Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Dienos nuomos apskaitos programa

Dienos nuomos apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Dienos nuomos apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite paros nuomos apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kasdienės nuomos apskaitos programa būtina optimizuojant verslo procesus paslaugų teikimui, sprendžiant finansinius ir vadybinius klausimus. Kasdienę nuomą dažniausiai vykdo privatūs verslininkai, kurie kasdien nuomoja nekilnojamojo turto objektus ir transporto priemones tam tikram laikui. Kasdienės nuomos apskaitos programa leidžia ne tik sisteminti duomenis, bet ir kontroliuoti visus nuomos objektus, jų terminus, rezervacijas bei vesti dienos nuomos užstato apskaitą.

Dienos nuoma yra trumpalaikė paslauga, dėl kurios sutartis sudaroma įmonės nuožiūra. Verslininkai dažnai praleidžia šį procesą, atsižvelgdami tik į kliento saugos dokumentus. Be to, užsienio svečiai ar darbuotojai komandiruotėse dažnai yra kasdieninės butų ar automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių klientai. Tokiems klientams dokumentų palaikymas yra privalomas, todėl, nepaisant kasdienės nuomos teikimo paslaugų teikimo paprastumo, dokumentų srautas įmonėje vis dar egzistuoja. Atskirą vietą užima kasdienė nuomos apskaita, kur būtina tiksli, savalaikė ir korektiška pilnai kontroliuojant kiekvieno objekto pajamas ir išlaidas.

Automatizuotos programos naudojimas leis efektyviai kontroliuoti ir vesti kasdienių nuomos sandorių apskaitą pagal visas taisykles ir procedūras, be to, daugelyje sistemų yra įdiegta dokumentavimo funkcija, todėl bus atliekamos visos paslaugų teikimo operacijos. greitai ir lengvai. Automatizavimo programų diegimas ir naudojimas turėtų būti vykdomas atsižvelgiant į įmonės poreikius, taip užtikrinant programos efektyvumą. Todėl renkantis programinę įrangą būtina atidžiai apsvarstyti tokius veiksnius kaip automatizavimo tipas, funkcionalumas ir naudojamos sistemos lokalizacija.

USU Software – tai programa, kurios funkciniai parametrai prisideda prie sudėtingo apskaitos automatizavimo kasdieniame nuomos versle. USU Software programa gali naudotis bet kuri kasdieninę nuomą teikianti įmonė, nepriklausomai nuo nuomojamo objekto tipo, todėl programa tinka įmonėms, kurios kasdien nuomą teikia beveik viskam. Be to, lankstumo funkcija leidžia koreguoti sistemos nustatymus ir apskaitos parametrus, taip patenkinant konkretaus verslo poreikius. Kuriant programą buvo atsižvelgta į poreikius, pageidavimus ir tam tikrus nuomos verslo niuansus. Kasdieninės nuomos apskaitos programos įdiegimas ir įdiegimas užtrunka šiek tiek laiko ir yra vykdomas netrikdant esamų verslo procesų, taip pat neįsigyjant specialios įrangos ir kt. Tai nereikalauja jokių papildomų išlaidų.

Mūsų kasdienės nuomos apskaitos programa leidžia atlikti įvairaus sudėtingumo ir pobūdžio procesus, tokius kaip nuomos vykdymas, atsiskaitymas, įvairių objektų rezervavimas, paros nuomos apskaita pagal specialius tarifus bei paros nuomos, įskaitant nuolaidas, apskaitos dokumentų išrašymas ir tvarkymas. nuolatiniai klientai, sandėlio priežiūra, rezervacijos trukmės stebėjimas, statistikos nustatymas kiekvienam nuomojamam objektui, planavimas, analitinis ir auditinis tyrimas, biudžeto sudarymas, darbo eigos vykdymas, duomenų bazės kūrimas ir priežiūra ir daug daugiau. Taigi, kokios funkcijos leidžia šiai apskaitos programai būti tokiai efektyviai? Pažiūrėkime.

USU programinė įranga yra veiksminga programa, skirta išspręsti visas jūsų apskaitos problemas! Programa palaiko kalbos parametrų pasirinkimą, o tai labai patogu aptarnaujant užsienio klientus. Organizacija gali naudoti kelias kalbas vienu metu dirbdama. Programos sąsaja yra paprasta ir lengvai suprantama, o organizuojami mokymai leidžia darbuotojams greitai ir lengvai prisitaikyti prie naujo darbo būdo. Mūsų programa gali būti naudojama bet kurioje įmonėje, nepriklausomai nuo turto tipo ir nuomojamo darbo stažo. Šios programos sistema suteikia galimybę saugoti nuomojamų objektų vaizdus. Jei yra keli filialai ar biurai, juos galima valdyti centralizuotai, prisijungus prie vieno tinklo.

USU Software užtikrina kokybišką apskaitos optimizavimą, kad įmonėje būtų laiku vykdoma apskaita ir valdymo kontrolė pagal visas taisykles ir procedūras, atsižvelgiant į veiklos specifiką. Integracija su aikštele ar įranga leis pasiekti maksimalų veiklos efektyvumą. Dokumentų srautas programoje yra automatinis, o tai leidžia dokumentuoti ir apdoroti dokumentus nedelsiant, negaištant laiko ir be perteklinio darbo. Rezervacija sistemoje leis sekti kasdieninio nuomos objekto trukmę, pristatymo laiką, mokėjimus, galiojimo pabaigą ir atnaujinimą. Pašto siuntimo funkcija padeda padidinti pardavimus, nes leidžia akimirksniu informuoti klientus apie įmonės naujienas ir pasiūlymus. Sandėlio valdymas programoje vykdomas laiku vykdant sandorius apskaitos ir valdymo veikloms sandėlyje, inventorizacija, sandėlio analizė. Kiekvieno objekto statistika leidžia nustatyti pelningiausius objektus ir dar daugiau.

Kasdienės nuomos valdymas apima statistikos tvarkymą, kiekvieno kasdienei nuomai nuomojamo objekto pelno ir išlaidų kontrolę, priežiūros ir priežiūros išlaidų racionalizavimą, mokėjimų kontrolę ir kt. Apima. Nustatyti savo darbo trūkumus, kuriuos laikui bėgant galima ištaisyti. Be to, kiekvienam darbuotojui pateikiama personalo darbo analizė. Duomenų bazės su neribotu kiekiu informacijos sukūrimas prisideda prie patikimo informacijos saugojimo, greito perdavimo ir apdorojimo. „USU Software“ kūrimo komandą sudaro aukštos kvalifikacijos darbuotojai, teikiantys įvairias paslaugas ir programos priežiūrą.