Programa kanalams
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kanalams

Programa kanalams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą kanalams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei masalui reikia konkurencingos programos, tokią programinę įrangą galima įsigyti iš USU Software specialistų. Mūsų organizacija siūlo jums kokybišką programinės įrangos sprendimą. Be to, kaina yra gana priimtina. Be to, galite pasikliauti mūsų visapusiška technine pagalba, kuri trunka dvi valandas, skirtas jūsų darbuotojams.

Pašarų skaičiavimo programa iš USU Software yra priimtiniausias sprendimas rinkoje pagal prekių kokybės ir kainos santykį. Galų gale, įsigiję šią programą, jūs gaunate daugybę naudingų galimybių. Pavyzdžiui, kai reikia transportuoti logistiką, į pagalbą ateina programinė įranga. Be to, galimas logistikos pritaikymas iki multimodalinio atsargų judėjimo. Mūsų pašarų skaičiuoklėje taip pat yra daug naudingų gyvulių kontrolės parinkčių. Pavyzdžiui, galėsite bendrauti su bet kokia gyvūnų rūšimi. Be to, informaciniame ekrane aiškiai rodomi visi primilžiai. Jūs neturėsite problemų įdiegdami mūsų pažangią šėrimo programą. Juk jums į pagalbą ateina USU Software ekspertai. Padėsime įdiegti ir sukonfigūruoti programą. Ji taip pat teikia sąveiką ir pagalbą kuriant programinę įrangą. Mūsų ekspertai teikia kokybišką informaciją iš pirmų lūpų. Programa bus tinkamai sukonfigūruota, o tai reiškia, kad operacijos metu nepatirsite jokių sunkumų.

Pašaras yra patikimai kontroliuojamas ir galite jį apskaičiuoti naudodami automatinius metodus. Mūsų programą valdo operatoriaus nustatyti algoritmai. Algoritmus galima keisti priklausomai nuo to, kas aktualu tam tikru metu. Pasirūpinkite masalu ir apskaičiuokite naudodami mūsų programą. Visi skaičiavimai bus atlikti be klaidų. Galiausiai programinė įranga yra skatinama skaičiavimo metodais sąveikauti su informacijos srautais.

Galėsite peržiūrėti naujausias valdymo ataskaitas. Be to, ataskaitose parodomi nuostoliai ir priežastys, kurios yra pagrindas bet kokiam rodikliui mažinti. Skaičiuodami visada pirmaujate turėdami reikiamus pašarų rinkinius. Mūsų programa padeda apskaičiuoti reikiamus parametrus ir pateikia naujausią statistiką. Taip pat bus galima keisti ūkinių gyvūnų skaičių. Ši naujausia informacija pateikiama atsakingiems asmenims.

Jei atliekate apskaitos skaičiavimus, pašaras visada turi būti patikimai prižiūrimas. Jei suaktyvinta programa iš USU programinės įrangos, skaičiavimai turi būti atlikti teisingai. Galite paskirstyti maistą taip, kad gyvūnai gautų reikiamą kiekį maistui. Mūsų programinės įrangos diegimas yra paprastas procesas, kurį taip pat atlieka patyrę techninės pagalbos centro ekspertai. Padedame atlikti visus procesus, kurie atsiranda nustatant pašarų skaičiavimo programą.

Šis pilnas sprendimas yra priimtiniausias produktas rinkoje. Šios programos dėka gyvūno spalva, gimimo data, gamintojai ir kt. Galima gauti informacijos apie Be to, programa savarankiškai apskaičiuoja gyvūno aprangą. Visi masalai turi būti tinkamai paskirstyti, o atsargos saugiai laikomos sandėliuose. Sandėliavimo erdvę galėsite išnaudoti taip, kad kiekvienas vietos metras būtų išnaudotas maksimaliam pelnui. Jei pradės veikti USU programinės įrangos kūrimo komandos puoselėjimo programa, nė vienas konkurentas negalės jums pasipriešinti rinkos kovoje. Mūsų komplekso veikimo dėka didėja veiklos išteklių efektyvumas.

Turite puikią galimybę efektyviausiu būdu paskirstyti savo grynųjų pinigų atsargas. Investicijos lengvai atsiperka, o tai reiškia, kad galite greitai susigrąžinti investicijas į pašarų skaičiavimo programą iš USU programinės įrangos. Šis produktas pasižymi greitu paleidimu. Todėl už įsigytą programinę įrangą grąžinama kuo didesnė suma. Norėdami sužinoti naujausią informaciją, eikite į modulį pavadinimu Gyvūnai. Skyriuje Gyvulininkystė pateikiama naujausia informacija vizualiai. Mūsų sklaidos kanalo programinė įranga naudoja pažangiausias turimas diagramas ir diagramas. Jų pagalba vizualizuojama svarbiausia informacija. Valdymo sprendimus naudojant programą kanalams apskaičiuoti, vadovybė priima internete. Mūsų visapusiškas produktas yra specialiai sukurtas optimizuoti biuro veiklą. Ši programinė įranga puikiai optimizuota darbo sąlygoms moraliai pasenusiuose asmeniniuose kompiuteriuose.

Sistemos blokų atnaujinti nereikės, nes mūsų programa veikia net senesnėje aparatinėje įrangoje.

Ši pašarų skaičiavimo programa tinka beveik bet kuriai gyvulius auginančiai įmonei. Galėsite organizuoti savo asmenis, o tai labai praktiška. Visas įmonės ilgalaikis turtas turi būti patikimai kontroliuojamas, o jo prieinamumas turi būti audituojamas įvairiais automatizuotais metodais.

Šiuolaikinė leidinių skaičiavimo programa tinka sąveikai su didele įmonės struktūra.

Jei jūsų įmonė turi daug nutolusių filialų, juos bus galima sujungti naudojantis internetu.

Jūsų ūkis turėtų turėti galimybę naudoti specialų kompleksą, kuris lygiagrečiai sprendžia daugybę problemų. Vartotojo sąsajos dizainui pateikėme daugelio susijusių kalbų tiekimo skaičiavimo programą. Analizuokite savo grynųjų pinigų pelną, įdiegdami visapusišką sprendimą savo kompiuteriuose.

Atsisiųskite programinę įrangą kaip demonstracinę versiją, kad susipažintumėte su sąsaja ir funkcionalumu. Jei jus domina demonstracinė versija, atsisiųskite ją iš mūsų interneto portalo susisiekę su techninės pagalbos centro ekspertais. Mes teikiame visiškai nemokamą ir saugų ryšį tik informaciniais tikslais.

Jei norite paleisti tiekimo skaičiavimo programą be jokių apribojimų, turėtumėte pasirinkti licencijuotą versiją. Mūsų kompleksinis produktas tinka sąveikai su visų rūšių galvijais. Patikrinkite ir peržiūrėkite dabartinio užsakymo informaciją naudodami tam skirtą ataskaitų teikimo skyrių. Mūsų prisitaikanti informacijos santraukos skaičiuoklė padeda valdyti perkėlimą ir dauginimąsi su naujausia jūsų turima informacija. Naudokite ekspertų darbuotojų lankomumo žurnalą, kurį integravome į šią išplėstinę programą. Jūsų darbuotojai savo tiesiogines darbo funkcijas atlieka su didele motyvacija. Aplinkinių ir vidaus zonų vaizdo stebėjimas padeda ženkliai padidinti saugumo lygį, kartu didėja darbuotojų motyvacija.