Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa grožio salonui

Programa grožio salonui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa grožio salonui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ekonomikos sektorių plėtra nesustoja. Nuolat atsiranda naujų veiklos sričių, kurios nori visiškai automatizuoti savo darbą. Salono programa turi savo ypatybes, todėl, prieš pradėdamas valdyti, bet kuris pradedantis salono savininkas ieškos tinkamos programos. Reikėtų optimizuoti griežtą lankytojų su gyvūnais ir be jų kontrolę, taip pat materialines išlaidas.

Gyvūnų dienos priežiūros programa rūpinasi būtinųjų paslaugų paskirstymu pagal jų klasifikaciją. Visi procesai racionaliai paskirstomi tarp darbuotojų, kad būtų išvengta trukdžių ir pagerėtų gamybos kokybė. Tinkamas verslo organizavimas leidžia gauti maksimalią naudą iš esamų gamybos įrenginių. Svarbu ne tik kokybiškai vesti įrašus salėje, bet ir būti lojalūs lankytojams, gyvūnams ir darbuotojams.

USU programinės įrangos programoje galite vykdyti bet kokią verslo veiklą. Pavyzdžiui, veikla, susijusi su maisto gamyba, transporto paslaugomis, lombardu ir žmonių priežiūra bei kirpimu. Kiekvienos įmonės ypatybės turi įtakos vidinių programos nustatymų organizavimui. Šioje programinėje įrangoje yra pažangių parametrų, kurie formuoja visus priežiūros patalpos veikimo aspektus.

Priežiūros salonuose svarbu tiksliai registruoti klientų apsilankymus šukuosenos formavimo, kirpimo ir makiažo tikslais, o priežiūra kontroliuoja lankytojų srautą su įvairiais gyvūnais, tokiais kaip katės, šunys ir graužikai. estetinis vaizdas. Kiekvienas priežiūros salonas siekia kelti kokybės lygį ir pasiekti aukštas pozicijas industrijoje, todėl svarbu gerinti paslaugų kokybę. Potencialių klientų augimas visada rodo papildomą šios veiklos poreikį.

Darželio programa, vadinama USU Software, garantuoja greitą informacijos apdorojimą ir finansinių rodiklių atnaujinimą. Integruotų indeksų ir klasifikatorių pagalba veikla yra visiškai automatizuota, taip sumažinant laiko sąnaudas. Tinkamo grafiko įgyvendinimas gali padėti sumažinti su gamyba nesusijusias išlaidas ir išvengti per didelio užsakymo. Šiuolaikinė konfigūracija sudaro kiekvieno salono vadovo darbo grafiką, o taip pat skaičiuoja atlyginimus po gabalu. Dėl tikslios darbuotojų darbo kontrolės techninės priežiūros skyriaus vadovybė gali visiškai pasikliauti galutiniais darbo duomenimis.

USU programinė įranga visais atžvilgiais pagerina gyvūnų priežiūros centrų veiklą. Kasdien stebimas darbuotojų darbo krūvis, paslaugų teikimas, paslaugų kokybės įvertinimo lygis, išlaidos įvairioms medžiagoms. Vadovybė bet kuriuo metu gali nustatyti, kiek procentų suplanuotos užduoties buvo atlikta ir kaip bus panaudota materialinė ir techninė bazė. Prieš pradedant darbus apskaičiuojamas eksploatacinių medžiagų poreikis ir apskaičiavimas atliekamas tam tikram laikui. Svarbu ne tik nustatyti kiekį, bet ir surasti vertingus tiekėjus su kokybiška produkcija. Visi gaminiai turi turėti kokybės ir naudojimo saugos sertifikatą. Tvarkydamasis darbuotojas turi būti tikras dėl jo hipoalerginių savybių. Pažiūrėkime, kokias dar funkcijas mūsų programa suteikia priežiūros paslaugoms.

Modernus programos dizainas padeda greitai išmokti ja naudotis ir įsisavinti per labai trumpą laiką. Tai padeda ir patogi greitojo meniu vieta. Integruotas gamybos kalendorius ir skaičiuotuvas padeda planuoti ir organizuoti priežiūros patalpos darbo eigą. Prieiga naudojant prisijungimo vardą ir slaptažodį apsaugos visą svarbią informaciją nuo trečiųjų šalių prieigos. Neribotas filialų kūrimas. Viso personalo sąveika. Paslaugų kainos apskaičiavimas realiu laiku. Elektroninė registracija apsilankymui salone. Procesų automatizavimas. Planų ir programų kūrimas. Paslaugų kokybės vertinimas. Pavėluotų mokėjimų nustatymas. Atsiskaitymas per elektronines sistemas. SMS pranešimas. Siųsti pranešimą el. Premijos kaupimas. Nuolaidų kortelių išdavimas. Pilna klientų bazė. Gyvūnų priežiūros valdymas ir apskaita vienoje programoje. Darbų paskirstymas tarp visų salono darbuotojų. Darbo užmokesčio apskaičiavimas pagal gabalinį darbą programoje. Kokybės kontrolė. Galimas pritaikymas įvairiuose ūkio sektoriuose. Išlaidų ir pajamų knygos vedimas. Apskaitos politikos nustatymų pasirinkimas. Buhalterinės apskaitos ir mokesčių ataskaitos. Suplanuota visos duomenų bazėje esančios informacijos atsarginė kopija.

Laiku atnaujinti. Stebėti techninės priežiūros paslaugų atlikimą programoje. Konfigūracijos importavimas iš kitos programinės įrangos. Grynųjų pinigų srautų kontrolė. Medžiagų perkėlimas į vartojimą.

Integracija su svetaine. Galimas naudojimas tam tikrose srityse, pvz., lupikavimo, priežiūros ir kt.

Naujausia finansinė informacija apie priežiūros saloną. Integruotas skaitmeninis asistentas.

Ataskaitų konsolidavimas. Standartinių formų šablonai. Įvykių chronologija. Gyvūnų apsilankymų stebėjimas. Verslo operacijų žurnalas. Pagrindinių ir papildomų valdymo sričių išlaikymas. Masinis siuntimas paštu. Užduočių planuotojas vadovui. Finansinė analizė. Sąskaitų faktūrų, veiksmų, sąskaitų faktūrų ir važtaraščių rinkimas. Išsaugokite informaciją apie gyvūnus ir dar daugiau. Dvi savaites nemokamai atsisiųskite bandomąją programos versiją, kad susipažintumėte su jos funkcionalumu!