Programa dėl bilietų
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa dėl bilietų

Programa dėl bilietų • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą bilietams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatika pamažu perima visas gyvenimo ir darbo sritis ir negali nepaveikti su įvairiomis pramogomis susijusias įmones. Kino teatrams, teatrams, zoologijos sodams, muziejams ir daugeliui kitų organizacijų labai reikia kokybiškos ir apgalvotos apskaitos, periodiškai naudojant specialią programinę įrangą, o mūsų bilietų pardavimo programa tam puikiai tinka. Bilietų valdymo programa, vadinama USU Software, yra patogus, greitas, optimizuotas ir lankstus įrankis, leidžiantis tikrintis bet kurioje organizacijoje, dėka ilgametės kūrėjų patirties, kurią galite pamatyti išbandę nemokamą demonstracinę versiją.

Bilietų valdymo programinė įranga labai lengvai išmokstama, sistema turi patogią, į vartotoją orientuotą minimalistinio stiliaus sąsają. Pagrindiniame programos meniu yra tik trys pagrindiniai elementai, o kiekvieną mygtuką viršutinėje įrankių juostoje lydi vaizdinė piktograma, todėl suprasti programinę įrangą nebus sunku. Be to, technikai organizuoja individualius mokymus visiems jūsų darbuotojams, kad jie galėtų išnaudoti visas bilietų pardavimo programos galimybes.

Bilietų kontrolės programa, vadinama USU programine įranga, gali būti lanksčiai sukonfigūruota pagal specifinius organizacijos reikalavimus ir funkcijas. USU programinės įrangos kūrimo komanda gali sukurti individualų programos naujinį, sudarytą iš programuotojų, ir pridėti arba pakeisti funkcijas pagal jūsų lūkesčius ir poreikius. Be to, daug punktų galima pritaikyti pildant žinynus. Bilietų valdymo programoje galite įvesti informaciją apie mokėjimo būdus, skyrius, patalpas ir darbuotojus.

Bilietų programoje galite automatizuoti visą bilietų pardavimo procesą tiek į atskirą renginį, tiek apsilankius organizacijoje, kuri nesuteikia atskirų vietų. Jei bilietai parduodami į konkrečias vietas, tada bilietas parduodamas naudojant specialią ataskaitą su vaizdine salės schema programinėje įrangoje. Tokia ataskaita bilietų programoje turi būti parengta bendradarbiaujant su jumis pagal jūsų konkretų planą.

USU Software yra bilietų valdymo programa su saugia, kelių vartotojų duomenų baze, kuri idealiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms organizacijoms. Kiekvienas darbuotojas skaitmeninimo bilietų procese gauna savo prieigą su vartotojo vardu ir slaptažodžiu, prieigos vaidmuo taip pat leidžia apriboti rodomą informaciją ir funkcionalumą. Bilietų apskaitos programa įsimena visus atliktus veiksmus ir vėliau gali būti sekama specialioje Audito ataskaitoje, tai padeda išspręsti įvairius ginčus.

Prie bilietams skirtos kompiuterinės programos galima prijungti įvairią įrangą – duomenų rinkimo terminalus, brūkšninių kodų skaitytuvus, etikečių spausdintuvus, kasos aparatus ir daug daugiau. Programos ir įrangos naudojimas turėtų dar labiau automatizuoti jūsų darbuotojų darbą ir sumažinti įprastų darbų kiekį. Programinė įranga lengvai veikia bet kuriame kompiuteryje, kuriame veikia „Windows“ operacinė sistema, be to, nėra jokių specialių techninės įrangos reikalavimų. Naudodami bilietų programą galite planuoti renginius ir nustatyti jų kainas. Ateityje, parduodant bilietus, renginio vertę bus galima pamatyti specialioje ataskaitoje. Bilietų kontrolės programa turi labai paprastą ir malonią sąsają, kasdienis darbas turėtų tapti patogus kiekvienam darbuotojui. Specialios bilietų pardavimo programos naudojimas padeda sukurti sėkmingą organizacijos įvaizdį.

Bilietų pardavimo automatizavimas naudojant profesionalią programą, padedančią daugeliu kriterijų pranokti konkurentus. Keli vartotojai gali sklandžiai paleisti bilietų apskaitos programinę įrangą vienu metu. Nemokama bandomoji bilietų programinės įrangos demonstracinė versija gali padėti jums padaryti galutinį pasirinkimą, kai nuspręsite, ar įsigyti programą. Bilietų programoje yra daug pinigų ataskaitų. Galėsite analizuoti atsiperkamumą, populiarumą, pajamas ir išlaidas.

Be to, parduodant bilietus į programoje esančias vietas, salės planai atitinkamam įgyvendinimui buvo parengti atskirai. Sugeneruotas ataskaitas galima atspausdinti tiesiai iš bilietų programos arba išsaugoti bet kokiu patogiu formatu. Išlaikyti klientų bazę USU programinėje įrangoje yra labai patogu. Be to, jei klientų bazė jau yra vieno iš atitinkamų formatų, tada ją galima masiškai perkelti į programą. Bilietų pardavimo programinėje įrangoje galite siųsti SMS, el. pašto ir momentinių pranešimų pranešimus. Daugiau informacijos apie programinę įrangą galite gauti atsisiuntę nemokamą demonstracinę versiją svetainėje. Mūsų įmonė taip pat turi vieną patogiausių kainodaros strategijų skaitmeninių programų rinkoje, nes nusprendę įsigyti mūsų bilietų apskaitos programą galėsite asmeniškai pasirinkti tas funkcijas, kurios, jūsų nuomone, bus naudingiausios jūsų įmonei. mokėdami už funkcijų, kurių jums gali neprireikti, įdiegimą. Be to, jei norite išbandyti programos funkcionalumą, ką ji gali atlikti ir funkcijas nemokėdami pinigų už pilną versiją, galite apsilankyti mūsų oficialioje svetainėje. Mūsų programos demonstracinės versijos atsisiuntimo nuoroda yra visiškai nemokama, o tai reiškia, kad galite įvertinti USU programinę įrangą nepirkdami pilnos versijos. Nemokamas bandomasis laikotarpis truks dvi savaites ir turės visas funkcijas, kurių galite tikėtis iš visos programos versijos. Išbandykite mūsų pažangią valdymo ir optimizavimo programą šiandien, kad įsitikintumėte, koks jos efektyvumas yra valdant įmonę.