Bilietų rezervavimo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Bilietų rezervavimo programa

Bilietų rezervavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite bilietų rezervavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiandien, skaitmeninių technologijų amžiuje, kiekvienam verslui, organizuojančiam įvairius renginius, reikalinga speciali bilietų rezervavimo programa bilietų rezervacijai. Tai daugiausia taikoma įmonėms, kuriose renginiai vyksta ribotame vietų skaičiuje. Rekomenduojame susipažinti su USU programine įranga. Ši bilietų valdymo programa tinka įvairioms koncertų salėms, muzikos salėms, kino teatrams, stadionams ir kt. Jis skirtas. Tai taip pat puikiai tinka parodų organizatoriams, jei norint apsilankyti reikia iš anksto rezervuoti. Pavyzdžiui, įvairūs renginiai patalpose.

Kuo ypatinga USU Software bilietų rezervavimo programa? Visų pirma, tai taip paprasta, kad po trumpų mokymų bet kuris jūsų darbuotojas gali lengvai jį įvaldyti. Per kelias valandas galite išmokti visas jo funkcijas ir iškart pamatyti jo naudojimo naudą. USU programinė įranga yra labai lanksti: ją galime sukurti pagal užsakymą, klientų pageidavimu pridedant papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, formoje, prie kurios esate įpratę bilietų rezervavimo programoje, pridėkite jums tinkamas ataskaitas. Be to, kiekvienas bilietų užsakymo programos vartotojas, skirtas bilietams išduoti, gali keisti žurnalų ir žinynų stulpelių tvarką ir pritaikyti tam tikrų sričių matomumą savo nuožiūra. Nereikalingus galima tiesiog paslėpti.

Kad bilietų užsakymo programa būtų patogi žmonėms ir nesupainiotų USU Software, padarėme tik 3 filialus. Visa organizacinė informacija, tokia kaip vardas, pavardė, adresas, įmonės informacija, klientų bazė, teikiamų paslaugų sąrašas ir renginių sąrašas, kasos aparatas, valiutos, pašto šablonai ir daug daugiau, yra įtraukta į aplanką „Katalogas“. Moduliai taip pat atlieka einamąją veiklą: įvedamos žurnalo operacijos, saugoma istorija. Ataskaitų blokas skirtas įmonės vadovo analitiniam darbui, siekiant nustatyti tolesnę organizacijos veiklos kryptį, bei darbuotojų savikontrolei.

Kad kasininkas galėtų kuo greičiau rezervuoti ar įsigyti bilietus, jam tereikia pažymėti pasirinktą vietą tinkamame holo išplanavime USU programinėje įrangoje ir suaktyvinti rezervavimo parinktį sparčiaisiais klavišais arba pele. bilietą ar mokėjimą bet kuriuo patogiu abiem šalims būdu.

Jeigu Jūsų darbui nereikia rusiškos vartotojo sąsajos kalbos, o reikia kitos kalbos, Jūsų įmonės atstovo pageidavimu sąsaja gali būti išversta į Jūsų darbuotojams tinkamą. Tai puikus sprendimas, kai organizacijoje dirba kita kalba kalbantys darbuotojai.

Automatinį SMS ir el. pašto siuntimą galite tvarkyti išsaugodami visus pranešimus duomenų bazėje. Norėdami tai padaryti, jums tereikia sudaryti sutartį su SMS centru. Jie teikia paslaugas palankesniais tarifais nei korinio ryšio operatoriai. Šios ir daugelis kitų bilietų rezervavimo programos ypatybių paverčia ją nepakeičiamu įrankiu kasdieniniam reikalui vykdyti ir norimiems rezultatams pasiekti. Teisingai vykdykite savo verslą!

Mūsų bilietų rezervavimo programa turi tik vieną reikalavimą jūsų kompiuteriui – tai Windows operacinė sistema. Tačiau esame pasirengę pasiūlyti jums išeitį ir „Mac“. Jei jau saugojote įrašus kitoje bilietų pardavimo programoje ir galite juos pateikti programoje „Excel“, mūsų ekspertai padės perkelti likučius ir likučius, kad greitai pradėtumėte naudotis USU programine įranga. Techninė pagalba teikiama pagal poreikį, kai klientui yra skiriamas tam tikras laikas. Vietų rezervavimo bilietų rezervavimo programoje, jei reikia, galite palaikyti klientų bazę ir saugoti visą darbui su bilietais reikalingą informaciją. Patogiame salių išplanavime galima pažymėti lankytojo pasirinktas vietas. Belieka rezervuoti arba priimti mokėjimą.

Kiekvienam įvykiui galite nustatyti skirtingas kainas kiekvienai indekso eilutei ir sektoriui. Ieškoti mūsų bilietų užsakymo programoje yra labai patogu, ji siūlo daugybę galimybių, pavyzdžiui, ieškoti pagal pirmąsias reikšmės raides ar skaičius laukelyje, filtro pagalba arba įvedant specialioje formoje pasirenkant reikiamus užklausos parametrus. dienoraštis. Iššokantieji langai padeda priminti apie paskirtą užduotį ir parodo visą informaciją apie šiuo metu jums skambinantį klientą. Prisijungimas prie telefono bilietų užsakymo programos turėtų turėti teigiamos įtakos produktyvumui ir užduočių atlikimui.

Integracija su kitomis apskaitos bilietų paskirstymo programomis leidžia tik iškrauti, o ne įvesti informaciją į dvi bilietų paskirstymo programas.

Prie bilietų užsakymo programos prijungę prekybos įrangą ženkliai padidinsite darbo greitį. Bilietų paskirstymo programa gali apskaičiuoti ir apskaičiuoti darbuotojų vienetų įkainius. Žurnalo langų tinkinimas yra puikus būdas nepatekti į svetainę nereikalingos informacijos, o tai padidins produktyvumą. Importavimo ir eksportavimo funkcijos leidžia greitai įkelti arba atsisiųsti reikiamą informaciją. Dirbdami su išoriniais USU programinės įrangos duomenimis, galite būti tikri, kad ji palaiko beveik visus populiarius skaitmeninius dokumentacijos formatus. Atsisiųskite USU programinės įrangos demonstracinę versiją šiandien, įsitikinkite, ar ji efektyvi, ypač atsižvelgiant į tai, kad demonstracinės versijos oficialioje svetainėje galite rasti visiškai nemokamai, todėl jums nereikės išleisti savo įmonės finansinių išteklių. tiesiog išbandyti programą! Ši funkcija išskiria mūsų įmonę iš konkurentų daugelyje panašių rinkų. Atsisiųskite šią bilietų užsakymo programą, norėdami užsisakyti bilietus ir patys įsitikinkite, koks efektyvus gali būti įmonės automatizavimas.