Programa gyvulininkystei
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa gyvulininkystei

Programa gyvulininkystei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą gyvulininkystei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei jums reikia programos, skirtos gyvuliams, atsisiųskite ją iš oficialios USU Software svetainės. Mūsų organizacija profesionaliai užsiima kompleksinių sprendimų, leidžiančių pilnai optimizuoti verslo procesus, kūrimu. Programinės įrangos naudojimas gyvuliams neapsunkins darbo. Juk šį procesą labai lengva išmokti. Be to, USU Software komandos ekspertai teikia visavertę techninę pagalbą susipažindami su produktu ir jį įdiegdami. Mūsų pagalba yra ne tik padėti įdiegti ir konfigūruoti reikiamas konfigūracijas. Jei perkate mūsų gyvulių valdymo programinę įrangą, mes taip pat surengsime kokybišką specialistų mokymo kursą. Agregatorius gali įdiegti programą per rekordiškai trumpą laiką ir pradėti nepertraukiamą jos veikimą. Be to, sąveika su komplekso sąsaja jums netrukdys. Juk prie to dirbo mūsų kompetentingi ir patyrę dizaineriai. Todėl visos galimos komandos programos meniu yra tinkamai suplanuotos. Mūsų gyvulininkystės ir augalininkystės programa yra pati naujausia rinkoje. Vargu ar rasite priimtinesnę programinę įrangą, kuri suteiks vartotojui tokį kokybišką produkto kainos santykį. Mūsų gyvulių kontrolės programa turi galimybę bendrauti su visomis gyvūnų rūšimis. Šią informaciją į asmeninio kompiuterio atmintį galite įvesti patys. Taip pat galite naudoti rankinį įvedimą arba automatiškai importuoti informaciją.

Norint atlikti automatinį importavimą, tereikia turėti populiarių biuro programų formato dokumentus. Gyvulių kontrolės programinė įranga turi galimybę sąveikauti su įvairiais skaitmeninių failų formatais. Taigi esamos duomenų bazės gali būti perkeltos į mūsų plėtros atmintį per rekordiškai trumpą laiką. Tai labai patogu ir praktiška, nes tokios priemonės leidžia sutaupyti įmonės finansinius ir darbo išteklius. Naudokite mūsų gyvulių apskaitos programą savo naudai. Jis yra labai optimizuotas ir puikiai tinka sąveikai su informacija. Galėsite atlikti operatyvinį manevrą, kuris yra labai praktiškas. Iš tikrųjų įstaigos vadovybė visada turi tinkamiausią informacijos rinkinį. Dabar jie gali būti naudojami valdymo sprendimams demistifikuoti.

Jei užsiimate gyvulininkyste ar augalininkyste, neapsieisite be mūsų programos. Šis kompleksas buvo specialiai sukurtas tokiems tikslams. Jo veikimo dėka didėja vadovybės kompetencija. Dėl to pakyla sąmoningumo lygis, o kartu ir šansai laimėti konkurenciniame šaudyme.

Ypatingą dėmesį skiriame gyvulininkystei ir augalininkystei, todėl šiems tikslams sukūrėme specialią programinę įrangą. Mūsų sudėtingą gaminį galite perdirbti pagal individualų užsakymą, mūsų portale paskelbę techninę užduotį. Norėdami stebėti darbuotojų įsitraukimą, naudokite dienoraštį. Direktorius visada gali sužinoti, kas ir kada ateina ir išeina į darbą. Be to, turėsite platų grafinių dizainų pasirinkimą.

Bet kurią pasirinktą dizaino temą galite pakeisti asmeniniu prašymu. Norėdami atlikti reikiamus veiksmus, tereikia įeiti į programos meniu. Dirbkite kelių žaidėjų režimu ir nesijaudinkite dėl jūsų operatorių sukurto dizaino. Tiesą sakant, kiekvienoje paskyros sistemoje vartotojo pasirinkti nustatymai bus tiksliai išsaugoti. Todėl atskiri konfigūracijos nustatymai vienoje paskyroje netrukdo kitam vartotojui. Tokios priemonės užtikrina normalią kiekvieno programos vartotojo sąveiką su vartotojo sąsaja.

Lengvas naudojimas yra visų USU programinės įrangos siūlomų išleisti produktų bruožas ir žinios. Mūsų visas produktas yra priimtiniausias sprendimas rinkoje. Šiuolaikinės gyvulininkystės ir augalininkystės programos gali derėti su sandėliu. Sugebėsite teisingai paskirstyti išteklius, vadinasi, būsite konkurencingiausias verslininkas. Šiuolaikinė gyvulininkystei ir augalininkystei skirta programinė įranga pagal USU programinės įrangos projektą padeda nustatyti dabartinių užduočių prioritetus.

Sudarykite tikslų būsimų įvykių sąrašą ir tinkamai tvarkykite šią informaciją. Mūsų gyvulininkystės ir augalininkystės programos veikimas galimas nemokamai, jei vartotoją domina demonstracinė versija.

Siūlome nemokamą demonstracinę versiją, kurią galima atsisiųsti iš visiškai saugios nuorodos. Tiesiog eikite į mūsų oficialų portalą pateikdami atitinkamą apeliaciją techninės pagalbos centre.

USU Software projekto komanda įvertina jūsų paraišką ir paprašius atsiunčia nemokamą nuorodą, skirtą atsisiųsti gyvulininkystei ir augalininkystei skirtą programos demonstracinę versiją. Galėsite savarankiškai išbandyti funkcionalumą ir priprasti prie vartotojo sąsajos. Galėsite kontroliuoti gyvulininkystę ir augalininkystę atitinkamu kokybės lygiu, o tai reiškia, kad įveiksite visus konkurentus kovoje dėl pardavimo rinkų.

Prireikus bus galima planuoti pasagas ar kirpti gyvūnus. Taip pat turėsite galimybę sekti asmenį skiepijant ar atliekant medicinines apžiūras. Užsiregistruokite į gyvūnų auginimo ir pasėlių auginimo programą, kad gautumėte atlygį jūsų augintiniams.

Bus galima dirbti su informacija apie lenktynių trasą, distancijos įveikimą, gautą prizą ar eržilo greitį. Stebėkite savo darbuotojus analizuodami gyvulių ir programinės įrangos programos surinktą informaciją. Galite apskaičiuoti produktyviausius bulius iš savo gyvulių, o tai labai praktiška. Šiuolaikinė USU Software gyvulininkystės ir augalininkystės programa pati apskaičiuoja daugybę statistinių rodiklių. Gyvūnų programinė įranga suteikia jums išsamias valdymo ataskaitas. Naudojant specialias duomenų lenteles bus galima sužinoti gyvūno išvykimo priežastis.