Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Priežiūros salono kontrolė

Priežiūros salono kontrolė • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Priežiūros salono kontrolė
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite priežiūros salono kontrolę

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gyvūnų grožio salono valdymo programa, kaip ir priežiūros programa, leidžia tinkamai organizuoti gyvūnų grožio salono darbo eigos procesus ir visiškai automatizuoti jo veiklą. Atliekant bet kokios priežiūros veiklos valdymą, svarbu naudoti tam tikrą vieningą duomenų bazių sistemą, kad būtų galima automatizuoti kiekvieno techninės priežiūros skyriaus darbuotojo pareigas. Pateikta grožio salono valdymo programa savo funkcionalumu panaši į grožio salono programinę įrangą, tačiau turi nemažai išskirtinių savybių. Tokios priežiūros parduotuvės programos pagalba galite išlaikyti klientų ratą, įvesti visą reikiamą informaciją apie priežiūros salono klientus bei atsižvelgti į visas individualias nuolaidas ir įvairias premijas. Plaukų kirpimo valdymas programoje leidžia vesti tam tikrų darbuotojų preliminarių dokumentų apskaitą, atsižvelgiant į visas registracijos valandas ir laisvą laiką.

Grožio salono veikla, kaip ir bet kuri kita veiklos sritis, reikalauja atsižvelgti į visus gamybos aspektus, nebent tai būtų rimta organizacija, kuri nori augti ir vystytis. Naminių gyvūnėlių parduotuvės registracija naudojant čekių programą gali padėti įrašyti lėšas ir visus kvitus. Su mūsų pritaikytomis programinės įrangos ataskaitomis jūsų salono vadovas gali peržiūrėti klientų teikiamų paslaugų statistiką, informacijos šaltinius ir dar daugiau. Taip pat yra specialūs finansiniai dokumentai, kuriais remiantis bet kuriuo laikotarpiu turėtų būti galima įvertinti savo pajamas ir kirpyklos pelningumą. Apskritai kirpyklos valdymo programa yra puikus pasirinkimas kirpyklai kelyje į augimą ir vystymąsi, nes kirpykloje veiklos automatizavimas taupo darbo laiką. Kirpyklų programas galima atsisiųsti iš mūsų įmonės svetainės kaip demonstracinę programos versiją. Demonstracinėje versijoje galite konfigūruoti savo parduotuvės apskaitą, tačiau ribotai. Sumaniai valdydami net nepajusite, kaip greitai jūsų augintinių salonas pritrauks naujų klientų!

Kontroliuojant bet kokį verslą svarbu sukurti holistinę darbo sistemą. Gyvūnų salonų sistema organizuoja vieningą klientų bazę. Mūsų grožio salono apžiūros programinė įranga leidžia iš anksto susitarti su bet kuriuo darbuotoju. Gyvūnų grožio salono valdymo programa leidžia kontroliuoti darbuotojo pamainas, atsižvelgiant į nedarbingumo atostogas ir atostogas. Tvarkydami darbuotojų darbo grafikus galite apskaičiuoti pinigų sumą kiekvienam darbuotojui. Kirpyklų valdymo programa leidžia apskaičiuoti prekių skaičių bandomajam pirkimui. Grožio vadybos programėlėje pateikiami kiekvieno darbuotojo darbo užmokesčio skaičiavimai pagal vienetinį tarifą pagal grožio salonuose priimtus tarifus.

Kirpimų apskaita Grožio programėlėje saugomi visi apsilankymai grožio salonų klientams.

Naudojant automatizuotą programą, valdymo apskaita yra lojalus partneris kuriant teigiamą įmonės įvaizdį. Įdiegus mūsų grožio salono valdymo programinę įrangą, finansų valdymas tampa paprastas ir efektyvus.

Jums nereikės dėti daug pastangų tobulinant valdymą – sistema automatiškai išspręs daugybę problemų. Planavimo rodikliai grooming praktikoje yra tikslūs ir, esant reikalui, galima koreguoti plėtros planą, o tai teigiamai veikia apskaitos kokybę. Automatinio išdavimo sistemoje galima greitai ir be klaidų sugeneruoti mokesčių inspekcijos ataskaitą. Jūsų verslo motyvacija gali labai priklausyti nuo mūsų programos įdiegimo, kuri supaprastina ir supaprastina priežiūros salonų įmonės darbo eigą. Automatizuotas klientų valdymas naminių gyvūnėlių grožio salono valdymo programoje apima bet kokio dokumento kūrimą. Automatizuotas kirpimo valdymas registruoja įrangą ir medžiagas. Gyvūnų salone tikrinamos medžiagos, naudojamos tiek pardavimo, tiek verslo procesuose.

Naudodamiesi mūsų programa galite pradėti vykdyti savo užduotis tiek po treniruotės, tiek iš karto pasinaudojant paaiškinimu ar įvairiomis instrukcijomis. Mūsų automatizuotoje programoje galima sukonfigūruoti savo apribojimus, leidžiančius valdyti kiekvieno darbuotojo darbą. Jei optimizuosite priežiūros paslaugų automatizavimą, bus atsižvelgta į visą įrangą. Visas vartotojo meniu dalis galima lengvai valdyti. Jūsų grožio įmonės valdymo programa pateikia tikslų įrangos skaičiavimą eksploatacijos metu. Valdydami techninės priežiūros patalpą naudodami buhalterinę aplikaciją, galite padidinti visų įmonės meistrų darbo efektyvumą. Šia kruopščia apskaita galima pamaloninti klientus įvairiomis premijomis ir dovanų paslaugomis. Be to, mūsų programinė įranga valdo visas tokias nuolaidas ir premijas. Naudojant USU Software, gyvūnų grožio salono valdymas ir apskaita taps kelis kartus paprastesni. Jūsų salono priežiūra leidžia administratoriui dirbti duomenų bazės valdymo srityje. Verslo valdymas naminių gyvūnėlių salone yra aukščiausios klasės plėtra, kuri kontroliuoja įmonės darbą. „Grooming“ palaiko automatinį prekių ir medžiagų tiekimo šaltinių valdymą, kurį galite peržiūrėti USU programinėje įrangoje.

Gyvūnų salono apskaitos stebėjimas žymi nuolatinius jūsų priežiūros salono klientus. Tvarkyti klientus skiltyje „Nuorodos“ paprasta. Norėdami automatizuoti priežiūros patalpas, jums reikia bet kurio kompiuterio, kuriame veikia „Windows“. Šia valdymo programa gali naudotis tiek elitas, tiek naujokas salonas. Šioje slaugos namų apskaitos programoje vadovas gali vykdyti kontrolę neišeidamas iš biuro. Atsisiųskite mūsų pažangią apskaitos programą salonams demonstracinėje versijoje šiandien!