Programa bilietams tikrinti
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa bilietams tikrinti

Programa bilietams tikrinti • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite bilietų tikrinimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bilietų tikrinimo programa skirta bilietų pardavimams tikrinti ir registruoti. Nepakeičiamas bet kurioje pardavimo vietoje ir bilietų kontrolei. Mūsų profesionalioje programoje galėsite sekti bilietus su sėdimomis vietomis, pvz., kiną, ir abonementus be vietų, pavyzdžiui, parkuose. Kasininkė visada tiksliai žinos, kurie abonementai buvo parduoti ir kiek liko. Programa bloką deda į jau parduotas vietas ir neleidžia jo perparduoti, apdrausdama kasininką. Turėtumėte turėti galimybę nustatyti skirtingas bilietų kainas pagal skirtingus kriterijus. Parduodant bilietus galėsite atsispausdinti gražius bilietus tiesiai iš programos. Šis funkcionalumas geras ir tuo, kad nereikia iš spaustuvės užsakyti papildomų bilietų, kurių parduoti negalima. Tai reiškia, kad sutaupysite pinigų, spausdinu tik jau parduotus bilietus. Prie įėjimo bilietų rinkėjas gali patikrinti abonementus naudodamas brūkšninių kodų skaitytuvą ir iš karto pažymėti tuos, kurie dalyvauja programoje. Jei žiūrovai nori pirminių apskaitos dokumentų, tai irgi gerai. Programa automatiškai sukuria tokius dokumentus kaip sąskaitos faktūros, važtaraščiai ir aktai. Mūsų programinė įranga veikia su komercine įranga, tokia kaip kvitų spausdintuvai, brūkšninių kodų skaitytuvai, finansiniai įrašai.

Šioje programoje taip pat galite iš anksto užsisakyti vietas, kurias žiūrovai gali įsigyti prieš pat renginį. Taip bus galima pasiekti kuo daugiau potencialių klientų. Prenumeratos patikros programa primins, kad reikia parduoti užsakytus bilietus numatytu laiku arba atšaukti rezervaciją, kad atvykstantys klientai galėtų juos įsigyti. Be to, pagal patikrinimo rezultatus programa gali automatiškai tam tikru laiku išsiųsti SMS žinutę su priminimu lankytojams, kurie neįsigijo rezervuotų vietų. Žiūrovai gali pasirinkti savo mėgstamas vietas poilsio erdvėje, matydami, kurios vietos yra užimtos, o kurios yra laisvos, nes bus paryškintos skirtingomis spalvomis. Rezervuotų vietų spalva taip pat skirsis nuo užimtų ir tuščių vietų. Taigi jums nereikia tikrinti prenumeratos prieš parduodant: jos užimtos arba nemokamos. Beje, jei norite į programą įtraukti savo svetainės išdėstymą, galite naudoti įmontuotą kūrybinę studiją ir per kelias minutes susikurti savo spalvų schemą! Dėl galimybės kopijuoti tiek atskirus grandinės elementus, tiek visus jos blokus šis darbas neužims daug laiko.

Taip pat lengva atspausdinti bet kurios įtemptos dienos renginio tvarkaraštį. Jūsų prašymu programa automatiškai sukuria tvarkaraštį. Jį galima iš karto atsispausdinti arba išsaugoti vienu iš populiariausių programoje siūlomų elektroninių formatų. Jei norite išlaikyti klientų bazę, gausite papildomų programos funkcijų, tokių kaip automatinis siuntimas SMS žinutėmis, el. paštu ir balsu. Naujienlaiškis gali būti visoje duomenų bazėje arba atskirai. Taip pat yra klientų ataskaitos, kurios padės nustatyti pelningiausias. Savo klientams netgi galite priskirti skirtingas būsenas, pvz., VIP arba problemiškas. Tada bendraudami su šiuo klientu iš anksto žinosite, su kuo turite reikalų.

Kiekvienas vadovas nori žinoti, kaip sekasi jo įmonei. Štai kodėl mūsų programuotojai į prenumeratos tikrintuvą prideda daug naudingų ataskaitų, leidžiančių pažvelgti į įmonės veiklą iš skirtingų pusių. Tai finansinės ataskaitos apie įmonės pajamas, išlaidas ir pelną skirtingais laikotarpiais bei kiekvieno įvykio kompensavimo ataskaitos, klientų ataskaitos, ataskaitos apie Jūsų skelbimų efektyvumą ir kt. Galbūt pamatysite aspektų, kurių nežinojote. Atlikus išsamią analizę, bus nesunku pastebėti savo įmonės stipriąsias puses ir tas, su kuriomis verta dirbti. Priimdami tinkamus valdymo sprendimus, pagrįstus analitinėmis ataskaitomis, galite pakelti savo įmonę į naują lygį, palikdami konkurentus toli už nugaros!

Labai patogu turėti kelis filialus, visus jų įrašus laikyti vienoje duomenų bazėje. Tai įmanoma mūsų programoje, kad galėtumėte valdyti prenumeratas! Tam pakanka turėti bendrą serverį. Tada ir darbuotojai, ir vadovas turėtų turėti galimybę vienu metu dirbti su programa ir matyti visus pokyčius realiu laiku. Be to, bus galima peržiūrėti visų filialų ataskaitas iš karto ir kiekvienam atskirai.

Parduodami atitinkamus produktus lankytojams, galite juos sekti mūsų programoje. Taip pat galėsite pamatyti pelningiausius ir seniausius gaminius. Sužinokite, kurios prekės nėra sandėlyje ir kada laikas užsisakyti. Jei pardavėjas nurodys, kokio produkto dažnai prašoma už produktus, kurių neparduodate programoje, galite pasinaudoti nustatytų pretenzijų ataskaita ir suprasti, iš ko dar galite užsidirbti pinigų.

Patogi ir intuityvi vartotojo sąsaja padeda greitai įsisavinti programą net ir toli nuo kompiuterių dirbančiam darbuotojui. Programoje galite įdėti savo logotipą, o tai dar labiau padidins jūsų įmonės korporacinę dvasią. Daug gražių jums sukurtų dizainų padarys jūsų darbą programoje dar malonesnį. Pasirinkite dizainą pagal savo skonį ir mėgaukitės. USU programinėje įrangoje galite pažymėti abonementus, kur praeina žiūrovai.

Patogi ir lengvai išmokstama bilietų kontrolės programa ženkliai padidina Jūsų klientų lojalumą. Jie bus patenkinti Jūsų greitu ir kokybišku darbu. Ši bilietų kontrolės programa suteikia vadovybei visą reikalingą informaciją įmonės veiklai analizuoti. Priimdami teisingus valdymo sprendimus galite pasiekti neregėtų aukštumų. Graži ir intuityvi sąsaja leidžia dirbti su programa dar maloniau.

Prenumeratų valdymo programinė įranga turėtų priminti apie bet kokius tam tikru laiku suplanuotus darbus, pavyzdžiui, norint atšaukti prenumeratos rezervaciją. Ši bilietų tikrinimo programa prireikus automatiškai sukuria pirminius apskaitos dokumentus. Mūsų programa taip pat palaiko darbą su komercine įranga, tokia kaip brūkšninių kodų skaitytuvas, kvitų spausdintuvas ir kt. Su šia programa užtikrinama tiksli abonementų pardavimo ir tikrinimo apskaita bei kontrolė. Ši programa turi galimybę patikrinti ir įrašyti susijusių produktų pardavimą. Norėdami informuoti klientus apie akcijas, premjeras ir kitą informaciją, naudokite automatinio pašto funkciją el. paštu arba balsu. Programa patikrina, ar parduota vieta laisva, ir automatiškai sugeneruoja gražiai atrodantį bilietą. Belieka jį atspausdinti. Žiūrovai turi turėti galimybę pasirinkti savo vietas programoje, jūsų kino teatro schemoje.

Naudokite mūsų kambarių išdėstymą arba sukurkite savo spalvingus išdėstymus mūsų programoje. Prenumeratos valdymo programoje galima turėti bilietų kontrolę ir vieną duomenų bazę tarp visų savo filialų. Nurodykite, kaip lankytojai sužino apie jus programoje ir analizuokite skelbimo efektyvumą. Investuokite tik į efektyviausius skelbimus.