Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM automobilių nuomai

CRM automobilių nuomai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM automobilių nuomai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM automobilio nuomai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinės prekių ir paslaugų nuomos rinkos įmonės dažnai bendrauja su laivybos kompanijomis. Greitas prekių pristatymas gerina klientų aptarnavimo kokybę ir kuria teigiamą automobilių nuomos paslaugos reputaciją. Nepriklausomai nuo to, ar įmonė turi savo transporto parką ir automobilių transporto skyrių, ar turi sutartis su įvairiomis pristatymo tarnybomis, transporto priemonių sekimo ir krovinio buvimo vietos klausimas visada yra svarbus. Automobilių nuomos CRM sistemos padeda valdyti su transportavimu susijusius procesus. Juk automobilių CRM ne tik prisideda prie veiklos efektyvumo didinimo, bet ir sinchronizuoja padalinių bei padalinių, dalyvaujančių verslo procese, sąveiką.

CRM gali būti naudojamas įvairiose verslo srityse. Automobilių pardavėjai gali rasti puikių CRM programų. Įdiegę programą darbuotojai vienu metu didina pajamas iš automobilių nuomos ir susijusių paslaugų. Be to, optimizuojamas įvairių su automobilio pardavimu ir priežiūra susijusių servisų darbas. CRM sistema automobiliams naudinga rinkodaros tikslais. Žvelgiant į tokios sistemos naudojimą globaliai, atsiranda galimybė automatizuoti daugelį veiksmų, kuriuos anksčiau darbuotojai atlikdavo patys.

Specialios programos prisiima daugybę darbuotojų pareigų. Pavyzdžiui, jie kaupia išsamias automobilių prekybos klientų duomenų bazes. Fiksuojami duomenys apie tarnybinį automobilį (rida, sunaudoto benzino kiekis, remontas, priežiūra). Renkama informacija apie klientus, o tai prisideda prie didesnio dėmesio klientui. Kuo geriau įmonė pažįsta savo klientą, tuo kompetentingiau strateguoja prekių pardavimą ir kuria tolimesnės plėtros strategijas. Transporto priemonės CRM palaiko valdymą ir ryšį, saugo svarbius automobilio parametrus ir indikatorius.

Automotive CRM turi išspręsti daugybę automobilių nuomos užduočių. Tačiau nėra sunku turėti platų integruotų funkcijų spektrą. Automobilių nuomos sistema neturėtų būti sunkiai valdoma, antraip patirs tik papildomų išlaidų. Netgi darbuotojas, kuris nesupranta, kaip veikia kompiuterinės programos, nepraleis daugiau nei kelių valandų, mokydamasis atlikti savo užduotis su USU Software CRM sistema. Įsigijus mūsų programinę įrangą, yra mokymo kursai, skirti dirbti su CRM sistema.

CRM programa automobilių nuomos paslaugoms iš USU Software apskaitos sistemos kūrėjų gali atnešti teigiamų pokyčių jūsų įmonės darbo eigoje. Patyrusių ekspertų sukurta USU programinė įranga atgaivina tai, apie ką daugelis žmonių pastaruoju metu nepagalvojo. Dėl lengvo naudojimo ir aiškios sąsajos jis yra nepakeičiamas pagalbininkas bet kuriame automobilių nuomos biure. Ir ne tik biure! Šio tipo CRM sistema yra patogi ir paprasta naudoti bet kurioje gamybos įmonėje. Jei esate automobilio garaže ar sandėlyje, jums nereikia bėgti į biurą, kad galėtumėte pasiekti USU programinę įrangą. Tvarkykite daugelį procesų tiesiai iš savo kompiuterio ar net iš telefono!

Visi šiuolaikiniai įrenginiai yra suderinami su CRM, skaito visų tipų skaitmeninius failų formatus. Be to, nepriklausomas indikatorių įsigijimas iš nuotolinės įrangos nebėra problema. Sukurkite visų reikalingų laukų duomenų bazes, atlikite kokybišką automobilių apskaitą, skaičiavimus ir rezultatų bei parametrų analizę. Visa tai ir dar daugiau suteikia USU Software CRM sistema, skirta darbui su automobilių nuomos įmonėmis. Pažvelkime į kitas pagrindines šios sistemos CRM sistemos savybes.

Organizacijos optimizavimas per automobilių nuomos sistemų CRM sistemą. CRM bet kokiai nuomos verslui (automobiliams, kepykloms, nekilnojamajam turtui). Universalus požiūris į verslo valdymo apskaitą. Ataskaitų rengimo supaprastinimas, dokumentų kūrimas rangovams, visi 'popierizmai'. Prekių ir kurjerių judėjimo kontrolė internetu bei greitas bendravimas su darbuotojais. Naujas požiūris į pranešimų stebėjimą. Įrašykite visą svarbią informaciją apie konkrečius projektus, kurie yra svarbūs jūsų įmonei. Galimybė taisyti žinių bazėse ir failuose, nurodyti pakeitimų autorių, išsaugoti ankstesnę versiją (versiją iki revizijos) Padidinti organizacijos orientaciją į klientus. Duomenų rinkimas pardavimų analizei. Statistika ir prognozavimo įrankiai. Stebėti transporto priemonių nuomos ir techninės priežiūros grafiką. Dizaino ir turinio reikalavimų laikymasis kuriant dokumentus. Anksčiau atliktų rankiniu būdu operacijų automatizavimas. Suderinamas su bet kokia šiuolaikine įranga (pvz., sąskaitų spausdintuvais). USU programinė įranga yra būtina pramonės apskaitai. Automobilių nuomos paslaugų išlaidų skaičiavimas, išlaidų rūšiavimas pagal vietą ir paskirtį.

Dokumentų kūrimas automatiniu režimu. Kai kurie dokumentai gali būti sukurti visiškai be rankinio įsikišimo. Nurodykite, kuriam skyriui reikalinga ataskaita, ir programa savarankiškai įvykdys Jūsų užsakymą. Integruoti įspėjimai primins apie būtinybę sumokėti, atnaujinti sutartį, gauti apmokėjimą, informuos klientą apie užsakymą. Prieiga prie automobilių nuomos valdymo sistemos yra apsaugota kiekvienam vartotojui slaptažodžiu. Programoje galimų sukurti paskyrų skaičius neribojamas. Prieiga organizuojama taip, kad tam tikri darbuotojai matytų tik tuos failus, kurių jiems reikia užduotims atlikti – tai priklauso nuo kiekvieno darbuotojo prieigos lygio.