Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Grooming salono valdymas

Grooming salono valdymas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Grooming salono valdymas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite priežiūros salono valdymą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gyvūnų salonai, neprarandant kokybės, stengiasi palaipsniui automatizuoti savo veiklą, kad padidintų kasdien teikiamų paslaugų skaičių. Programinės įrangos kūrimas darželiams taip pat nesibaigia. Techninės priežiūros salono valdymas pradedamas nuo dokumentų pateikimo mokesčių inspekcijai momento. Prieš tai turite apsispręsti dėl veiklos pobūdžio jūsų augintinių priežiūros salone ir paslaugų, kurias jums reikia teikti, rūšis.

Gyvūnų darželio tvarkymas reikalauja aukštos kvalifikacijos, nes tam reikia specialių įgūdžių. Tokia veikla siekiama gerinti augintinių ir jų šeimininkų gyvenimo kokybę. Gyvūno grožis priklauso ne tik nuo jo higienos, bet ir nuo išvaizdos. Naudodami specialią programą, vadinamą USU Software, visi grožio salonai gali registruoti savo klientus naudodami skaitmeninę eilę, esančią salono svetainėje. Taigi galite pasirinkti laiką, patogų darbuotojui ir darbuotojams, ir klientams.

USU Software atlieka visų salono darbuotojų valdymo darbus įvairiuose savo filialuose, todėl leidžia kurti konsoliduotas ataskaitas. Darbo užmokestis skaičiuojamas pagal vienetinį tarifą ir priklauso nuo produkcijos lygio. Konfigūracija leidžia kurti grafikus, rodančius kiekvieno vadovo darbo krūvio lygį ir poreikį. Racionalus valdymas padeda išgauti daugiau vertės iš darbuotojų ir pagerinti verslo operacijų kokybę. Techninės priežiūros patalpos valdymas yra svarbus veiksnys, nes jis lemia atitinkamos įmonės veiklą. Visada siekiame, kad techninės priežiūros patalpa veiktų be problemų ir sumažėtų prastovos. Gyvūnų priežiūra yra naujas pelno šaltinis.

Duomenų tvarkymas globos kambaryje vykdomas skaitmeniniame finansiniame žurnale, kuriame yra visi reikalingi duomenys apie klientus. Lankytojo profilis sukuriamas pirmojo apsilankymo metu. Jame pateikiamas kliento vardas, gyvūno vardas, jo amžius ir kai kuri kita papildoma informacija. Programa palaiko vieną klientų bazę, todėl galite nustatyti apsilankymų ir teikiamų paslaugų skaičių. Tai padeda apskaičiuoti premijas, kurios gali būti išmokamos kitą kartą.

Klientų valdymo programoje sukuriamas įrašas, kuris vėliau patenka į bendrą ataskaitą. Tai būtina norint apskaičiuoti pajamas ir medžiagų sąnaudas. Prieš pradedant darbą vadovybė nustato apytikslę lėšų sumą, kurios reikės paslaugoms atlikti. Atsargos apskaitomos pagal dokumentus gavus. Būtina patikrinti, ar yra specialių sertifikatų, nurodančių naudojimo saugumą gyvūnams ir žmonėms. Techninės priežiūros patalpoje laikomas atskiras sąskaitų planas, kuriame nurodyti visi klientai. Tai padeda nustatyti įvairių įmonės darbuotojų paklausą. Prieš atliekant procedūrą, visos medžiagos yra griežtai prižiūrimos, kad įsitikintų, jog viskas yra sterili. Taip įmonė parodo, kad rūpinasi savo kailiniais klientais. Salės interjeras atsakingas ne tik už priežiūrą, bet ir už estetiką. Svarbu sukurti gerą atmosferą, kad lankytojai jaustųsi patogiai. Tai yra atskiras išlaidų straipsnis, todėl išlaidų valdymas yra svarbus. Yra sukurta speciali valdymo programa, padedanti rasti papildomų išteklių, padedančių išplėsti darželį iki dar nematyto lygio. Pažiūrėkime kai kurias USU programinės įrangos funkcijas, kurios padės jums valdyti savo augintinių priežiūros saloną.

Pilnas verslo procesų automatizavimas gyvūnų priežiūros salone. Lengvas ir sklandus veikimas skaitmeninėje sistemoje. Vizitų registracija naudojantis svetaine. Premijos kortelės ir programos. Saugi apsauga naudojant prisijungimo vardą ir slaptažodį. Kiekvienos šalies teisinių standartų laikymasis. Gražus darbalaukio programos dizainas. Patogus konfigūracijos meniu, leidžiantis pritaikyti darbo patirtį pagal jūsų asmeninį skonį, atsižvelgiant į jūsų asmeninius pageidavimus. Greitąjį meniu iškviesti paprasta. Buhalterinės apskaitos ir mokesčių ataskaitos. Darbas grožio salonuose ir priežiūros centruose. Gyvūnų ir jų šeimininkų klientų bazės palaikymas. Konsoliduotos ataskaitos. Visada naujausia finansinė nuoroda.

USU programinę įrangą galima naudoti tiek dideliuose, tiek mažuose salonuose. Puikus universalumas ir suderinamumas su tęstinumu leidžia atlikti skaičiavimus ir prognozes, kaip kontroliuoti pinigų srautus naminių gyvūnėlių priežiūros salone.

Gyvūnų priežiūros, kirpimo, manikiūro ir daug daugiau paslaugos. Aukščiausios kokybės valdymas. Priežiūros salonų pelningumo nustatymas. Paslaugų lygio įvertinimas. Aukščiausios klasės aptarnavimas gyvūnams. Aplikacijų valdymas grožio salone konkrečiam darbuotojui. Pajamų ir išlaidų knygos vedimas. Registracijos žurnalas. Specialūs žinynai ir klasifikatoriai. Sunkiai besiverčiantiems darbuotojams mokėkite premijomis. SMS pranešimas. Naujienlaiškis el. Vaizdo stebėjimo valdymas pagal poreikį. Pavėluotų mokėjimų nustatymas. Finansinių rodiklių analizė. Sintetinė ir analitinė apskaita. Atlyginimo ir personalo valdymas. Grafikos formavimas. Nuolatinis grįžtamasis ryšys su programinės įrangos kūrėjais. Nuolatinis duomenų atsarginės kopijos kūrimas duomenų bazėje. USU programinė įranga apima tiekėjus, klientų valdymą ir dar daugiau!