Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Priežiūros salono automatizavimas

Priežiūros salono automatizavimas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Priežiūros salono automatizavimas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite grožio salono automatiką

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinė valstybės ekonomikos raida apima naujų pramonės šakų atsiradimą. Naujoms ir pelningoms verslo sritims atsirasti reikalingos specializuotos informacinės technologijos, kurios užtikrins kokybišką verslo valdymą. Priežiūros salono darbo eiga apima pasiūlos ir paklausos rinkoje stebėjimą, klientų aptarnavimo kontrolę, ataskaitų generavimą ir teisės normų bei standartų laikymąsi. Kiekvienas aspektas yra užfiksuotas steigimo dokumentuose.

Gyvūnų salono darbo eiga turi savo ypatybes, todėl norint automatizuoti vidinį procesą reikia pasirinkti tinkamą programą. USU Software garantuoja visišką bet kurios įmonės ūkinės veiklos valdymą. Ji teikia savalaikes ataskaitas vadovybei, kad galėtų parengti taktiką ir plėtros strategijas, neatsižvelgiant į operacijų sudėtingumą ir darbuotojų darbo krūvį.

Norėdami dirbti USU programinėje įrangoje, pirmiausia turite teisingai nustatyti visus automatizavimo nustatymus ir nustatyti automatizavimo bei valdymo metodiką. Naudojant išplėstinę metriką, joks valdymo aspektas neliks nepastebėtas. Integruotas asistentas padės greitai priprasti prie programinės įrangos net pradedantiesiems. Visos operacijos visada registruojamos chronologine tvarka. Naują automatizavimo programą galima sukurti naudojant standartinį procesą arba šabloną. Priežiūros patalpos darbas bus visiškai automatizuotas, nenaudojant papildomų platformų. Bet kuriame salone, teikiančiame priežiūrą, visi dokumentai apie naudojamas technologijas ir medžiagas visada turi būti pateikti kartu su mūsų automatizavimo programa. Priežiūros priemonės perkamos iš patikimų tiekėjų, kad būtų išvengta nepageidaujamų pasekmių. Estetika ir grožis yra lydintys bruožai, todėl salono išvaizda visada turi išlikti aukščiausia. Gyvūnų kirpimas yra labai daug pastangų reikalaujanti profesija, kuriai reikalingas geras personalo mokymas arba programinės įrangos automatizavimas.

Priežiūros versle pagrindinę vietą užima vadovo veiksmų seka. Visada reikia atidžiai ir kruopščiai laikytis darbo vietos ir įrankių higienos. Visos grožio salonų patalpos turi būti kruopščiai išvalytos po kiekvieno kliento ir gydymo seanso. Švaraus kirpimo kambario palaikymas laikomas vienu iš svarbiausių priežiūros aspektų, nes tai gali turėti įtakos gyvūno sveikatai. Gyvūno šukavimas ne tik parodo jo grožį, bet ir parodo šeimininko susidomėjimą augintinio auginimo procesu bei meilę gyvūnui.

Kad viliojimo salonai veiktų, visų pirma, būtina sukurti įmonės plėtros politiką, kurioje būtų parodytos pagrindinės jos paslaugos, taip pat galimi klientai – gyvūnai. Mūsų programoje galite sudaryti kainoraštį su įvairiomis kainomis, taip pat sudaryti darbuotojų darbo grafikus. Norėdami padidinti darbuotojų skaičių, turite teisingai paskirstyti visus klientų prašymus. Nepertraukiamas techninės priežiūros patalpos darbas užtikrinamas, kai gamybiniai pajėgumai yra visiškai apkrauti. Svarbu, kad darbuotojai gautų patikimą informaciją apie paslaugas, nes skaičiuojant darbo užmokestį jie yra pavieniai. Numatytų operacijų dažnumo laikymasis garantuoja viso personalo suinteresuotumą kokybišku darbu. Pažiūrėkime keletą kitų mūsų automatizavimo programos funkcijų, kurios padės jūsų salonui tapti pagrindine jūsų verslo šaka.

Nepertraukiamas konfigūracijos darbas. Šiuolaikinės savybės, funkcionalumas ir komponentai. Patogi operacijų vieta. Salono darbo eigos automatizavimas ir optimizavimas. Tikslus automatizavimas ir mokesčių ataskaitų teikimas. Laiku pateikti tikslią informacinę informaciją. Galimas integravimas su svetaine. Darbas grožio salonuose ir priežiūros centruose taps labiau optimizuotas, efektyvesnis ir pelningesnis nei bet kada anksčiau. Mokesčių tarifai bus apskaičiuojami automatiškai, tai reiškia, kad jums nebereikės rūpintis šiuo jūsų įmonės automatizavimo aspektu. Darbo krūvio grafikai, rodantys darbuotojų produktyvumo lygį kiekvienam konkrečiam laikotarpiui. Atitiktis reglamentams ir įstatymams. Pasibaigusių priežiūros priemonių identifikavimas. Atsargų valdymas ir automatizavimas tapo paprastas ir supaprastintas. Stebėkite bet kurio darbuotojo produktyvumą bet kurią akimirką. Paslaugų lygio įvertinimas. Banko išrašus ir kitus dokumentus galima surašyti automatiškai. Kokybės kontrolė. Sandorių žurnalas. Ilgalaikių ir trumpalaikių planų kūrimas. Ataskaitų konsolidavimas. Darbuotojų darbo užmokesčio ruošimas. Visų darbuotojų sąveika vienoje duomenų bazėje leis visiems darbuotojams vienu metu automatizuoti savo darbą duomenų bazėje nenutraukiant vienas kito darbo.

Visi klientų ryšiai vienoje vietoje. Suplanuota visos priežiūros kambario finansinės informacijos atsarginė kopija. Galimas pritaikymas bet kurioje veiklos srityje. Duomenų bazės perkėlimas iš kitos programinės įrangos. Universalumas. Priežiūros paslaugų valdymas. Specialūs klasifikatoriai, finansiniai žurnalai ir žinynai. Klientų atsiliepimų įvertinimas. Didelių procesų atskyrimas į mažus, kad būtų lengviau juos užbaigti Sąskaitų faktūrų ir važtaraščių sudarymas. USU programinės įrangos veikimo nuoseklumas ir tęstinumas padarys ją kuo patikimesnę. Valdymo aspektų vertinimo metodo pasirinkimas. Sistemos stebėjimas realiu laiku. Finansinių rodiklių analizė. Bandomoji USU programinės įrangos versija yra nemokama mūsų svetainėje.