Ūkio apskaita
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Ūkio apskaita

Ūkio apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkti ūkio buhalteriją

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Augalininkystės ūkiai ir gyvulininkystės ūkiai yra veiklos sritys, kuriose ypač reikalinga efektyvi vidinė apskaita, susisteminanti visus gamybos procesus, todėl ūkininkavimo organizavimo būdui tenka itin svarbus vaidmuo. Bet kuris verslininkas asmeniškai nustato savo verslui tinkamą metodą; tai dažniausiai reiškia rankinį arba automatinį požiūrį į apskaitą ir valdymą. Tačiau, atsižvelgiant į daugiafunkcinius ūkius ir kasdien atliekamų operacijų skaičių, produktyvesnis bus automatizuotas darbo atlikimo būdas.

Pažiūrėkime, kokiais kriterijais remiantis buvo padaryta tokia išvada. Pirmiausia verta manyti, kad tam atliekamas ūkio automatizavimas, o tai reiškia, kad paleidžiama speciali kompiuterinė programa, skirta apskaitos automatizavimui. Tai taip pat reiškia, kad darbo vietos turi būti kompiuterizuotos, o visas apskaitos procesas – griežtai skaitmeninis. Šis valdymo metodas turi savo privalumų, nes naudodamiesi programa galėsite greitai ir efektyviai apdoroti duomenis, nepriklausomai nuo esamo įmonės apkrovimo. Programinė įranga veikia nepertraukiamai ir išlaiko darbo kokybę visomis sąlygomis, kitaip nei žmogus, rankiniu būdu pildantis apskaitos žurnalą.

Taip pat labiau apsimoka saugoti duomenis skaitmeniniu formatu, nes tai leidžia duomenų bazėje saugoti metų metus, tačiau tuo pačiu jie bus paruošti naudoti bet kuriuo metu. Nereikia rezervuoti vietos popieriniam archyvui ir taip sudėtingoje ūkio struktūroje ir sugaišite daug mažiau valandų ieškodami reikalingos informacijos. Be to, skaitmeninė duomenų bazė neriboja saugomos informacijos kiekio, kitaip nei popieriniai apskaitos dokumentai, kuriuos reikia dažnai keisti, kad būtų galima viską sekti. Automatika gerokai palengvina darbuotojų darbo sąlygas, leidžia naudotis ne tik viena programa, bet ir įvairiais moderniais įrenginiais, kuriais valdomi sandėliai. Ūkio vadovas turėtų turėti galimybę supaprastinti savo darbą automatizuotu valdymu, nes tai centralizuoja apskaitos kontrolę, kai visus skyrius ir filialus galima stebėti internetu iš vieno biuro. Taip sutaupysite daug darbo laiko ir pastangų, taip pat užtikrinsite, kad jokiu būdu neištrūksite iš gamybos. Atsižvelgiant į daugybę pokyčių, kuriuos sukelia automatizavimas, pasirinkimas atrodo akivaizdus. Be to, problema slypi už jūsų organizacijai tinkamos mažos, tiksliau, kompiuterinės programos, kuri turėtų būti pagaminta iš daugybės programų gamintojų siūlomų variantų, parinkimo.

Jei nesate patenkinti darbo su didžiosiomis knygomis programomis sąlygos, rekomenduojame atkreipti dėmesį į mažiau funkcionalų jos analogą, tai yra programos diegimas, vadinamas USU Software. Jį pristatė mūsų įmonės ekspertai ir jis rinkoje yra daugiau nei 8 metus. Licencijuota programa išlieka aktuali visus šiuos metus, nes ji reguliariai atnaujinama, siekiant padėti automatikos pramonei neatsilikti nuo jos raidos. Nors ji panaši į didžiosios knygos programas, ji turi daug privalumų. Pirma, skirtingai nei didžiosios knygos taikomosios programos, USU Software nėra orientuota tik į buhalterius ar sandėlio vadovus; ji suprantama ir prieinama absoliučiai visiems, taip pat ir tiems, kurie neturi atitinkamos automatinio valdymo patirties. Jį naudoja tiek linijos darbuotojai, tiek vadovaujantys darbuotojai, nereikalaujant jokio mokymo.

Antra, ūkio valdymas USU programinėje įrangoje yra daug pigesnis nei kitų analoginių konfigūracijų diegimas, nes pastaroji turi tik siaurą dėmesį, o USU Software yra universalus įrankis įvairioms veiklos sritims automatizuoti. Be to, siūlo palankesnes bendradarbiavimo sąlygas nei kitos buhalterinės aplikacijos, reiškia vienkartinį apmokėjimą už įdiegimą ir visiškai nemokamą naudojimą. Pagrindiniai mūsų programos pranašumai yra jos sąsaja. Dėl kelių naudotojų režimo žemės ūkį vienu metu vykdo neribotas skaičius žmonių. Tuo pačiu jis skiriasi aiškiu ir paprastu konfigūracijos stiliaus dizainu, su kuriuo net labiausiai nepatyrę darbuotojai lengvai viską išsprendžia. Pagrindiniame ekrane pamatysite pagrindinį meniu, kurį sudaro trys skyriai – Moduliai, Ataskaitos ir Nuorodos. Skyrius „Moduliai“ dažniausiai naudojamas apskaitai, kiekvienam apskaitos vienetui, pašarams, gyvūnams, paukščiams, įrangai ir kt. Čia nomenklatūroje sukuriamas atskiras elektroninis įrašas, atspindintis visus su juo susijusius duomenis ir procesus. Prie kiekvieno įrašo galima pridėti ne tik tekstinę informaciją, bet ir šio objekto nuotrauką, darytą internetine kamera, o tai labai supaprastina paiešką ir valdymą. Turėdami šiuos įrašus galėsite sukurti vidinę visų rūšių gyvūnų ir paukščių ūkyje, klientų, tiekėjų ir darbuotojų duomenų bazę. Optimalios paieškos sistemos funkcijos leidžia lengvai rasti norimą įrašą per kelias sekundes. Tam, kad daugelis kasdienių funkcijų vykdant ūkio veiklą būtų atliekamos automatiškai, vienkartinis dėmesys ir detalus skyrelio „Nuorodos“ užpildymas prieš pradedant darbą prie sistemos nustatymo sudaro verslo struktūrą. Tai yra gyvūnų, paukščių, augalų, specialios įrangos, pašarų, darbuotojų sąrašai, kuriuos jis apima; naminių gyvūnėlių šėrimo programa; darbuotojų pamainų grafikai; būtini pačios įmonės duomenys; verslo procese naudojamų dokumentų šablonai ir kt. Ataskaitų skyrius taip pat svarbus vykdant veiklą ūkyje, kuris padės įvertinti verslo pelningumą ir valdymo organizacijos tikslumą bet kokiu kampu. Jame galite analizuoti pagal bet kokius kriterijus, peržiūrėti jums reikalingą statistiką ir netgi automatiškai sudaryti visas administratoriui reikalingas ataskaitas. Dokumentus, susijusius su mokesčių ir finansinėmis ataskaitomis, programa gali užpildyti savarankiškai pagal jūsų nustatytą grafiką ir išsiųsti jums paštu.

Įperkama, nebrangi, paprasta USU Software programa yra geriausias sprendimas tiems, kurie nemėgsta permokėti už prekės pavadinimą, kaip ir didžiosios knygos sistemose, kai yra galimybė įsigyti tą patį funkcionalumą už mažiau pinigų. Taip pat suteikiame savo naujiems klientams galimybę susipažinti su mūsų gaminiu prieš juos perkant. Norėdami tai padaryti, galite visiškai nemokamai atsisiųsti programinės įrangos demonstracinę versiją iš mūsų svetainės ir per tris savaites įvertinti jos galimybes. Programoje ūkininkavimo veikloje gali dalyvauti bet koks darbuotojų skaičius, sukurdamas asmenines paskyras ir palikdamas sąsajos darbo sritį. Skirtingai nuo analoginių sistemų, programą nemokamai palaiko bet koks vartotojų skaičius.

Administratorius galės išlaikyti ūkio kontrolę net komandiruotėje ar atostogų metu, nes prie USU programinės įrangos galima prisijungti ir naudojantis nuotoline prieiga. USU Software aptarnaujamas ūkis gali būti net užsienyje, nes mūsų įmonės programuotojai bendradarbiauja visame pasaulyje, diegdami ir konfigūruodami programinę įrangą nuotoliniu būdu. Ūkio kontrolė programoje bus optimizuota, nes elektroninėje duomenų bazėje galėsite net išsaugoti palikuonis, sėklinimą ir kilmės dokumentus. Skirtingai nei naudojant kitas apskaitos programas, mūsų programoje mokate tik už naudojimąsi, o ne kaip mėnesinį įmoką už techninę pagalbą.

Mūsų kompiuterinė programinė įranga tinka visiems įvairaus užimtumo ir patirties vartotojams, skirtingai nuo kitų programų, kurias gali suprasti tik patyręs buhalteris. Ataskaitų modulyje galite lengvai atlikti gyvų gyvūnų gimimo ar mirties statistiką, kuri taip pat gali būti rodoma kaip diagramos, diagramos ar grafika. Automatinis ūkio valdymas gali būti atliekamas per mobiliąją programėlę, specialiai sukurtą programuotojų pagal USU programinės įrangos konfigūraciją. Atskirų skaitmeninių gyvūnų įrašų tvarkymas yra labai naudingas, nes juose galite išsamiai įrašyti bet kokį duomenų kiekį. Kiekvieno augintinio skiltyje Nuorodos galite sukurti ir sekti atskirą santykį, kuris padės supaprastinti pašarų apskaitą. Patogus įmontuotas laikmatis leidžia pažymėti svarbius įvykius gamybos kronikoje specialiame kalendoriuje, o sistema automatiškai primins nustatytas datas. Dėl saugojimo sistemos valdymo programinėje įrangoje galite lengvai sekti pašarų prieinamumą ir atsargas bei kompetentingai planuoti. Šiuolaikiniai įrankiai, tokie kaip skaitytuvai ir brūkšninių kodų technologija, gali būti naudojami valdyti ūkio sandėlį naudojant automatizuotą programinę įrangą. Visi populiariausi produktai, reikalingi normalioms darbo sąlygoms ūkyje palaikyti, bus pristatyti laiku dėl gerai organizuoto planavimo ir pirkimų. Galite lengvai apsaugoti konfidencialius įmonės duomenis suplanavę atsargines skaitmeninės duomenų bazės kopijas.