Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Buto nuomos apskaitos programa

Buto nuomos apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Buto nuomos apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamai parsisiųsti programą buto nuomos apskaitai

Nemokamai parsisiųsti programą buto nuomos apskaitai

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

CRM sistemos galimybės butų nuomos apskaitai

 • Programinė įranga turi lanksčias konfigūravimo parinktis;
 • alima rinktis iš daugybės užsienio kalbų;
 • rogramoje numatyta tvarkyti visų objektų nomenklatūrą, teikti klientams naujausią informaciją apie kainą, charakteristikas ir pan.;
 • nternetinė paieška atliekama įvedant užklausą į kontekstinės paieškos sistemos langą;
 • utomatizuota darbo valandų apskaita, su darbo užmokesčio skaičiavimu nuo fiksuoto atlyginimo, priedų ir buto nuomos;
 • ieningos CRM klientų duomenų bazės palaikymas su kontaktų palaikymu ir papildymu su rezervacijų ir nuomos istorija, apmokėjimu už butus;
 • ebėjimas integruoti programą su įvairia įranga;
 • nikalus dizainas ir paprasta sąsaja su daugybe funkcijų supaprastins ir automatizuos kiekvieno darbą;
 • iekvienam vartotojui bus sukurta individuali paskyra asmeniškai;
 • Įmonės darbo stebėjimas bus nuolatinis, su išsamiais duomenimis ir ataskaitų teikimu vadovybei;
 • utomatinis butų kainos apskaičiavimas pasirinktais nuomos laikotarpiais;
 • uomenų mainai tarp vartotojų vietiniu tinklu;
 • nformacinių žinučių siuntimas SMS ir El.
 • audojant šablonus ir pavyzdžius galima greitai sugeneruoti reikiamus dokumentus ir ataskaitas;
 • alimybė visus biurus sujungti į vieną informacinę sistemą;

Buto nuomos apskaitos programa

Butų nuomos apskaitos programa yra integruotas požiūris į automatizuotą darbą. Programos skirtos kasdieniam verslo procesų automatizavimui nekilnojamojo turto paslaugų teikimui. Butų nuoma apima kasdienį ir mėnesinį objektų aprūpinimą. Programos dėka galima lengvai ir greitai atvaizduoti informaciją apie visus nekilnojamojo turto objektus, analizuoti paklausą ir pajamas. Aukščiausios kokybės ir automatizuota programa yra iš bendrovės “Universali apskaitos sistema”. Programa lengvai rodo duomenis apie butus, klientus ir darbuotojus. Vartotojų, kurie naudosis programa butų nuomos apskaitai, patogumui galima susikurti asmeninę paskyrą su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu individualiam prisijungimui bei konfidencialios informacijos apsaugai. Visi objektai bus klasifikuojami pagal tam tikrus kriterijus (vieta, kvadratūra, kaina ir kt.). Per vidinį vietinį tinklą visų filialų vartotojai galės keistis informaciniais duomenimis, pagreitindami darbo procesus. Programa leidžia ne tik sisteminti informaciją, bet ir sekti duomenis apie nuomojamus objektus, vertinant bendrą būklę, rezervuojant ir stebint indėlių bei įmokų būklę už kasdienę, mėnesinę ar metinę butų nuomą.

Butų nuomos valdymas

Su „Universalios apskaitos sistemos“ programa butų nuomos tvarkymas taps kuo patogesnis ir greitesnis. Butų nuomos valdymo programa leidžia greitai atlikti rezervacijas, atspindint kliento informaciją. Trumpalaikei ar ilgalaikei butų nuomai būtina sudaryti sutartis. Sutarčių, objektų priėmimo ir pristatymo aktų, ataskaitų sudarymas bus automatinis, jei bus prieinami elektroniniai šablonai, bus generuojama bet kokia forma. Greitas duomenų pildymas atliekamas importuojant duomenis iš bet kokios laikmenos. Siekiant pagerinti užsienio klientų aptarnavimą, galima sukonfigūruoti kalbų skydelį. Atspindėjus valandinės ar mėnesinės, metinės butų nuomos kainą, galima automatiškai apskaičiuoti savikainą, priimant atsiskaitymus grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. Programa patogiai atvaizduoja informaciją apie išankstinį ir pilną apmokėjimą, automatiškai siunčia klientams priminimo žinutes. Programinė įranga yra patogi nekilnojamojo turto agentams, kad jie galėtų greitai naršyti po esamus objektus, įvesdami reikiamus paieškos kriterijus į kontekstinę paieškos sistemą ir greitai gaudami naujausią informaciją.

CRM sistema butų nuomai

Išsami CRM sistema butų nuomai yra patogus automatizuoto darbo formatas. Programa veikia autonomiškai su neribotu skaičiumi veikiančių įrenginių su vienu ryšiu. Kiekvienam veikiančiam įrenginiui reikia įsigyti licencijuotą versiją. Specialistai dirbs vieningoje informacinėje sistemoje, suskirstydami medžiagas ir išryškindami langus skirtingomis spalvomis, kad būtų galima orientuotis. Butų nuomos CRM sistemoje bus suformuota ir papildyta klientų bazė su kontaktais ir butų užsakymo, nuomos ir apmokėjimo istorija. Kad nekiltų nesusipratimų, sistema praneš apie klientus iš juodojo sąrašo, dirbdama 100% išankstinio apmokėjimo pagrindu. Patogiam, automatizuotam informacijos pateikimui klientams, galima sukonfigūruoti automatinį žinučių paskirstymą pasirinktiems kontaktams arba masine forma. Šablonai ir pavyzdžiai bus akivaizdūs pagalbininkai optimizuojant darbo laiką.

SRM butų nuomos apskaitai

SRM butų nuomos apskaitai leidžia automatiškai analizuoti ir operatyviai nustatyti darbuotojų nekompetenciją lyginant klientų atsiliepimus. Pateikiant klientams butus nuomai, sistema automatiškai išsiųs pranešimus, prašydama įvertinti paslaugą balų skalėje. Taigi kartu su kvalifikacijos vertinimu bus fiksuojamos darbo valandos, o po to skaičiuojamas darbo užmokestis. Visa sistemoje esanti informacija bus reguliariai atnaujinama, suteikiant vartotojams tik aktualią informaciją. Taigi galima atpažinti esamus, paklausius pasiūlymus. SRM programoje butų nuomos apskaitai galima matyti paklausos ir įmonės pajamų dinamiką. Buhalterija bus patogus priedas, atspindintis įmonės veiklą. Duomenys bus pateikti ne tik lentelių, bet ir grafikų bei diagramų pavidalu. Papildomos informacijos galite gauti naudodamiesi USU.kz svetainėje nurodytais kontaktiniais numeriais. Taip pat galima įvertinti programinės įrangos funkcionalumą savo versle, įdiegus nemokamą bandomąją versiją.