Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Nekilnojamojo turto nuomos automatizavimas

Nekilnojamojo turto nuomos automatizavimas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Nekilnojamojo turto nuomos automatizavimas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamai parsisiųsti programą, skirtą automatizuoti nekilnojamojo turto nuomą

Nemokamai parsisiųsti programą, skirtą automatizuoti nekilnojamojo turto nuomą

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Nekilnojamojo turto nuomos automatizavimo CRM sistemos galimybės

 • Naudodami USU programinę įrangą galite greitai automatizuoti nekilnojamojo turto nuomą;
 • SU programa leidžia kurti ir valdyti duomenų bazes, pavyzdžiui, apie nekilnojamąjį turtą;
 • iekvienam objektui galima priskirti kategoriją ir paryškinti tam tikra spalva;
 • SU veikia pagal CRM principus ir leidžia kokybiškai palaikyti klientų bazę;
 • audodami programinę įrangą galite organizuoti darbą pagal priminimus, įskaitant automatinį režimą;
 • rograma padeda išlaikyti nuomos rezervacijas;
 • uomos skaičiavimai gali būti atliekami įvairiais būdais: pagal valandą, dieną, mėnesį;
 • SU gali būti įdiegtas debesies pagrindu;
 • alite įtraukti bet kokį darbuotojų skaičių;
 • es siūlome specialias funkcijas pagal užsakymą;
 • ei yra skyrių, galite tvarkyti bendruosius įrašus;
 • rograminė įranga gali būti naudojama pardavimui aptarnauti;
 • rograma gali veikti įvairiomis kalbomis;
 • irbame be abonentinio mokesčio;
 • tsisiųskite bandomąją sistemos versiją dabar.

Nekilnojamojo turto nuomos automatizavimas

Nekilnojamojo turto nuomos automatizavimas yra gana pelningas procesas verslininkui. Kodėl taip yra? Automatizavimas supaprastina, pagerina, padidina operacijų greitį ir pašalina įprastinius procesus.

Šiuolaikinė automatika tapo ekonomikos dalimi, o verslininkai nori ją panaudoti įvairiose srityse. Ši apžvalga skirta nekilnojamojo turto nuomos iš USU įmonės automatizavimui.

Pasirinkę mūsų sistemą galėsite efektyviai valdyti savo nuomos procesus. Kodėl? Nes USU programa sukurta taip, kad vartotojai savo procesus atliktų kuo patogiau.

Be to, sistema sukurta patogiai tiek vadovams, tiek atlikėjams. Patogios programos funkcijos padeda vartotojui valdyti programoje vykstančius procesus ir tuo pačiu palaikyti gerus santykius su klientais.

Vadovui programa gali pasitarnauti kaip patikimas įrankis informacijai rinkti ir ją analizuoti. Tai padeda pažvelgti į procesus „iš viršaus“ ir suprasti stipriąsias ir silpnąsias puses. Galiausiai tai pagerina našumą.

Nekilnojamojo turto nuomos automatizavimas iš USU yra lengvai įgyvendinamas įmonėje. Pirmiausia reikia išsiųsti užklausą, tada parenkame funkcionalumą pagal Jūsų poreikius. Visas programos darbas yra orientuotas į duomenų bazes. Norėdami juos sukurti, turite naudoti importą iš elektroninės laikmenos arba naudoti rankinį informacijos įvedimą.

Kalbant apie nekilnojamąjį turtą, kiekvienas turtas turi savo kortelę. Jame atsispindi išsami informacija apie objektą: vieta, kambarių skaičius, baldų prieinamumas, video, nuotraukos ir kitos savybės. Ateityje prie bylos gali būti pridėta ir kitokio pobūdžio informacija.

Klientai taip pat registruojami duomenų bazėje ir prie kiekvieno iš jų pridedama nuomos istorija. Ši informacija gali būti labai naudinga ateityje. Pavyzdžiui, vadovas, gavęs naują užklausą, gali lengvai pasirinkti variantus pagal poreikius arba iš karto pasiūlyti ankstesnį variantą. Taip pat informacijos apie bendradarbiavimą išsaugojimas leidžia įgyvendinti lojalumo programas.

Automatizuodami valdymo sistemą galėsite tvarkyti finansinę apskaitą, registruoti paslaugų teikimą ir išlaidas. Taisant paslaugas galima naudoti mėnesinį, dienos ar valandinį mokėjimo formatą. Pridėjus kainoraštį, skaičiavimai bus atlikti automatiškai. Tai taip pat taikoma formuojant dokumentus. Programoje galite generuoti: kvitus, sąskaitas apmokėjimui, sutikrinimo aktus, sutartis ir kt.

USU leidžia efektyviai dirbti su informacijos platinimu, prireikus galima įdiegti priminimų ar pranešimų sistemą. Vėluojant mokėjimus, netesybos ir baudos gali būti skaičiuojamos automatiškai.

Nekilnojamojo turto išlaikymo išlaidų registravimas leidžia įvertinti kiek likvidūs procesai ir ar išlaidos pagrįstos. Vykdant verslą būtina vesti remonto darbų, komunalinių mokesčių ir valymo procesų apskaitą, o visa tai vėliau tampa nuomos išlaidų dalimi. Programa leidžia lengvai fiksuoti priežiūros išlaidas.

USU siūlo dirbti su ataskaitomis ir nustatyti skirtingus veiklos komponentus. Pavyzdžiui, galite nustatyti, kurie objektai yra paklausūs, o kurie ne. Galite įvertinti darbuotojų darbą, atlikti vidinį veiklos auditą ir užkirsti kelią jų sukčiavimui.

Taip pat galite analizuoti kaštus, pavyzdžiui, šiam tikslui skirtoje programinėje įrangoje galite suskirstyti išlaidas į elementus, tokiu formatu analizuoti yra daug lengviau.

Yra ir kitas nuomos formatas: kai maklerio tarpininkas tarpininkauja nuomojant. Jis sukuria nuomininkų su jų nekilnojamuoju turtu duomenų bazę ir randa jiems klientus, uždirbdamas pelną už tarpininkavimo paslaugas. Tokio formato darbus galima atlikti ir sistemoje. Taip pat pagal pageidavimą galime pasiūlyti informacijos paieškos paslaugas.

Su USU galėsite išnaudoti visas naujausias galimybes automatikos srityje. Nuo apskaitos iki gilios analizės. Programa nėra standartizuota, ją galima koreguoti pagal veiklą. Pvz.: galite pasirinkti bet kokį sąskaitų skaičių, naudoti automatizavimą filialams valdyti, galite pasirinkti apskaitos sritis. Ar prijungti papildomas paslaugas, ar ne, priklauso nuo jūsų.

Mūsų svetainėje galima rasti vaizdo įrašo apžvalgą, kurioje išsamiau atskleidžiamas programos funkcionalumas. Kitus klausimus galima užduoti asmeninio kontakto metu. Universali apskaitos sistema – tvarkykite savo verslą pagal šiuolaikinius standartus.