Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga grožio salonui

Programinė įranga grožio salonui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga grožio salonui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite grožio salono programinę įrangą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizuota darželio programinė įranga leidžia sekti klientus, skaičiuoti darbuotojų atlyginimus ir generuoti ataskaitas. Grožis yra vienas pagrindinių supančio pasaulio estetikos rodiklių. Salonai ir priežiūros centrai visada stengiasi padėti augintiniams ir jų šeimininkams išlikti patraukliais. Šiuo metu ši verslo kryptis įgauna pagreitį. Gyvūnams skirta grožio salono programinė įranga realiu laiku stebi visų įmonės darbuotojų darbą. Naujausių technologijų pagalba registracija paslaugoms vykdoma per skaitmeninę programinę įrangą, kurioje galima pasirinkti specialistą ir tinkamą laiką darbui su augintiniu. Pažangi programinė įranga leidžia kaupti taškus klientams apsilankius jūsų salone. Tai puiki galimybė nuolatiniams lankytojams.

USU programinė įranga apima įvairias konfigūracijas, kurias galima pritaikyti jūsų salonui. Padeda palaikyti nuolatinį internetinių indikatorių programinės įrangos valdymą. Programinėje įrangoje kiekvienai operacijai sukuriamas atskiras įrašas, kuriame nurodoma visa reikalinga informacija; savininkas, finansų ypatybės ir papildomi duomenys. Bendros duomenų bazės dėka galite apsvarstyti visus apsilankymus ir aptarnavimo aspektus, susijusius su priežiūra, manikiūru, konsultacijomis ir dar daugiau.

Grožio salonai konfigūruoja programinę įrangą, leidžiančią vadovybei stebėti personalo veiklą. Įvertinus paslaugų kokybę, sudaromas meistrų paklausos sąrašas. Dėl savo grožio ir patogumo USU Software yra vienas geriausių apskaitos sprendimų programinės įrangos rinkoje. Integruotas skaitmeninis asistentas gali atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus. Įprasti operacijų šablonai leidžia lengvai kurti apskaitos įrašus. Tai taikoma naujiems darbuotojams.

Priežiūros salonai specializuojasi pūkuotų augintinių, kuriems reikia kruopščios priežiūros, priežiūra. Grožio salono darbuotojai kokybiškai atlieka darbą, atsižvelgdami į gyvūnų komfortą. Prieš operaciją darbo vieta ir medžiagos kruopščiai išvalomos. Būtina, kad pastatas visada būtų švarus. Skaitmeninės lankomumo kontrolės programinės įrangos pagalba organizacijos vadovybė gauna tikslią informaciją apie darbuotojų darbo grafiką. Taip išvengiama prieštaringų procedūrų.

Salonams ir grožio centrams skirta programinė įranga kontroliuoja meistrų ir paslaugų sričių pasiūlos ir paklausos apimtis. Pirmenybė turėtų būti teikiama tik tinkamiausioms procedūroms. Taip galite pasiekti maksimalų pelną. Kiekvieno mėnesio pabaigoje įmonės vadovybė gauna finansinių rezultatų analizę ir tada priima valdymo sprendimus dėl plėtros ir skatinimo. Taip pat būtų naudinga statistiškai stebėti vidutinius konkurentų rezultatus programinės įrangos pramonėje.

USU programinė įranga kontroliuoja visus procesus, kad užtikrintų sklandų visų filialų veikimą. Tai leidžia optimizuoti gamybos pajėgumus ir rasti paslėptus rezervus. Tai ypač svarbu naujam priežiūros salonui. Pažvelkime į kai kurias pažangesnes programinės įrangos teikiamas funkcijas.

USU Software – tai modernus apskaitos programinės įrangos sprendimas priežiūros salonams, kuris padės automatizuoti ir valdyti tokius salonus, taip pat palengvins beveik visus verslo procesus. Mūsų programinė įranga užtikrina išskirtinį našumą su nuolatine procesų kontrole ir automatizavimu. Saugumas užtikrinamas vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Neribotų prekių grupių kūrimas. Planų ir programų sudarymas ilgalaikiams ir trumpalaikiams laikotarpiams. Sujungti duomenys leis lengviau valdyti priežiūros patalpas. Buhalterinės apskaitos formavimas ir mokesčių atskaitomybė. Darbuotojų darbo užmokesčio ruošimas. visoje pinigų srautų kontrolėje. Pajamų ir išlaidų apskaitos knyga.

Įstatymų ir taisyklių laikymasis. Mokėjimas optimizuojamas naudojant USU programinę įrangą. Gyvūnų priežiūros salonų ir grožio centrų priežiūra. Sąskaitas faktūras ir važtaraščius galima greitai ir efektyviai sudaryti mūsų programinėje įrangoje. Priežiūros salono pinigų srautų apskaita ir tvarkymas. Paprasta integracija su svetaine. Standartinių formų šablonai. Faktinė informacinė informacija. Sintetinė ir analitinė apskaita. Vieninga klientams patogi programinės įrangos duomenų bazė.

Naminių gyvūnėlių kortelės. Tarifų skaičiavimas priežiūros salonams. Skaičiavimai ir įvertinimai atliekami automatiškai programinės įrangos. Galimas panaudojimas įvairiuose ūkio sektoriuose. Paslaugų kokybės vertinimas.

Teikiamos priežiūros ir manikiūro tvarkymo paslaugos. Skaitmeninis techninės priežiūros patalpų valdymas internetu. Masinis klientų siuntimas taip pat galimas siekiant tikrai efektyvios reklamos.

Esant pageidavimui yra vaizdo stebėjimo kontrolė. Duomenys rodomi ekrane.

Finansinės ir techninės duomenų bazės teikimo kontrolė. Finansinių rodiklių universalumas. Specialūs žinynai, maketai ir klasifikatoriai pagal numatytuosius nustatymus pristatomi kartu su programa, todėl apskaita tampa dar lengvesnė. Finansinė padėtis ir situacijos analizė.

Pelningumo skaičiavimas. Nustatyti klientų srautą į salonus. Integruotas skaitmeninis asistentas. Šiuolaikinė programos konfigūracija. Racionalus paslaugų paskirstymas. Atlyginimas ir personalas.

Patikrinkite įmonės darbuotojų produktyvumą patogiame vartotojo meniu.