Programa gyvulių augintojams
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa gyvulių augintojams

Programa gyvulių augintojams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą gyvulių augintojams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gyvulių augintojams skirta programa apima dokumentų tvarkymą, apskaitą, auditą, visų įmonės sričių kontrolę ir kt. Jis gali tapti nepakeičiamu pagalbininku, per trumpiausią laiką įvykdančiu jam pavestas užduotis. Gyvulininkystės ūkiui skirta gyvulininkystės programa, skirta gyvulininkystės produktų saugai užtikrinti būtinų procesų kompleksui, atidžiai kontroliuojant gamybos procesus. Šiandien vartotojai mieliau renkasi kokybišką prekę, o ne pigią, tai sociologine analize ir apklausa pagrįsti duomenys. Žmogui svarbesnė kokybė, todėl šiuo atveju gyvulininkystės programa yra nepamainomas pagalbininkas, nes funkcijos ir moduliai skirti užtikrinti maisto produktų – mėsos ar pieno – kokybės ir saugos kontrolę. Verta paminėti, kad norint nepatirti nereikalingų išlaidų ir neprarasti svarbių duomenų, būtina atsisiųsti programą iš patikimų kūrėjų. Viena iš tokių programų yra USU programinė įranga, kai ji yra integruota su gyvuliais, programos maža kaina ir abonentinis mokestis, moduliai ir kt. Tai suteikia aukštos kokybės ir greitus rezultatus, atsižvelgiant į tai, kad visiškai nėra papildomų išlaidų.

Patogi sąsaja, greitai valdomi konfigūracijos nustatymai užtikrina komfortą, efektyvumą ir darbo kokybę kiekvienam darbuotojui, nepaisant kompiuterinių įgūdžių. Kiekvienas darbuotojas turi slaptažodį, ribojantį arba suteikiantį teises į dokumentus duomenų bazėje ir keičiantis failais ar žinutėmis, bei konkretų prisijungimą su prieigos teisėmis. Galite greitai įvesti informaciją perjungę nuo rankinio valdymo prie automatinio įvedimo ir importuodami informaciją iš įvairių laikmenų.

Veisėjams programa leidžia automatiškai atlikti eilę procedūrų, optimizuojančių darbo laiką, kartu įvedant teisingus duomenis. Pavyzdžiui, atsarginė kopija, inventorizacija, pašarų ar medžiagų papildymas, žinučių siuntimas, atsiskaitymas su gyvulių darbuotojais, atsiskaitymas vesti gyvulininkystės ūkį. Įvairių lentelių tvarkymas supaprastina gyvulių augintojų darbą, nes jose galima įvesti ir kontroliuoti duomenis apie gyvulių kiekį, kokybę, priežiūrą ir priežiūrą, gamybą, savikainą ir dar daugiau. Galite kurti ataskaitas – tai programa, skirta stebėti gamybinę veiklą ir likučius gyvulininkystės versle. Be to, programa gyvulių augintojams, pavyzdžiui, jei neįvertinamas tikrasis pieno produktų riebumas ir rūšis, ūkis pagal gyvulių augintojus, duomenys registruojami ir siunčiami atsakingam asmeniui.

Visa tai, kas išdėstyta pirmiau, ir daug daugiau, yra įmanoma kiekvienam vartotojui, tuo galite įsitikinti patys atsisiųsdami nemokamą demonstracinę versiją, kad savo patirtimi patikrintumėte programinės įrangos kokybę ir funkcinį begalybės potencialą. Mūsų ekspertai susisieks su jumis ir patars jus dominančiomis temomis. Automatizuota gyvulių auginimo programa ūkyje gyvulių augintojams leidžia kokybiškai analizuoti pieno ir mėsos produktus. Bet kuris veisėjas gali greitai įsisavinti gyvulių auginimo programą, akimirksniu pakoreguodamas visus konfigūracijos nustatymus.

Barterinės operacijos gali būti atliekamos atsiskaitymo grynaisiais arba negrynaisiais pinigais sistemomis. Bet kokia ataskaita, dokumentas ar statistika gali būti spausdinama gyvulininkystės ūkio forma. Mokėti galima atskirai arba dalimis. Informacija gyvulių auginimo dienoraščiuose yra dažnai atnaujinama, todėl gyvulių augintojai turi labai patikimus duomenis. Remiantis gyvulių statistika, galima sekti fermentuotų pieno produktų paklausą, atsižvelgiant į gamybos savikainą. Mokėjimų, skolų ir pan. įrašai ūkyje esančiuose įrašuose. Galima sekti jų būseną. Pritaikius CCTV kameras, galima nuotoliniu būdu stebėti gamybinę veiklą su gyvuliais gyvulininkystės ūkyje.

Nedidelė programos kaina gyvulių augintojams yra prieinama bet kokiam gyvulininkystės verslui. Suformuotos gyvulininkystės ataskaitos leidžia apskaičiuoti grynąsias pajamas už nuolatines paslaugas, gamybą, apskaičiuoti pašarų sunaudojimą procentais pagal esamą mitybą. Duomenų klasifikavimas leidžia kurti ir palengvinti pašarų ir gyvūnų dokumentų srauto apskaitą. Dėl didelės sisteminės atminties gyvulininkystės programa gali saugoti visą informaciją nepakitusią neribotą laiką. Žurnaluose pateikiama informacija apie klientus, gyvulių augintojus, pašarus, gyvulius, pieną ir kt.

USU programinė įranga teikia operatyvią paiešką, kai ji yra integruota su gyvuliais, padidindama paieškos laiką iki kelių minučių. Įdiegus puikią gyvulininkystės programą, patogiau pradėti nuo demonstracinės versijos. Bendrai suprantama gyvulininkystės programa, kuri gali būti pritaikyta visiems gyvulių augintojams gyvulių ūkyje, leidžianti pasirinkti darbui reikalingus modulius Ūkio duomenis galima importuoti iš skirtingų aplinkų. Naudojant įvairią automatikos įrangą ir įrenginius vieno numerio skaitymui, galima greitai ieškoti, išsaugoti ir įvesti informaciją į programą.

Naudojantis programa, pagal kainoraštį automatiškai atsižvelgiama į mėsos ir pieno produktų kaštus, atsižvelgiant į gyvulių maisto produktų pirkimo ir papildomas operacijas.

Ūkinių gyvūnų duomenų bazėje galima atsižvelgti į duomenis apie įvairius parametrus, tokius kaip amžius, lytis, dydis, palikuonis, atsižvelgiant į sunaudotų pašarų kiekį, primilžį, savikainą ir daug daugiau. Galima atlikti atliekų ir pelno apskaitą, atsižvelgiant į kiekvieną gyvulių dalį.

Visiems gyvūnams individualizuota dieta sudaroma vienu arba bendru skaičiavimu. Atliekant kasdienį patikrinimą, atsižvelgiama į faktinį gyvulių skaičių, atsižvelgiama į gyvulių atvežimo ir išvežimo grafikus ir analizes, fiksuojant gyvulių ūkio savikainą ir pelningumą. Atlyginimas gyvulių augintojams skaičiuojamas pagal vykdomą veiklą arba standartinį atlyginimą. Trūkstamo pašaro kiekis paimamas automatiškai, iš lentelių gavus informaciją apie gyvų gyvūnų paros normą ir šėrimą. Inventorizacija atliekama greitai ir efektyviai apskaičiuojant tikslų pašarų, medžiagų ir kitų produktų kiekį.