Programa užimtoms vietoms
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa užimtoms vietoms

Programa užimtoms vietoms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą užimtoms vietoms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei verslas organizuoja įvairius renginius, anksčiau ar vėliau jam prireiks efektyvaus užimtų erdvių grafiko. Ir anksčiau ar vėliau. Koks privalumas? Pirma, užimtoms vietoms programa optimizuoja informacijos įvedimo laiką. Bet kurios organizacinės įmonės darbuotojai turi įdomesnes vystymosi kryptis, į kurias galima nukreipti žmonių energiją.

USU Software toli gražu nėra vienintelė užimtoms vietoms tvarkyti skirta programa, tačiau leidžia daug greičiau ir mažiausiomis sąnaudomis atlikti tokio tipo apskaitą. Patogumas prasideda nuo pačios sąsajos. Itin paprasta. Jokiam vartotojui nebus sunku įsisavinti programą su daugybe funkcijų vos per kelias valandas. Prireiks dar kelių dienų, kol susiformuos įprotis, o tai reiškia, kad tiek laiko turi prireikti, kol žmogus nesąmoningai ras norimą variantą.

Kompiuterinė programa, skirta užimtoms USU programinės įrangos vietoms, padeda vartotojui tiesiogine prasme nuo pat pirmųjų minučių. Katalogų pildymo etape galite nurodyti organizacijos duomenis, nurodyti su ūkine veikla susijusius skyrius, rodyti paslaugas, atsiskaitymo galimybes, išlaidų ir pajamų straipsnius ir daug daugiau. Programoje galima nurodyti laisvų vietų apribojimą visose įmonės patalpose. Kiekvieno renginio ar spektaklio bilietuose užimtų vietų grafikas leis jums nustatyti savo kainą. Taip pat skirtingų sektorių sėdynėms bus galima priskirti skirtingas kainas. Įėjimo funkcionalumas ir įvairios bilietų kategorijos yra prieinamos visoms įmanomoms lankytojų grupėms. Pavyzdžiui, tai gali būti ne tik pilnos kainos, bet ir pensijų, studentų ar vaikų bilietai. Tam yra atskiri žurnalai USU Software programoje. Kasininkas tiesiog pasirenka renginį ir seansą, kad išduotų bilietą pareiškėjui. Objekto grafinėje schemoje pažymi lankytojo pasirinktas vietas, rezervuoja jose arba priima apmokėjimą. Procedūra trunka dvi minutes ir praleidžiama kalbantis su dauguma klientų.

Kiekvienas vartotojas turi galimybę programoje sukurti savo darbą USU programinės įrangos pozicijoms pagal savo pageidavimus. Programos sąsaja gali būti keičiama pasirenkant savo akiai pageidaujamą stilių. Jei jums reikia informacijos, kuri nuolat yra prieš akis, išdėstyta tam tikra tvarka, kad išspręstumėte bet kokią problemą, vartotojas turi perkelti tik reikiamus stulpelius į matomą ekrano dalį, perkelti ar paslėpti nereikalingus, taip pat pakoreguoti plotis kiekvieno iš jų su pele. Niekas nebegali sustabdyti jūsų nuo jūsų darbo.

Vienas svarbiausių mūsų programuotojų pasiekimų – tarptautinė valdymo programos versija. Kliento pageidavimu tai leidžia mums išversti sąsają į bet kurią pasaulio kalbą. Be to, kiekvieno vartotojo kalbos versija gali būti keičiama individualiai. Tai labai patogu įmonėms, kuriose dirba užsienio darbuotojai. Visų vartotojų darbas vienu metu pasiekiamas prijungus kompiuterius per vietinį tinklą. Jei vienas ar keli žmonės yra išvykę, prireikus galite užmegzti ryšį už juos. Tai patogu, jei vykstant į komandiruotę nenorima blaškytis nuo tarnybinių pareigų atlikimo.

Programa puikiai tinka visiems, dalyvaujantiems projekte, siekiant pritraukti ar pritraukti lėšų verslui. Ši programa padeda sukurti efektyvią apskaitą ir laiku aprūpinti ištekliais, nes yra galimybė išlaikyti materialinę bazę. Kai kiekvienas užsiima savo verslu ir darbą atlieka efektyviai bei laiku, įmonė turi didesnę galimybę padaryti galingą šuolį į priekį ir nutolti nuo konkurentų. Apskritai, jūs turėsite patikimą valdymo įrankį. Analizuodami pardavimus pagal įvykius ir pramonės šakas, galite palyginti užimtų vietų skaičių skirtingais laikotarpiais. Kiekvieno specialisto sąmoningumo ugdymas, gebėjimas laikytis laiko planavimo reikalavimų ir nuolatinė atliekamų veiksmų kokybės kontrolė – visa tai turėtų leisti mums sukurti savo programą įmonėje. Laiko valdymas su nuotoliniu užduočių paskirstymu ir jų vykdymo kontrole. Programą galima integruoti su komercine įranga, kad būtų supaprastintas duomenų įvedimo procesas.

Programos pagalba galėsite peržiūrėti bet kurios operacijos kūrimo ir taisymo istoriją. Programoje numatytas centralizuotas visų darbuotojų veiksmų valdymas efektyviam veiksmų koordinavimui.

Programos dėka galima ne tik analizuoti duomenis lentelėse, bet stebėti visus procesus. Pateikiamos jums naudingos diagramos ir diagramos, kurios daug greičiau perduos informaciją užklausos iniciatoriui. Bendravimas telefonu paverčia programos sprendimą kokybišku darbo su klientais organizavimo įrankiu. Pridėjus papildomų funkcijų prie programos modulių, šia programa bus dar lengviau naudotis. Programoje pažymėjus lankytojo pasirinktas kėdes, kasininkė gali atlikti rezervaciją, jei vėliau planuojama sumokėti už užimtą vietą. Grynųjų pinigų apskaita yra esminė bet kurios organizacijos verslo dalis. Mūsų plėtra yra atsakinga už informacijos įvedimą, taip pat jos atvaizdavimą ekrane skaitoma forma tolimesniam įmonės valdymui.