Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Skaičiuoklės naminių gyvūnėlių salonui

Skaičiuoklės naminių gyvūnėlių salonui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Skaičiuoklės naminių gyvūnėlių salonui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite skaičiuokles naminių gyvūnėlių salonui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Grožis nuo seno buvo laikomas turto rodikliu. Salonuose bandoma sukurti naujas gydymo priemones, kurios padėtų ne tik išlaikyti sveikatą, bet ir išlaikyti estetiką. Norėdami daugiau laiko skirti naujų produktų kūrimui, turite optimizuoti visą įmonės darbą. Automatizuotas tvarkaraštis leidžia deleguoti daug pareigų paprastiems darbuotojams. Integruota naminių gyvūnėlių salono skaičiuoklių programinė įranga padeda sistemingai registruoti visas paslaugas realiuoju laiku.

Programa, pavadinta USU Software, buvo sukurta naudoti įvairiose siauros specializacijos įmonėse. Grožio salonuose visiems augintiniams sukuriama atskira kortelė su visa informacija, tokia kaip augintinio tipas, slapyvardis, veislė, amžius ir kita. Dėl bendros klientų bazės duomenis apie apsilankymus ir procedūras galima gauti ir sudėti į vieną skaičiuoklę. Gyvūnų salono skaičiuoklės kiekvienam filialui sukuriamos atskirai renginio pradžioje. Čia nurodomas darbuotojas, vizito laikas ir tarnybos pavadinimas.

Naminių gyvūnėlių grožio salono skaičiuoklės programa leidžia organizacijos vadovybei stebėti amatininkų užimtumo lygį ir nustatyti paslaugų paklausą. Pasibaigus pamainai, sumuojama suma, kur nustatomos pajamos. Darbuotojų atlyginimai skaičiuojami pagal gabalų tarifų sistemą, todėl tai visiškai priklauso nuo klientų skaičiaus. Lankytojai gali patys pasirinkti šeimininką savo augintiniui, kad visada būtų tikri dėl procedūros kokybės. Atlikus paslaugą, įvertinamas atliktų darbų lygis.

USU programinė įranga apima įvairių konfigūracijų skaičiuokles naminių gyvūnėlių grožio salonams. Integruoti šablonai padeda greitai sukurti dokumentus ir taupyti darbuotojų laiką. Pasibaigus ataskaitiniam laikotarpiui, sumos perkeliamos į bendrą ataskaitą. Taip vadovybė gali įvertinti amatininkų produkciją ir pelno dydį. Taip pat palyginamas išlaidų skaičius su planuojamu rodikliu. Esant dideliems nukrypimams, būtina keisti įmonės plėtros politiką ir koreguoti darbuotojų darbą. Programa seka apsilankymų salone dažnumą kiekvienai skaičiuoklei. Norint pasiekti aukštų finansinių rezultatų, reikia orientuotis į efektyviausias procedūras. Dauguma lankytojų vadovaujasi savo augintinių grožiu. Jiems svarbu rezultatas, o ne pats procesas. Tačiau darbuotojai proceso metu turi visapusiškai stebėti darbo vietos švarą, savo įrankius, augintinio komfortą.

Visuose naminių gyvūnėlių grožio salonuose turėtų būti naudojamos tik kokybiškos medžiagos ir įrankiai, turintys atitinkamus sertifikatus. Norėdami garantuoti aukštą kokybę, turite rasti gerus tiekėjus. Tai turi didžiulę įtaką paslaugų lygiui. Specialių duomenų bazėje esančių skaičiuoklių pagalba salono vadovybė mato partnerius, su kuriais nuolat bendrauja. Norint greitai aprūpinti šį verslą medžiagomis, svarbu rasti nuolatinį tiekėją. Bet kokių kitų funkcijų, išskyrus skaičiuokles, USU programinė įranga gali suteikti jūsų augintinio grožio salonui? Pažiūrėkime kartu.

Patogus meniu. Integruotas skaitmeninis asistentas. Gražiai atrodanti, sklandi ir švari sąsaja. Pažangūs nustatymai. Programos nuoseklumas ir tęstinumas, padedantis pasiekti greitų rezultatų. Salono darbuotojų darbo efektyvumo kontrolė. Tiekėjų skaičiuoklės su kontaktiniais duomenimis. Neribotų elementų grupių kūrimas skaičiuoklės duomenų bazėje. Įvairių įmonės filialų sąveika. Lengva integracija su bet kuria svetaine leidžia klientams rezervuoti susitikimus internetu, sutaupant daugiau įmonės laiko ir išteklių ir tuo pačiu optimizuojant darbo eigą, jau nekalbant apie proceso paprastumą klientams. Finansinių rodiklių konsolidavimas. Sintetinė ir analitinė apskaita.

Nuolatinis grįžtamasis ryšys su programinės įrangos kūrėjais, kurie visada mielai padės jums iškilus sunkumams ar iškilus klausimams. Aukštos kokybės atsargų įvertinimas. Aukštos kokybės ir greitas mokesčių ir apskaitos ataskaitų generavimas neprarandant efektyvumo. Klientų pavėluotų mokėjimų nustatymas. Jei ši funkcija reikalinga VIP klientams, tokiems klientams klubo kortelių su premijomis registravimas.

Mūsų pažangi programinė įranga naminių gyvūnėlių salonams visada užtikrina, kad visos dokumentų formos visada atitiktų įstatymus ir vietinius teisės aktus. Optimizuokite naminių gyvūnėlių grožio įmones ir priežiūros centrus naudodami pažangią programą. Gyvūnų salono rinkos ir finansinės padėties analizė. Aptarnavimo lygio įvertinimas. Informacijos duomenų bazėje atsarginės kopijos kuriamos nuolat, todėl neprarasite jokių svarbių duomenų. Taip pat galima eksportuoti konfigūraciją iš kitos programinės įrangos. Salonų paslaugų ir išlaidų optimizavimas. Sandorių žurnalo skaičiuoklė. Finansinė pajamų ir išlaidų knyga. Išlaidų apskaičiavimas. Medžiagų perdavimo stebėjimas atitinkamoje skaičiuoklėje. Individualizuotos ataskaitos, žurnalai ir nuorodų skaičiuoklės. Skaitmeninės lentelės su įvairia informacija. Sąskaitų faktūrų ir važtaraščių skaičiuoklės. Standartinių sutarčių šablonai. Materialinio ir techninio pagrindo likučių kontrolė. Klientų žinutės SMS žinutėmis. Taip pat galima siųsti laiškus el. Skaičiuoklės valdymas realiuoju laiku. Apskaitos skaičiuoklės gyvūnų salonuose. Pelningumo skaičiavimas. Pasiūlos ir paklausos nustatymas. Stebėkite konkurentus ir produkcijos lygius. Medžiagų vertinimo metodų parinkimas. Išlaidų ir pajamų skaičiuoklės tvarkymas. Tai ir dar daugiau yra USU programinėje įrangoje!