Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa grožio salonui naminiams gyvūnėliams

Programa grožio salonui naminiams gyvūnėliams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa grožio salonui naminiams gyvūnėliams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą grožio salonui augintiniams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei jums reikia modernios naminių gyvūnėlių grožio salono programos, galite atsisiųsti tokios programos demonstracinę versiją iš oficialios USU Software svetainės. Ten jūsų laukia aukštos kokybės aptarnavimas, prieinamos kainos ir draugiška palaikymo komanda. Mūsų darbuotojai yra pasirengę suteikti išsamią konsultaciją ir profesionaliai atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

Mūsų programoje yra daug naudingų parinkčių, skirtų pakelti saloną į tokias pozicijas, kurios anksčiau buvo nepasiekiamos. Naudodami juos, vadovausite rinkai kaip sėkmingiausias verslininkas. Be jokių sunkumų bus galima valdyti visus procesus įmonės viduje. Įdiekite mūsų programą, tada salonas, reikalai kils į kalną ir grožis visada bus su klientais ir jų augintiniais.

Naminiai gyvūnai ir jų šeimininkai bus patenkinti, o tai reiškia, kad grožio salono pelningumo lygis padidės. Juk vis daugiau žmonių rekomenduos jūsų augintinių saloną savo draugams, giminaičiams ir pažįstamiems, o tai reiškia, kad žmonės mielai susisieks su jūsų augintinių salonu dar ir dar kartą. Vadinamoji „iš lūpų į lūpas“ veiks, kai žmonės ir toliau rekomenduos jiems patinkantį grožio saloną, kad žmonės galėtų naudotis ir jų paslaugomis.

Pasinaudokite mūsų programa ir salonas nepatirs nereikalingų išlaidų. Galite padidinti visų augintinių grožį, o tai reiškia, kad įmonės pelningumas bus kuo didesnis. Be to, šį kompleksą galėsite perjungti į CRM (Customer Relationship Management) režimą, kuris užtikrina kompetentingą bendravimą su visais klientais. Dėl šio modifikavimo paraiškas galėsite apdoroti per rekordiškai trumpą laiką. Tai labai paveiks lojalumą tų, kurie su jumis bendrauja profesionaliai.

Naudodami visapusišką USU Software komandos sprendimą, galėsite nuvežti naminių gyvūnėlių saloną į anksčiau nepasiekiamas vietas. Su grožiu susipažinsite su tema, o bendravimas su augintiniais bus atliktas aukščiausios kokybės. Mūsų kompleksinis produktas leidžia balsuoti SMS žinute, kad įvertintumėte vadovo darbo kokybę. Tokio tipo informacija yra būtina įmonei, siekiančiai užmegzti ilgalaikį bendradarbiavimą su savo klientais.

Sugebėsite įvertinti vadovų darbą, kad išvengtumėte nepriežiūros ir svarbiausias užduotis perkelti į geriausiai dirbančių darbuotojų atsakomybės sritį. Naudodamiesi mūsų programa galėsite iškelti savo grožio saloną į aukščiausias pozicijas rinkoje. Be to, šis kompleksas apsaugo jūsų informaciją. Tam yra numatyta atsarginė parinktis, taip pat ji gali būti paleista visiškai automatiškai, tik naudojant tam skirtus įrankius.

Jums nereikia rankiniu būdu kopijuoti informacijos į programą. Žinoma, jei jūsų asmeniniuose ar nešiojamuosiuose kompiuteriuose atliekami kokie nors svarbūs pakeitimai, visada galite naudoti šią kopiją ir atkurti atsarginę informaciją, kad išvengtumėte gamybos proceso trikdžių. Moderni programa, skirta grožio salonui augintiniams iš USU programinės įrangos kūrimo komandos, padės jums bendrauti su modernia automatinės telefonų stotelės ryšio linija. Tokios priemonės suteikia galimybę bendrauti su kiekvienu klientu individualiai.

Kai vartotojas susisiekia su jūsų įmone, galite nurodyti jį vardu, o tai gali žymiai padidinti jo lojalumo lygį. Personalizuotas požiūris į klientus niekada nebus nereikalingas, todėl įdiekite mūsų kompleksą ir išplėskite duomenų bazę, nes joje bus visapusiška informacija iš jūsų klientų.

Žinoma, pildydami naują paskyrą galite pasirinkti iš pateiktų laukelių. Kai kurie yra pažymėti žvaigždute, o tai reiškia, kad jie turi būti užpildyti. Pavyzdžiui, kompiuterio skydelyje reikės įrašyti kliento telefono numerį ir vardą. Likusią informaciją galite pridėti kaip norite ir jei reikia.

USU Software siekia užmegzti ilgalaikį bendradarbiavimą, kad be sunkumų bendrautumėte su klientais. Daug pirkėjų galėsite perkelti į nuolatinių klientų kategoriją, kuri užtikrina pastovų lėšų srautą į salono biudžetą. Finansinio turto stabilumas bus kuo didesnis, o USU Software komandos saloninė programa suteiks galimybę maloniai nustebinti klientus savo darbo kokybe.

Žmonės visada žinos, kokios akcijos ar kiti įvykiai vyksta jūsų įmonėje, nes įstaiga naudos naujausią įrankių rinkinį, skirtą bendrai ataskaitoms teikti. Tai gali būti paštas arba automatinė paieška, kurią atlieka dirbtinio intelekto pajėgos. Jums tereikia pasirinkti tikslinę auditoriją, nustatyti algoritmą ir įrašyti atitinkamą balso ar teksto pranešimą, o tada galėsite mėgautis programa, skirta grožio salonui, siunčiančia pranešimus nurodytais adresais.

Klientų sąmoningumo lygis bus kuo aukštesnis, o tai padidins grožio salono veiklos pelningumą. Atsisiųskite mūsų pažangią naminių gyvūnėlių grožio programą į savo asmeninius kompiuterius, kad visada galėtumėte sukurti tinkamą diegimo planą.

Mūsų programa gali veikti sinchroniškai su logistikos procesais, kad būtų vykdoma neįtraukiant trečiųjų šalių ar neįdiegiant papildomos programinės įrangos tipų.

Taip pat galite atsisiųsti demonstracinę mūsų modernios programos versiją, kuri buvo sukurta specialiai gyvūnų grožio salone vykstantiems veiksmams valdyti. Demonstracinė versija gali būti atsisiunčiama nemokamai, jei apsilankysite mūsų oficialiame portale arba tiesiogiai bendraujate su mūsų įmonės pardavimo skyriumi.

Mūsų programos kūrėjų komanda visada pasiruošusi suteikti Jums pačias palankiausias sąlygas rinkoje ir tuo pačiu nustatyti palyginti mažas kainas. Mūsų grožio salonų kompleksas padės kompetentingai aptarnauti visus augintinius. Klientai bus patenkinti, kad kompleksą galėsite perjungti į CRM režimą, kur klientų aptarnavimas atliekamas itin greitai ir nebus ignoruojama svarbi informacija. Jūsų augintiniai sulauks reikiamo dėmesio ir jūsų grožio salonas veiks nepriekaištingai.

Mūsų programa užtikrina, kad klientai gautų kokybiškas paslaugas ir tuo pačiu nedarytų per didelio spaudimo biudžetui. Siekiame sumažinti savo klientų išlaidas, todėl nusprendėme visiškai atsisakyti visų abonentinių mokesčių, kad sumažintume jūsų veiklos sąnaudas.

Pasirinkę grožio salono programą naminiams gyvūnėliams, už prekę galite sumokėti tam tikrą kainą tik vieną kartą ir be vargo ja naudotis. Net jei leidime išleisime atnaujintą šio produkto versiją, jūsų programa, skirta senesnės kartos naminių gyvūnėlių grožio salonui, veiks nepriekaištingai ir išliks visiškai funkcionali. Taip pat neįdiegiame kritiškai būtinų ir mokamų atnaujinimų, todėl bendravimas su mumis yra pelningas procesas, atnešantis nemažą pelną pirkėjui. Vykdydamas naminių gyvūnėlių grožio salono programą, vartotojas neturės jokių sunkumų dėl to, kad kompleksas yra puikiai optimizuotas, todėl jį galima įdiegti beveik bet kuriame kompiuteryje. Tai labai reikšmingai teigiamai paveiks Jūsų grožio salono finansus, galėsite sutaupyti finansinių išteklių momentiniam įrangos atnaujinimui.