Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa nuomai

Programa nuomai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa nuomai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą išsinuomoti

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Lizingo programa taikoma lizingo bendrovėms ir asmenims, kurie nuomoja nekilnojamąjį turtą ir kitus objektus. Nuoma kaip ekonominė sąvoka yra daugialypė. Ekonominė nuomos esmė yra tokia – bet kokios rūšies turto išnuomojimas laikinai naudotis pagal iš anksto sutartas sąlygas ir už tam tikrą mokestį. Nuomos sandoriuose yra klientų koncepcijos, nuomos objektai, sutarčių sąlygos. Sąlygos gali svyruoti nuo vienos dienos iki neribotos valandos. Pastatai, statiniai, transporto priemonės, įrenginiai, statiniai, žemė, nematerialusis turtas ir kt. Nekilnojamojo turto objektus galima išsinuomoti. Kad ir kokia lizingo veikla užsiimtumėte, finansinė sėkmė priklauso nuo jūsų profesinės organizacijos. Užsiimti verslu galima ir improvizuotomis priemonėmis, tačiau ar toks valdymas bus efektyvus? Kaip rodo praktika, verslininkai anksčiau ar vėliau nusprendžia pasinaudoti automatika. Kokie yra nuomos programos naudojimo pranašumai?

Per programą lengva organizuoti visą nuomos veiklos procesą. Su tokia programa galite tvarkyti nuomos sutartis tiesiogiai nuomojant objektus. Speciali programa leidžia sukurti vieną informacinę erdvę, kurioje vykdoma visa veikla. USU Software yra nuomos programa, reguliuojanti verslo procesų valdymą, koordinavimą ir kontrolę. Naudodami USU programinę įrangą galite sukurti darbo eigą su savo klientų duomenų baze. Taip pat turėtumėte mokėti klientams pateikti visą informaciją, o tai labai naudinga, nes naudodami šią informaciją galite naudoti įvairius rinkodaros metodus, kad padidintumėte savo nuomos paslaugų paklausą. USU Software išduoda kiekvieną nuomos sutartį, stebi sąlygas ir laiku už jas sumoka.

Priklausomai nuo nuomos specializacijos profilio, bus numatytos papildomos galimybės, pavyzdžiui, atsargų kontrolė, medžiagų atšaukimas, kokybės įvertinimas, integracija su monitoriais ir daug kitų papildomų privalumų. Mūsų programa turi efektyvią CRM sistemą, kuri yra visiškai orientuota į klientą, todėl jūsų klientai mielai bendradarbiaus su jumis. Lizingo programoje svarstoma sąveikos su klientais sistema; telefonu, skambučiais, SMS žinutėmis ir el. Siekiant efektyviai kontroliuoti ir optimizuoti darbuotojų veiksmus, programoje įdiegta personalo veiksmų stebėjimo ir koordinavimo sistema.

Vadovas per programą galės paskirti atlikėjus ir tada koordinuoti paskirtų užduočių eigą. Nuomos programa puikiai integruojasi su internetu, o tai reiškia, kad galite lengvai įkelti duomenis iš programos į internetą. Analitinis aktyvumas sistemoje išreiškiamas įvairiose ataskaitose, kuriose galima sekti atlikto darbo efektyvumą ir apskritai procesų pelningumą. Nuomos programa puikiai veikia su įvairia įranga, tokia kaip CCTV kameros ar garso įranga. Automatinis dokumentų srautas atspindės visus nuomos procesus, dokumentai visiškai atitiks apskaitos standartus. Nors darbo eigoje yra didžiuliai krūviai, reikės turėti gerai apgalvotą nuomos grafikų planavimo, įsipareigojimų terminų stebėjimo, tarpusavio atsiskaitymų tikrinimo sistemą.

Kiekvienam mūsų klientui bus atliekamas individualus darbas, o ne standartinis funkcijų rinkinys. Lankstus USU Software požiūris leis jums pasirinkti tik tai, ko jums reikia jūsų verslui. Mumis pasitiki visos komercinės organizacijos nuo smulkaus, vidutinio, didelio verslo, papildomos informacijos apie mus rasite mūsų svetainėje. USU programinei įrangai apribojimų nėra, mes padėsime automatizuoti bet kokią nuomos veiklą. Pažiūrėkime kai kurias jo funkcijas.

USU programinė įranga gali organizuoti bet kokią bet kokios funkcijos ir krypties nuomos veiklą. Ji vykdys profesionalų organizavimą, valdymą, koordinavimą ir kontrolę. Programa seka nuomą, laiką ir laiku mokamą paslaugų pirkėjų mokėjimą. Programoje galite atlikti bet kokius skaičiavimus, nustatyti biudžetą ir paskirstyti išteklius. Programa turi kelių vartotojų režimą, kiekvienam vartotojui atskira licencija. USU programinė įranga veikia vietiniame tinkle ir internete. Duomenų saugojimo srityje yra tiek informacijos, kiek norite. Duomenų srautus lengva valdyti naudojant naudingus paieškos elementus, duomenų rūšiavimą, skirstymą į kategorijas ir kt. Nuomos programą koordinuoja administratorius, kuris registruoja sąskaitas, slaptažodžius, paskirsto atsakomybę duomenų bazėje. Programa lengva stebėti reklamos sprendimų efektyvumą, atsižvelgiant į naujų klientų antplūdį. Programos ataskaitų teikimo skiltis leidžia įvertinti atliktų darbų rezultatus, investuotus išteklius, išlaidų ir pajamų santykį ir kt.

Programos sąsają galima pritaikyti savo nuožiūra: tinkinti įrankių juostą, sparčiuosius klavišus, spalvų sprendimus darbalaukiui. Vykdant lizingo veiklą su USU Software sumažina sistemingų veiksmų, reikalingų lizinguojamo verslo apskaitai atlikti, skaičių. Jei jūsų įmonė užsiima prekių ar prekių pardavimu, be lizingo veiklos, USU Software taip pat optimizuos šią veiklą. Tarpusavio mokėjimų einamoji apskaita, grynųjų pinigų laikymas dviem valiutomis. Naudodami USU programinę įrangą galite pasikliauti dokumentų archyvavimu ir absoliučia personalo veiklos kontrole. Nuomos programa veikia įvairiomis kalbomis. Galima kurti atsargines duomenų bazės kopijas pagal tam tikrą grafiką. Norint pritaikyti išteklius, pakanka turėti stacionarų kompiuterį su standartine operacine sistema. USU programinė įranga susideda iš paprastų ir nesudėtingų modulių, kurie yra labai suprantami programos vartotojams.