Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa nuomos apskaitai

Programa nuomos apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa nuomos apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą nuomos apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software kūrimo komandos sukurta nuomos paslaugų apskaitos programa suteikia įvairias apskaitos, kontrolės ir dokumentų valdymo funkcijas. Norėdami nustatyti ir įsitikinti šios programos veiksmingumu, rekomenduojame visiškai nemokamai atsisiųsti jos demonstracinę versiją iš oficialios svetainės. Taigi, pažvelkime į kai kurias šios programos, skirtos buhalterinės nuomos paslaugoms, funkcijas, kuri šiandien yra viena geriausių programų rinkoje.

Pagrindinis dalykas, išskiriantis šią programą iš kitų, yra mėnesinio abonentinio mokesčio nebuvimas ir priimtinos pirkimo išlaidos, taikomos bet kuriai ir bet kuriai organizacijai, nepriklausomai nuo specializacijos ir veiklos. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad, skirtingai nuo panašių programų, mūsų buhalterinė programa, skirta nuomos įmonėms, yra supakuota su daugybe modulių, leidžiančių dirbti visose veiklos srityse, ir nereikia pirkti kitos programos. Ir svarbiausia, kad norint dirbti su šia programine įranga nereikia iš anksto pasiruošti, nes ja naudotis taip paprasta, kad net pradedantysis gali ją įvaldyti. Įrangos, turto ar nekilnojamojo turto nuomos apskaitą mūsų programa atlieka automatiškai. Graži daugiafunkcė sąsaja, kurią galima pritaikyti kiekvienam vartotojui, bet taip pat leidžia sukurti savo dizainą ir darbalaukio ekrano užsklandą, ji gali būti mėgstamo vaizdo arba vieno iš daugelio mūsų kūrėjų sukurtų šablonų pavidalu, jei pageidaujama, ji visada gali pasikeisti.

Bendra klientų bazė apima ne tik asmeninę nuomininkų informaciją, bet ir papildomą apskaitos informaciją apie teikiamas nuomos paslaugas; pavyzdžiui, atliktų nuomos sutarčių, mokėjimų ar skolų, įmokų apskaitos duomenys, išnuomoto turto ar nekilnojamojo turto vaizdas ir kt. Viskas suasmeninama pagal jūsų pageidavimus. Skaičiavimai atliekami įvairiais būdais, kurie neleidžia sugaišti daug laiko, o mokėjimai akimirksniu įrašomi į finansinės veiklos ataskaitas. Apskaitos programa generuoja įvairias ataskaitas ir grafikus iš pardavimų ar kitos įmonės veiklos, kuri leidžia spręsti įvairias svarbias organizacijos gerovei ir pelno didinimui problemas, remiantis personalo atrankos procesų lygio ir kokybės gerinimu. Naudojantis nuomininkų kontaktiniais duomenimis, reikia mokėti, grąžinti prekę nuomai ir kt. Galima siųsti bendrąsias arba asmenines SMS ir balso žinutes tam tikrai informacijai perduoti, pvz

Programoje vienu metu galima vesti įrašus iš daugiau nei vieno filialo, sandėlio ar skyriaus. Taigi dėl nuolatinės visų darbuotojų sąveikos ir galimybės keistis duomenimis bei pranešimais galėsite užtikrinti sklandų visos veikiančios įmonės veiklą. Visi darbuotojai gali suvesti duomenis į apskaitos sistemą norėdami išsinuomoti turtą ir nekilnojamąjį turtą, tačiau tik siaura darbuotojų grupė turi prieigą prie konfidencialios apskaitos informacijos peržiūros ir darbo su ja. Prieigos lygis nustatomas pagal darbo pareigas, o tik vadovui suteikiama visa prieiga peržiūrėti ir koreguoti tam tikro tipo duomenis, taip pat pilna pavaldinių veiklos kontrolė per laiko sekimą, kuriame fiksuojamas faktiškai dirbtas laikas. Pagal šiuos duomenis skaičiuojamas atlyginimas. Net ir nesant vadovybės, darbuotojai savo pareigas atliks sklandžiai ir atsakingai, nes jų darbo laikas sistemoje fiksuojamas realiu laiku ir integruotos mobiliosios versijos dėka galima nuolat kontroliuoti savo turtą. nuotoliniu būdu programiškai prisijungus per vietinį internetą.

Bandomąją programos versiją galite atsisiųsti visiškai nemokamai iš mūsų oficialios svetainės. Taigi būsite tikri dėl programos, kurią mūsų kūrėjai kruopščiai dirbo, kokybe ir daugiafunkciškumu, atsižvelgdami į visus ankstesnių panašių programų niuansus ir trūkumus.

Kreipkitės į mūsų konsultantus ir gaukite išsamią informaciją apie šios nuomos apskaitos programos diegimą bei sukurtus modulius. Universali ir daugiafunkcė kompiuterinė programa, skirta apskaitai tvarkyti, transporto priemonių ar nekilnojamojo turto nuomai, leidžia iš karto pradėti verslą be išankstinio pasiruošimo, atsižvelgiant į tai, kad programa yra labai paprasta valdyti ir prižiūrėti. nepatyręs vartotojas gali tai suprasti. Programa apibrėžia duomenis apie dabartinius nuomininko įsipareigojimus. Darbas keliomis kalbomis vienu metu suteikia galimybę akimirksniu pradėti savo verslo užduotis ir sudaryti sandorius bei sutartis su užsienio partneriais ir nuomininkais. Importuojant apskaitos duomenis informacija iš bet kurio dokumento pasiekiama tiesiogiai USU programinės įrangos apskaitos sistemoje.

Informacija apie nuomos apskaitą įrašoma į specialią skaičiuoklę. Prieiga prie įdarbinimo apskaitos programos suteikiama visiems įgaliotiems darbuotojams. Automatinis apskaitos ir dokumentų generavimas, ataskaitų teikimas, supaprastinimas, laiko taupymas ir duomenų įvedimas be klaidų. Greita kontekstinė paieška programoje leidžia per kelias sekundes gauti duomenis apie klientų kontaktinę informaciją ar sutartį. Visą informaciją apie nuomą savo patogumui galite suskirstyti į programos apskaitos žiniaraščius. Su mūsų kompiuterine programa lengva vienu metu valdyti ir valdyti visus jūsų vadovaujamus padalinius ir filialus. Planavimo funkcija leidžia nesijaudinti dėl įvairių operacijų, tokių kaip atsarginių kopijų kūrimo, apskaitos dokumentų gavimo ar suplanuotų susitikimų, vykdymo. Nustačius tam tikros užduoties atlikimo laiką, programa automatiškai viską atliks geriausiu įmanomu būdu ir jus apie tai informuos.

Vieninga nuomininkų bazė leidžia turėti asmeninę informaciją apie nuomininkus ir įvesti papildomą informaciją apie įvairius esamus ir buvusius sandorius. Mūsų buhalterinėje programoje kuriamos įvairios ataskaitos, statistika ir grafikai, leidžiantys priimti svarbius sprendimus dėl teikiamų paslaugų kokybės, padidėjusių pajamų ir organizacijos būklės. Nuomos ataskaita leidžia identifikuoti veikiančias ir nepanaudotas paslaugas. Taigi galite nuspręsti padidinti arba sumažinti kainų segmentą. Duomenys apie finansinius judėjimus atnaujinami kasdien, gaunamą informaciją galima palyginti su ankstesniais rodmenimis ir taip kontroliuoti išlaidų perteklių. Naudodamiesi šiuolaikinėmis naujovėmis ir kompiuterinės programos daugiafunkciškumu, padidinate įmonės būklę ir finansinį pelningumą.

Mėnesinio prenumeratos mokesčio nebuvimas išskiria šią programą iš panašių rinkoje esančių programėlių. Nemokama bandomoji versija leidžia analizuoti funkcionalumo mastą ir įvertinti teikiamos universalios plėtros efektyvumą savo įmonėje. Mobilioji versija leidžia nuotoliniu būdu stebėti visas automobilių nuomos, nekilnojamojo turto ir verslo sritis net būnant užsienyje; pagrindinis ryšys per vietinį internetą. Tarpusavio atsiskaitymai svetainėje atliekami šiais mokėjimo būdais per mokėjimo korteles, mokėjimo terminalus arba asmenine sąskaita. Siųsdami žinutes naudodami klientų kontaktinę informaciją, nuomininkai gali grąžinti transporto priemonę, sumokėti, ką nors gauti, sukauptas premijas, galiojančias akcijas ir pan. Tai leidžia jums informuoti apie Skolų analizė suteikia informaciją apie dabartines nuomininkų skolas. Sistemingas atsarginis kopijavimas užtikrina visų dokumentų ir informacijos saugumą jų originalioje formoje.

Demonstracinė samdomų įmonių apskaitos programos versija gali būti nemokamai parsisiunčiama iš mūsų svetainės, kurioje taip pat galite gauti papildomos informacijos iš mūsų ekspertų apie papildomus programos modulius, kurie padaugins šios programos įgyvendinimo rezultatus. Dirbant su įvairiais masteliais, tiek viso pasaulio, tiek konkretaus miesto ar miestelio žemėlapis leidžia sekti kurjerio buvimo vietą. Pelno statistika pateikia duomenis apie visas organizacijoje prieinamas prekes ir paslaugas.