Programa įsigyti kino teatro bilietus
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa įsigyti kino teatro bilietus

Programa įsigyti kino teatro bilietus • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą kino teatro bilietams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kino teatro apskaitos programa yra neatskiriama organizacijų, kurioms reikalinga kino teatro bilietų apskaita, turto apskaitos dalis. Kas svarbu vertinant jų veiklą? Gebėjimas matyti visų materialinių ir dvasinių vertybių judėjimą, esamo darbo kontrolę ir vietų pasiskirstymą užsiėmimams. Pastarasis ypač nulemia turėti informacijos apie lankytojų skaičių. Jei kino teatras turi galimybę suteikti erdvę įvairioms parodoms ir kitiems renginiams, jei patogiam salės užpildymui svečių skaičius nesvarbus, tačiau parduotų bilietų skaičius padeda rasti šį skaičių, tuomet reikėtų atsižvelgti į visus balanso elementus ir taikyti jiems skirtingą požiūrį. Tai daryti rankomis yra ilga ir nuobodu. Todėl automatinės programos ateina į pagalbą. Jų turtas yra tiesioginis įmonės kelias į sėkmę. Jie taupo darbuotojų laiką ir padeda kuo greičiau pasiekti geresnių rezultatų. Pavyzdžiui, tai yra USU Software kino teatrų bilietų tvarkaraštis. Atsižvelgdama į visą įmonės veiklą, ji gali pasiekti norimą rezultatą.

Bilietų pardavimo programoje kino teatre USU Software padeda kontroliuoti visų darbuotojų darbą, sekti užduotis, takelių užbaigimą, matyti visus terminus ir laikytis sutarčių. Be to, galėsite tvarkyti klientų bazę ir tiekėjų sąrašą. Nebus praleista nei viena operacija, o finansinių judėjimų apskaita leis pamatyti visus judėjimus organizacijoje materialiu požiūriu. Bilietai įskaičiuoti. Be to, kiekvienas bilietas turėtų būti kontroliuojamas, nes galite išnaudoti visas kiekvieno kambario galimybes. Pavyzdžiui, jei kino teatre yra parodų salė, tai kodėl gi jos nepanaudojus pagal paskirtį, parduodant bilietus ir į kino seansus, ir į parodas vienu metu. Žinoma, kino teatro bilietai, kur tiksliai nustatomas vietų skaičius, ir bilietai į parodą saugomi įvairiai. Tačiau dėl plačių USU programinės įrangos galimybių tai nebėra problema. Darbo su programa pradžioje tereikia nurodyti vietų skaičių eilutėse ir sektoriuose. O norint pereiti į parodą, tiesiog parduokite prisijungimo dokumentus.

Dėl to kasininkė galės išrašyti bilietus į įvairius renginius, iš sąrašo pasirinkdama tokias paslaugas kaip parodos, seminaro ar sesijos pavadinimas, data ir laikas bei filmas. Tuo pačiu metu, renkantis vietą kino teatre, lankytojas turi matyti ekrane salės išplanavimą ir pasirinkti jam patinkančias vietas, o kasininkė turėtų tik priimti apmokėjimą arba rezervuoti. . Viskas atliekama keliais paspaudimais. Į USU programinę įrangą įtrauktoje bilietų programoje galima sekti darbo rezultatą tam tikrą iniciatoriaus pasirinktą laikotarpį. Tam yra daug ataskaitų teikimo funkcijų, kurios gali parodyti sritis, kuriose reikia tiesioginio vadovo įsikišimo.

Jei kino teatro savininkui reikia išsamesnės informacijos, tuomet įdiegę galimybę į programą įtraukti šiuolaikinio lyderio Bibliją, galite gauti dar 150-250 ataskaitų, atspindinčių ne tik jo esamą situaciją. įmonė, bet ir pažiūrėkite, prie ko tai prives. ilgalaikes priemones. USU programinė įranga yra paprasta naudoti programinė įranga. Kiekvienas veiksmas suteikia minimalų judėjimą norint pasiekti rezultatą. Sistema užtikrina kiekvieno vartotojo duomenų apsaugą.

Programoje galite sukurti sąlygas, kad kiekvienas darbuotojas galėtų įvesti ir peržiūrėti tik tiesiogiai su jo darbo pareigomis susijusius duomenis. Programos meniu yra trys moduliai, kurių kiekvienas yra atsakingas už tam tikrą operacijų rinkinį. Niekada nesupainiosite žinodami, kur ieškoti norimo žurnalo. Logotipo buvimas įmonės firminiuose blankuose ir pagrindinėje darbo vietoje rodo jūsų požiūrį į įmonės tapatybę. Tai gali būti biuro darbo kalba ir bet kuris jūsų meniu pasirinkimas. Jis netgi gali skirtis skirtingiems vartotojams. Techninę pagalbą paraiškų teikimo sistemoje atlieka kvalifikuoti specialistai.

Audito parinktyje, jei reikia, galite stebėti bet kokio veiksmo pataisas. Norimos reikšmės paieška gali būti atliekama greitai programoje, naudojant patogius pritaikomus filtrus arba tiesiog įvedus pirmuosius žurnalų simbolius. Visų žinynų ir dienoraščių ekranas yra padalintas į dvi darbo sritis, kad būtų lengva peržiūrėti duomenis. Programos leidžia visiems organizacijos darbuotojams nuotoliniu būdu siųsti užduotis programa besinaudojantiems kolegoms ir matyti jų atlikimo momentą.

Iššokantieji langai yra įrankis, naudojamas priminimams rodyti ekrane. Nė viena programa neliks be dėmesio. Žurnalai gali būti įkelti su vaizdais, reikalingais kaip vizualizacija arba operacijos įvedimo teisėtumo patvirtinimas. Komercinės įrangos programos integravimas padeda automatizuoti didelę kasdienio darbo dalį. Naudojant USU programinę įrangą, bet kokios formos finansinis turtas turi būti visiškai apskaitytas ir suskirstytas į išlaidų ir pajamų straipsnius. Atsisiųskite USU programinę įrangą patogios demonstracinės versijos forma, kad galėtumėte asmeniškai įvertinti programos funkcionalumą ir už tai nieko nemokėti. Demonstracinė versija yra nemokama mūsų oficialioje svetainėje.