Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM nuomos paslaugai

CRM nuomos paslaugai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM nuomos paslaugai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM nuomos paslaugai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mūsų svetainėje galite įdiegti nuomos paslaugų CRM sistemą, kuri yra viena iš USU programinės įrangos konfigūracijų. Ši CRM aplikacija yra universali, o tai reiškia, kad bet kokia nuomos sutartis, nepriklausomai nuo specializacijos, gali ją naudoti automatizuojant apskaitos, skaičiavimo ir verslo procesus, kurie padidins Jūsų verslo konkurencingumą. Kadangi bet kuri automatizavimo programa yra rimtas produktas, reikalaujantis ne tik koregavimo, bet ir apmokėjimo, CRM nuomos paslaugų programėlę nemokamai galite parsisiųsti tik kaip demonstracinę versiją, tad nemokamai jos atsisiųsti nepavyks. Galite atsisiųsti demonstracinę versiją; programos funkcionalumas kiek apribotas apdorojimo gyliu, tačiau to visiškai pakanka įvertinti lizingo privalumus įdiegus visavertę CRM sistemą. Atsisiuntę CRM nuomos paslaugų programą demonstracinės versijos formatu, galite visiškai išspręsti automatizavimo problemą įmonėje!

Atsisiuntę demonstracinę programos versiją iš mūsų svetainės, galite ją įdiegti ir pradėti naudoti per dviejų savaičių bandomąjį laikotarpį. Jei įdiegiate CRM paslaugų programą, skirtą nuomos paslaugoms, kurias gali atlikti USU Software komandos darbuotojai, ir ją įdiegiate atsižvelgdami į organizacijos turtą ir išteklius, jos kompetenciją, kaip vėliau paaiškės, jei prisijungsite prie paslaugos informaciją, galėsite rezervuoti Vartotojų prieigos prie paslaugų informacijos teises, kurias sistema taiko tik esantiems darbuotojo kompetencijoje, reikės įvesti individualų prisijungimo vardą ir slaptažodį, leidžiantį ja naudotis. Neįmanoma iš bet kur parsisiųsti prieigos kodų – juos priskiria programa, atsižvelgdama į pareigas ir įgaliojimų lygį; todėl šie duomenys yra būtini bet kuriai organizacijai.

Atsisiuntę CRM nuomos programą, iš karto suprasite sąsajos paprastumą ir naršymo joje paprastumą, nors ir demonstraciniu formatu, kuris leidžia darbuotojams su ja dirbti neatsižvelgiant į savo darbo kompiuteriu įgūdžius. Programos sąlyga yra ta, kad kuo daugiau vartotojų vienu metu naudosis programa, tuo geresnė bus darbo eiga, nes daugelis jų atlieka panašaus pobūdžio darbus ir turi tą pačią pirminę informaciją, kurios jiems reikia norint apibūdinti esamą savo darbo procesų būklę. Prieigos teisių atskyrimas verčia vartotojus daugiau dirbti naudojant programą, nes kiekvienas darbuotojas naudoja savo asmeninį prisijungimą ir profilį, tokiu būdu suasmenindamas į sistemą įtrauktą informaciją, kad vadovybė visada žinotų, kas ką daro, kiek efektyviai dirba kiekvienas darbuotojas. ir kiek konkretūs yra darbuotojai.kiek laiko užtrunka atlikti tam tikros rūšies darbus.

Atsisiųskite CRM nuomos paslaugų sistemą savo verslui ir pamatysite, kaip ji automatiškai apskaičiuoja visą nuomą ir finansinę informaciją, apskaičiuoja Jūsų klientams teikiamos paslaugos kainą bei įvairias organizacijos išlaidas, nustato gautiną pelną ir dar daugiau. Be to, automatizuota nuomos paslaugų CRM sistema pasiūlys nuomai naudojamų objektų finansinį planą ir pagal sukauptą statistiką apskaičiuos vidutinę grąžinamų lėšų normą. Nuomos paslaugų CRM sistema taip pat automatiškai apskaičiuoja kūrinių įkainius kiekvienam su ja dirbančiam, nes jos veikla pilnai atsispindi asmeniniuose profiliuose.

Atsisiuntę nuomos paslaugoms skirtą CRM programą, galite patys įsitikinti, kaip efektyviai ji automatiškai surašys visus nuomos registracijai reikalingus dokumentus, įskaitant mokėjimo kvitą, užpildžius atitinkamą sistemos langą. Nuomos paslaugų lango CRM yra speciali forma, skirta pirminiams ir dabartiniams duomenims į sistemą įvesti, o kai kuriais atvejais ir esamiems dokumentams, tokiems kaip apskaitos ataskaitos, sąskaitos faktūros, prekių priėmimas ir perdavimas, surašyti. Galite ne tik atsisiųsti paruoštus dokumentus, bet ir atsispausdinti naudodami mūsų nuomos paslaugų sistemą. Ši CRM programa turi eksportavimo funkciją, paruoštą vidinių dokumentų atsisiuntimui iš sistemos vienu metu konvertuojant juos į bet kokį išorinį formatą, išlaikant pirminę išvaizdą. Paprastai eksporto funkcija naudojama tada, kai reikia atsisiųsti įvairias ataskaitas su nuomos analizės ir pelno įvertinimu, kurių reikalauja montuotojas, arba privalomas ataskaitas, jei tikrinimo įstaiga jų nepriima skaitmeniniu būdu.

Pažymėtina, kad programa naudoja skaitmeninius pranešimus efektyviam bendravimui su klientais, klientų pritraukimui samdyti reklaminiais ir informaciniais laiškais, tam programoje yra įmontuoti teksto šablonai ir pateikiama rašybos tikrinimo funkcija. Taip pat neįmanoma atsisiųsti tekstinių šablonų, nors yra eksporto funkcija, nes jie yra įterpti į nustatymų bloką kartu su kita strategine informacija. Tuo tarpu programa gali sukurti kelias duomenų bazes vienu formatu su viena informacijos įvedimo taisykle ir bendromis valdymo priemonėmis. Duomenų bazių parsisiųsti neįmanoma, nes jos taip pat yra sistemos dalis, tačiau įvertinti tinkamą informacijos išdėstymą jose – taip, galima. Yra pozicijų sąrašas ir skirtukų juosta, skirta išsamiai nurodyti pasirinktą poziciją. Pažiūrėkime kitas funkcijas, kurias mūsų programos CRM sistema siūlo nuomos paslaugų įmonėms.

Efektyviai nuomos paslaugų CRM apskaitai yra sukurta tinkama programa, kuri vizualizuoja visų užsakymų sąlygas, esamą jų būseną ir kliento asmeninius duomenis. Spalvoti indikatoriai ir piktogramos naudojami indikatoriams ir nuomos sąlygoms vizualizuoti, nurodyti užsakymo būseną ir su juo atliekamus veiksmus. Užsakymo langas, apimantis nuomos laikotarpį programoje, turi atitinkamą spalvą, nurodantį jo esamą būseną – baigtas, rezervuotas, vykdomas, problemiškas ir pan. Atitinkamas spalvos pasikeitimas įvyksta automatiškai pagal sistemoje gaunamą informaciją, o Darbuotojas kokybiškai vizualiai patikrina visus užsakymus vienu metu. Jei organizacija turi kelis užsakymų priėmimo taškus, jos veikla bus įtraukta į didžiąją knygą, nes veikia vienas informacinis tinklas internete. Šioje CRM programoje naudojamos vieningos skaitmeninės formos – visos jos turės vienodą išvaizdą, vieną duomenų įvedimo taisyklę, tuos pačius įrankius joms valdyti, kas sutaupys daug laiko. Čia yra visos duomenų bazės ir jų yra daug. Vieno formato dalyvių sąrašas ir žymių skydelis žemiau, kad būtų išsamiai aprašytas bet kuris anksčiau pateiktame sąraše pasirinktas dalyvis. Nepaisant bendro suvienodinimo, yra galimybė pritaikyti darbo sritį – galite pasirinkti bet kurią iš daugiau nei 50 siūlomų sąsajos dizaino variantų.

Darbuotojai gali dirbti vienu metu iš bet kurios vietos – kelių vartotojų sąsaja visam laikui pašalins bet kokius konfliktus išsaugodama jų informaciją sistemoje. Iš duomenų bazių pateikiamos nomenklatūrinių dokumentų formos, pirminių apskaitos dokumentų pagrindas, vieninga klientų duomenų bazė CRM formatu, užsakymų bazė, darbo laiko apskaitos žiniaraštis ir kt. Vidinei darbuotojų sąveikai pasiekiama komunikacijos funkcija – ekrano kampe iškyla langai, kuriuos paspaudus akimirksniu pereinama nuo pranešimo prie diskusijos temos. Visos duomenų bazės turi vidinę klasifikaciją pagal kategorijas, kuri leidžia dirbti atsižvelgiant į žinomas atitinkamos grupės ypatybes, tai pagerins jų kokybę. Mūsų nuomos paslaugų CRM programoje visi dalyviai yra suskirstyti į pačios organizacijos sukurtas kategorijas, o užsakydamas darbą darbuotojas jau žino apie šio kliento elgesio savybes. Jei klientas turi problemų, tada jo užsakymo lange programoje bus šauktukas, primenantis darbuotojui apie nuolatinį dėmesį užsakymui ir padidintą kontrolę. Pasibaigus laikotarpiui vadovybė gaus ataskaitas, kuriose bus pateikta veiklos ir personalo efektyvumo analizė, klientų aktyvumas, turto grąža ir daug daugiau!