Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM nekilnojamojo turto nuomai

CRM nekilnojamojo turto nuomai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM nekilnojamojo turto nuomai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM nekilnojamojo turto nuomai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Nuomos įmonėms CRM sistema yra būtina nuomos verslo dalis. Tas pats pasakytina apie CRM automobilių nuomos srityje. Taip yra dėl to, kad šiuo metu nė viena verslumo rūšis negali užsiimti verslu be į klientus orientuoto veiklos pagrindo. Ir nuomos verslas nėra išimtis. Vis daugiau įvairių pramonės šakų įmonių dabar naudoja tokias programėles kasdienėje nuomos veikloje.

Įmonėms, kurių specializacija yra nekilnojamojo turto nuoma, reikia automatizuoti savo veiklą, nes darbas su dideliu informacijos kiekiu užima daug laiko. Norint labiau susikoncentruoti į tai, į ką atkreipti dėmesį tyrime, būtina atsižvelgti ne tik į klientų skaičių, bet ir į įvairaus pobūdžio užklausų skaičių; specializuojasi tik nekilnojamojo turto nuomos srityje arba siūlo papildomų rūšių paslaugas, pavyzdžiui, automobilių nuomą. Norint optimizuoti laiko sąnaudas, reikia tokios programos kaip CRM apskaitos sistema.

Šiandien internete yra keletas standartinių CRM programų. Tačiau tokios sistemos neatsižvelgia į kiekvieno verslo ypatybes, o jas naudojant CRM neduos norimo efekto, negalės atlikti visų reikiamų veiksmų kompetentingam verslui vykdyti. USU Software padeda jums sukurti sistemą, kuri atsižvelgs į jūsų nekilnojamojo turto nuomos verslo poreikius, turės visas nuomos verslui svarbias dalis ir padės atlikti bei atlikti sudėtingus skaičiavimus. kiti įprasti dokumentai jums! Nekilnojamojo turto nuomos CRM gali tapti nepakeičiamu pagalbininku optimizuojant Jūsų organizacijos darbą!

Nuomos paslaugų NT nuomos verslui skirta apskaitos programa prisideda prie klientų lojalumo didinimo, nes programos pagalba organizacija galės ne tik toliau tenkinti savo senus klientus, bet ir pritraukti naujų žmonių, kuriems reikia nuomotis nekilnojamąjį turtą. Mūsų automobilių nuomos programa, pagrįsta USU Software sistema, turi tas pačias galimybes. Didelis pliusas nekilnojamojo turto nuomos startuolio, kuris naudoja mūsų programą nekilnojamojo turto nuomai pagal USU programinę įrangą, darbe yra tai, kad ši programa gali sukurti tikslų paprasto kliento, jo poreikių ir finansinių galimybių portretą. O tai savo ruožtu leis verslui pilnai išsinuomoti šiuo metu rinkoje paklausų nekilnojamąjį turtą. Tas pats galioja įmonėms, teikiančioms automobilių nuomos paslaugas. Nuomojamo automobilio CRM, pagrįstas USU Software programa, sumažins potencialiam klientui nereikalingo automobilio pirkimo laiką ir finansines sąnaudas ir sutelks dėmesį į darbą su materialine baze, kurią tikras nuomininko paslaugų vartotojas. poreikiai.

Nekilnojamojo turto arba automobilių nuomos CRM sukuria įvairius dokumentus, tokius kaip suvestinės ataskaitos, lentelės ir diagramos, kurios leidžia stebėti verslo eigą. Automatizuotos sistemos leidžia lengvai valdyti savo verslą! Kodėl vis dar verta naudoti specialią CRM programą, norint išsinuomoti nekilnojamąjį turtą, pagrįstą USU programine įranga, o ne nemokamais analogais? Atsakymas paprastas. Kadangi darbo organizavimas kartu su apibendrintais parametrais, su kuriais veikia standartizuotos programos, turi daug niuansų, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Norėdami teisingai nustatyti reikiamos programos pasirinkimą, galite atsisiųsti nemokamą demonstracinę versiją, kuri padės teisingai pasirinkti ir užsisakyti iš mūsų pritaikytą CRM programą! Pažvelkime į kai kurias USU programinės įrangos teikiamas funkcijas.

Mūsų nekilnojamojo turto nuomos programa apskaitą atlieka tiksliau ir greičiau nei bet kuris žmogus. USU programinė įranga optimizuoja laiką, praleistą įvairiuose gamybos procesuose. Naudojant mūsų patentuotą nekilnojamojo turto ar automobilių nuomos programą, pagrįstą USU Software, įmonės veiklos analizė užtrunka minimaliai.Kiekvienas darbuotojas turi specifines prieigos prie programos teises, kurios prisideda prie duomenų privatumo apsaugos. Nekilnojamojo turto ar automobilių nuomos CRM programos pagrindas gali talpinti neribotą skaičių klientų. Prireikus galima papildyti programinę įrangą ir pridėti naujų funkcijų. Visus Jūsų įmonės klientus galima sugrupuoti į grupes pagal įvairius kriterijus, tokius kaip mokumas, patikimumas, užklausų dažnumas, užklausų charakteristikos ir daug daugiau. Remiantis USU Software sistema, sistema veikia tiek su grynųjų, tiek su negrynųjų pinigų mokėjimo sistemomis. CRM galite vesti automobilių nuomos apskaitą ir mokėti atlyginimus įmonės darbuotojams.

Visus duomenis, susijusius su nekilnojamuoju turtu ar automobilių nuoma, galima siųsti el. paštu arba išsaugoti „flash drives“. Mūsų programos dėka įvairios deklaracijos, dokumentai ir kt. Jį kurdami sutaupysite daug laiko. Mūsų programa sukuria modernią ir suprantamą nuomos valdymo sistemą. Mūsų automobilių nuomos apskaitos programoje, paremtoje USU platforma, turėtų būti nustatyti įvairūs prieigos lygiai, atsižvelgiant į įmonės darbuotojų funkcines pareigas. Mūsų programa turi patogią sąsają, kurią reikia atlikti automobilių temos stiliumi. Nekilnojamojo turto nuomos ekspertinė apskaitos programa turi patogią sąsają, kurią galima atlikti jūsų įmonėje!

Su mūsų sistema Jūsų įmonės valdymo procesas taps daug paprastesnis ir efektyvesnis! Atsisiųskite nemokamą demonstracinę versiją iš mūsų svetainės, kad įsitikintumėte, kokia ji veiksminga!