinti tam tikra spalva, priklausomai nuo situacijos, pavyzdžiui, parduotas, rezervuotas ar laisvas.

Programinės įrangos algoritmai padeda darbuotojams be klaidų ir greitai atlieka bet kokius veiksmus, užpildo daugybę dokumentų. USU Software vietų paskirstymo programa sudaro sąlygas greitai atlikti šią procedūrą ir automatizuoti jos įgyvendinimą. Jei reikia klientų bazės, nesunku pradėti ją prižiūrėti, o užsakant naujus klientus reikia užpildyti tik vieną pavyzdį.

Kasoje galite padidinti klientų aptarnavimo lygį reguliuodami duomenų iš nemokamų bilietų išvedimą į išorinį ekraną. Dėl šiuolaikinių kompiuterinių technologijų panaudojimo kuriant programą garantuojamas aukštas efektyvumas visuose darbo etapuose. Skaitmeninė pavaldinių veiklos kontrolė padės identifikuoti ir paskatinti aktyvų personalą, įvertinti padalinių, filialų efektyvumą. Pasiūlę kompiuterinę programą vietų rezervavimui savo organizacijoje, jūs gaunate patikimą asistentą ir partnerį visais klausimais. Programinės įrangos diegimas gali būti atliekamas nuotoliniu būdu per internetą, tai leidžia išplėsti bendradarbiavimo ribas. Programos generuojamos ataskaitos turėtų būti įvairių įmonės veiklos parametrų analizės ir vertinimo pagrindas. Dėl nustatymų lankstumo galima išplėsti parinkčių rinkinį net ir ilgai naudojant konfigūraciją.