Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Tvarkos salono apskaita

Tvarkos salono apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Tvarkos salono apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite grožio salono buhalterinę apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gyvūnų priežiūros patalpa turėtų būti vykdoma atitinkamu kokybės lygiu. Norint pasiekti reikšmingų rezultatų šiame priežiūros procese, Jūsų salone reikia naudoti modernią apskaitos programinę įrangą. Vieną geriausių apskaitos sprendimų galite atsisiųsti iš USU Software svetainės. Esame ekspertai kuriant apskaitos programinę įrangą, kuri padeda optimizuoti visus priežiūros patalpų gamybos procesus.

Kaip sėkmingiausias šios srities verslininkas, galite vadovauti naminių gyvūnėlių priežiūros rinkai. Taip yra dėl to, kad mūsų kompleksinis apskaitos sprendimas padeda įgyvendinti visas veiklas. Pavyzdžiui, taip stipriai personalą apkraunančios ir daug laiko užimančios funkcijos bus perkeltos į apskaitos programinės įrangos atsakomybės sritį. Gali būti įprasti skaičiavimai, kuriuos programa atlieka nepriekaištingai ir be klaidų.

Tinkamai dirbkite gyvūnų priežiūros salone naudodami mūsų apskaitos produktą. Naudodami šią programą galite žymiai padidinti savo verslo konkurencingumą. Programa veikia beveik nepriekaištingai visomis sąlygomis dėl rekordiškai didelio optimizavimo, kurį USU programinės įrangos ekspertai nustatė jūsų privataus salono apskaitos programos konversijos etape.

Teisingai valdykite priežiūros saloną ir kurkite grožį be sunkumų. Darbus galima atlikti naudojant buhalterinę programą ir visi klientai turėtų būti patenkinti. USU programinė įranga padeda valdyti visas gamybos užduotis ir saugoti atliktus veiksmus USU programinės įrangos duomenų bazėje. Mūsų buhalterinėje programoje saugoma visa informacija apie techninės priežiūros skyrių ir surenkami visi duomenys vadovams, kad jie galėtų priimti atitinkamus finansinius sprendimus. Taigi programa gali automatiškai generuoti ataskaitas. Be to, šią informaciją galite išstudijuoti be jokių sunkumų.

Klientams suteikiama tinkama priežiūra ir priežiūra. Jūsų salonas gali būti pelningas, o personalą reikia modernizuoti. Kiekvienas iš ekspertų žino, ką daryti tam tikru metu. Juk kompleksas kiekvieno darbuotojo darbalaukyje rodo pranešimus, o tai labai naudinga. Be to, pranešimų sistema gali dirbti vadovui ir priimti teisingus valdymo sprendimus.

USU programinė įranga buvo sukurta vaikų darželiui valdyti ir padeda dirbti su finansais, kad žinotumėte pelno šaltinius ir einamųjų išlaidų priežastis. Visa aktuali informacija surenkama automatiškai, o tai užtikrina visišką salės informacijos poreikių tenkinimą. Duomenys pateikiami labai aiškiu formatu, kur programoje naudojama naujausios kartos grafika ir diagramos.

Be to, diagramose galite išjungti atskirus skyrius, kad atliktumėte likusių informacijos elementų darbą kuo detaliau. Darbas jūsų įmonėje suteikia didelę mūsų programos naudą. Ši programa sugrupuoja informaciją į atitinkamus aplankus ir siuntimo vienetus. Pavyzdžiui, jei pateksite į skyrių „Darbuotojai“, ten bus informacija apie įmonėje dirbančius žmones. Čia rasite kiekvieno specialisto kontaktinius duomenis, specializaciją ir net atlyginimo lygį.

Išsamus USU programinės įrangos kūrimo komandos sprendimas darbui priežiūros kambaryje taip pat leidžia ištirti informaciją apie tai, kokie įrankiai yra prieinami organizacijoje. Tam galima sutvarkyti reikalingus duomenis ir panaudoti juos verslo labui. Eidami į skirtuką Transportas, turėtumėte rasti duomenų apie tai, kurie vairuotojai yra valstybėje, kokias kuro rūšis naudoja konkreti transporto priemonė ir kokiu priekabų rinkiniu galite pasikliauti perkeldami atsargas.

Pasirūpinkite, kad tinkamai apsirengtumėte dirbdami salone be jokio vargo. Mūsų apskaitos programa turėtų padėti fiksuoti visą veiklą ir nepraleisti svarbiausios informacijos. Turimi ištekliai gali būti naudojami racionaliausiu būdu. Jų platinimas turi būti aktualus ir kokybiškas. Pasieksite visiškai naują profesinį lygį, nes turėsite laisvo laiko savo tobulėjimui. Taip pat, naudodamiesi buhalterine programa dienos priežiūros darbui, galėsite tinkamai prižiūrėti gyvūnus ir nepalikti be priežiūros nei vieno kliento.

Klientai bus patenkinti, nes aptarnavimas bus kokybiškas, o aptarnavimas greitas ir mandagus. Bus galima stebėti savo darbuotojus ir net SMS žinute apklausti savo klientus, kaip jie patenkinti paslauga. Be to, naudodami mūsų apskaitos programinę įrangą, galite atpažinti net geriausiai ir prasčiausiai dirbančius darbuotojus.

Buhalterinė programa surenka visą reikiamą informaciją ir net laiką, kurį kiekvienas Jūsų samdomas specialistas skiria konkrečiai gamybos užduočiai atlikti. Teisingai atlikite darbą įdiegę apskaitos programas iš mūsų patyrusios komandos. Turite mokėti laiku ir be pastangų reaguoti į kritines situacijas; Teikkite paslaugas savo klientams, pakeldami salonų verslą į visiškai naują kokybės lygį.

Galite aptarnauti naujas paskyras per rekordiškai trumpą laiką, todėl dar labiau padidės verslo efektyvumas ir dėl to jūsų klientų lojalumo lygis. Ši techninės priežiūros salono darbo apskaitos programa iš USU programinės įrangos kūrimo komandos leidžia automatiškai nustatyti datą visuose dokumentuose. Žinoma, galite naudoti rankinio įvedimo parinktį, kai norite atlikti reikiamus pakeitimus. Pažiūrėkime, kokias kitas funkcijas siūlo mūsų programa.

Automatiškai kurkite dokumentaciją techninės priežiūros patalpos veiklos apskaitos programos pagalba. Galite efektyviai ir be didelių rūpesčių bendrauti su klientais. Galima fiksuoti bet kokią informaciją ir esant poreikiui su ja dirbti. Atitinkamos informacijos paieška atliekama naudojant specialią sistemą gyvūnams, integruotą į šią priemonę. Paieškos informacija patikslinama naudojant specialų filtrų rinkinį. Iš oficialaus portalo galite nemokamai atsisiųsti mūsų apskaitos programą, skirtą gyvūnų grožio salono darbui, demonstracinės versijos pavidalu.

Mūsų buhalterinė aplikacija medelynams leidžia atlikti teisingą darbo pasidalijimą, todėl paslaugas galima teikti greičiau ir efektyviau. Darbuotojai gali sklandžiai vykdyti savo verslą buhalterinės apskaitos programos pagalba, nes jiems padeda apskaitos programa. Nuolatiniai klientai bus patenkinti ir norės rekomenduoti Jūsų saloną savo draugams, jei naudositės mūsų pritaikomu apskaitos sprendimu.