Programa kino teatrui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kino teatrui

Programa kino teatrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą kino teatrui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kino teatro programinė įranga leidžia lengvai ir patogiai sekti bilietų pardavimą, įmonės išlaidas ir pajamas bei dar daugiau. Mūsų programos dėka galite tvarkyti vieną duomenų bazę ne tik tarp kelių kasininkų, bet ir keliuose filialuose! Administratorius realiu laiku galės matyti, kuris darbuotojas kokius duomenis į programą įvedė bet kuriuo momentu. Dabar lengva sujungti visus taškus ir filialus, kad gautumėte išsamų įmonės būsenos vaizdą.

USU programinė įranga kasininkams taip pat turėtų būti nepakeičiama pagalbininkė. Su jo pagalba galite saugiai susidoroti su kino teatro bilietų pardavimu, žinodami, kad programa neleis bilieto perparduoti, net jei kasininkė netyčia nuspręstų jį parduoti antrą kartą. Kino teatro bilietams galite nustatyti skirtingas kainas, priklausomai nuo skirtingų kriterijų: eilės ar sektoriaus ir pan. Kad žiūrovams būtų lengviau pasirinkti vietas, kino teatro programoje yra salės schemos, kuriose matomos visos laisvos ir užimtos vietos. Jei į programą jau įtraukti svetainės išdėstymai jums netinka, galite sukurti savo spalvingus maketus naudodami visą programoje įmontuotą kūrybinę studiją! Su jo galimybėmis per kelias minutes galėsite sukurti gražų svetainės išplanavimą! Parduodant vietą kasininkė taip pat gali atsispausdinti gražų bilietą į kino teatrą tiesiai iš programos! Tai padės sumažinti bilietų spausdinimo išlaidas spaustuvėje, nes galėsite spausdinti tik tuos bilietus, kurie buvo parduoti.

Beje, jei jus domina kuo išsamesnė potencialių lankytojų aprėptis, galite pasinaudoti vietų rezervavimo funkcija. Ne visi klientai nori atvykti likus pusvalandžiui ar valandai iki seanso pradžios pirkti bilietus iš laisvų vietų. Bet jei jie galės užsisakyti iš anksto ir panaudoti bilietus prieš prasidedant pasirodymui, jie mielai žiūrės filmą. Keletas malonių akimirkų ir jums: pirma, programa gali priminti, kad rezervuotas vietas būtina išnaudoti arba atšaukti numatytu laiku. Antra, rezervuotos vietos diagramoje bus paryškintos kita spalva nei laisvos ir užimtos vietos. Taigi jie bus prieš jūsų akis, neleisdami pamiršti savęs. Klientų bazėje taip pat galite nurodyti, kas tiksliai užsakė jūsų vietas, kartu su visa reikiama informacija apie klientą, įskaitant tai, kam galite priminti klientui apie būtinybę naudotis bilietais į kino teatrą. Priminti galite tiek paskambinę, tiek išsiuntę automatinę SMS, el.paštą ar balso žinutę iš programos. Norėdami tai padaryti, duomenų bazėje turite nurodyti kliento telefoną arba paštą.

Jei parduodate susijusius produktus, galite juos stebėti mūsų profesionalų programoje. Taip pat, jei programoje pardavėjai nurodys dažnai užduodamus produktus, bet jūs jų neparduodate, remiantis ataskaita bus galima nuspręsti, ar šią prekę verta pirkti. Tai vadinama apibrėžta paklausa. Jei su šiuo produktu galite uždirbti daugiau, kodėl gi ne?

Kiekvienam vadovui labai svarbu gauti visus finansinius analitinius duomenis, susijusius su įmonės veikla. Štai kodėl mūsų programuotojai į programą įtraukė labai naudingų ataskaitų. Pamatysite ne tik finansines ataskaitas, tokias kaip renginių kompensavimas, bendras pajamų ir išlaidų ataskaitas, išsamias skirtingų laikotarpių pardavimų ataskaitas ir kitas, bet ir renginių lankomumo ataskaitas, kas yra pati efektyviausia reklama. nustatyti informacijos šaltinius duomenų bazėje, nustatyti, kaip klientai žino apie jūsų teatrą ir kitus. Galbūt pamatysite aspektų, apie kuriuos anksčiau negalvojote. Galite pakelti savo įmonę į kitą lygį analizuodami siūlomas ataskaitas ir priimdami teisingus valdymo sprendimus!

Kino programinė įranga taip pat leidžia automatiškai sudaryti bet kurios dienos įvykių tvarkaraštį, todėl jūsų darbuotojai atlaisvina laiko skirti naudingesniems dalykams. Programą galima atsispausdinti tiesiai iš programos arba išsaugoti vienu patogiausių jums elektroninių formatų.

Be to, USU programinės įrangos programa turi labai lengvą, intuityvią sąsają su daugybe gražių dizainų. Tokiu būdu bet kuris jūsų darbuotojas turėtų sugebėti greitai įsisavinti programą, net jei jis nelabai išmano kompiuterius. O pasirinkę dizainą pagal savo skonį, savo darbą programoje padarysite dar malonesnį. Naudokite mūsų profesionalią programinę įrangą ir palikite konkurenciją už nugaros! Paprasta ir intuityvi programos, skirtos kino teatrams, sąsaja padės greitai ir lengvai tai įsisavinti bei artimiausiu metu pamatyti pirmuosius darbo su programine įranga rezultatus.

Programoje galite vesti pilną įrašą ir kontroliuoti įmonės pajamas bei išlaidas. Daugybė naudingų analitinių ataskaitų padės pakelti įmonę į kitą lygį ir aplenkti konkurentus. Jūsų patogumui galite automatiškai sudaryti bet kurios dienos renginių tvarkaraštį ir išsaugoti juos vienu iš populiarių rekomenduojamų elektroninių formatų arba atsispausdinti tiesiai iš programos. Turėsite prieigą prie automatinio pašto siuntimo SMS arba balso paštu, išlaikydami klientų bazę. Kino teatrų programa leidžia tiksliai registruoti parduotus bilietus ir gauti maksimalų pelną. Vietų rezervavimas leidžia pasiekti daugiau potencialių lankytojų. Parduodant galite iš karto atsispausdinti gražų bilietą iš aplikacijos, sutaupykite spaustuvėse. Naudodami šią programinę įrangą galite lengvai sujungti visus savo filialus į vieną duomenų bazę. Lankytojai pirkdami gali pasirinkti sėdimų vietų planą ir aiškiai įsivaizduoti, kur bus patogiau sėdėti. Kūrybinė studija mūsų kino teatrų programoje turėtų leisti per kelias minutes susikurti savo spalvingą teatro maketą. Informacijos šaltinių ataskaitos pagalba vadovas galės įvertinti kiekvienos reklamos rūšies efektyvumą ir investuoti tik į efektyviausią reklamą. Kino teatro programinėje įrangoje taip pat galite sekti susijusių produktų pardavimą. Atskleista paklausos ataskaita padeda tinkamai išplėsti parduodamų produktų asortimentą ir dar daugiau!