Programa bandai
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa bandai

Programa bandai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą bandai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bandos programa dabar yra būtinybė vesti gyvulių skaičių. Be apskaitos, bus privaloma ir kontrolė, kuri turėtų būti atliekama automatiškai. Štai kodėl mūsų kūrėjai sukūrė unikalią programą, kuri neturi analogų. USU programinė įranga puikiai sugeba sekti bet kokio dydžio pulkus, laikydamasi visų pažangių programos reikalavimų. Ne kiekviena programa gali derinti unikalias galimybes, pavyzdžiui, bet kokio bandos valdymo proceso automatizavimą, kartu neatsilikdama nuo įmonės veiklos optimizavimo. Dėl savo universalumo programa padeda ruošti ir kurti duomenis mokesčių ataskaitoms, taip pat valdyti dokumentus. Šioje programoje galite tvarkyti kelių bandų apskaitą vienu metu, identifikuoti kiekvieną bandą pagal galvų skaičių ir suskirstyti kiekvieną gyvūną pagal amžių, svorį, kilmę ir daugelį kitų svarbių parametrų. Gyvulininkystės verslas tampa gana stambaus masto verslu, daugėja ūkių, todėl didėja šalies ekonomikos ir žemės ūkio lygis.

Didelės apimties sausumos plotai reikalingi visoms bandoms daugintis ir auginti, galimybė ganyti bandą šiltuoju metų laiku. Vertingiausi iš gyvulių yra mėsos gaminiai, antroje vietoje – oda ir šilti kailiai. Bandos ganymo organizavimui ir kontrolei šiame procese reikalinga visa paeiliui dirbančių darbuotojų komanda. Be ūkio pragyvenimo šaltinių su bandomis, yra ir su ūkio dokumentų tvarkymu susijusi pusė. Čia mums reikia ekspertų, kurie jau būtų patyrę ir tinkamai apmokyti atlikti bandos registravimo procesus. Visas turimas programinės įrangos funkcionalumas yra idealus ir tam neatsispirs net reikliausias specialistas ir vadovas. Programa turi lanksčią kainų politiką, kuri nepaliks kliento abejingo, o dar maloniau yra tai, kad programos abonemento mokesčio visiškai nėra. Mūsų ekspertai apsvarstė, kaip padėti pamatus bet kuriam klientui ir sukūrė paprastą ir nesudėtingą veikiančią vartotojo sąsają, kurią galite išsiaiškinti patys, bet jei kam reikia pagalbos mokant, mes turime mokymus šiam atvejui. Tikėtina, kad įsigytą USU programinę įrangą nuotoliniu būdu įdiegs mūsų ekspertai, taip sutaupydami laiko. Bandos valdymo programinė įranga buvo sukurta kartu su mobiliąja programėle, kuri atlieka tas pačias funkcijas kaip ir kompiuterinė programinės įrangos versija. Telefono programėlė tvarko bandos apskaitą ir kontrolę, stebi darbuotojų darbą, seka naujausius duomenis ir prireikus gali generuoti visokias finansines ataskaitas ir analizę. Mobilioji programėlė turėtų būti naudinga ir tiems, kurie dažnai keliauja toli ir kuriems reikia reguliarių duomenų apie vykstančius procesus. Ši bandos valdymo programinė įranga gali būti geriausia pagalba sprendžiant bet kokią problemą kuo greičiau ir išgelbės jūsų darbuotojus nuo daugybės mechaninių klaidų ir klaidų.

Taban sujungia visas jūsų verslo šakas ir suteikia darbuotojams galimybę naudotis ir dalytis reikalingais duomenimis vieni su kitais. Nuspręsdami įdiegti USU programinę įrangą savo organizacijoje, jūs darote teisingą pasirinkimą, siekdami plėtoti ir tobulinti įmonės bandos laikymo, kontrolės ir apskaitos galimybes.

Programoje galėsite pastatyti bazę ant galvijų ar įvairių paukščių rūšių atstovų. Galvijų apskaita turėtų būti tvarkoma įtraukiant išsamius duomenis pagal vardą, svorį, dydį, amžių, kilmę ir spalvą.

Programa suteikia galimybę kontroliuoti gyvūnų veterinarinius tyrimus, saugoti kiekvieno asmeninę informaciją, taip pat galima nurodyti, kas ir kada atliko tyrimą. Jūsų programa tvarko visus su gyvulių valdymu ir mažinimu susijusius dokumentus. USU Software padės surašyti visas reikalingas ataskaitas, būsite informuoti apie ūkinių gyvūnų skaičiaus didinimą.

Programinėje įrangoje galite atlikti tiekėjų duomenų priežiūrą, patikrinti analitinę informaciją apie tėčių ir mamų vertinimą. Naudodamiesi melžimo apskaita, galite palyginti savo darbuotojų darbingumą su pagaminto pieno kiekiu litrais. Programoje pateikiama informacija apie visų tipų masalą, taip pat formos ir paraiškos būsimam masalo pozicijų įsigijimui.

Mūsų programa suteikia įžvalgų apie įmonės pajamas, suteikiant galimybę visiškai kontroliuoti pelno augimo dinamiką. Jei norite atsisiųsti programėlę iš pradžių nemokėdami, mūsų komanda pateikia nemokamą demonstracinę programėlės versiją, kad patikrintų jos galimybes ir funkcionalumą, kad galėtumėte visapusiškai įvertinti pirkinį. Visada yra įvairių mūsų klientų atsiliepimų, kuriuose galite perskaityti viską, kas paminėta aukščiau, ir dar daugiau. Galite pasirinkti programos konfigūracijos tipą kaip labai patogią kainų politiką, nereikalaujant papildomų išteklių tam, kas gali būti niekaip nenaudinga, ir mokėti tik už tas funkcijas, kurias žinote, kad galite naudoti. Taip pat yra galimybė bet kada išplėsti funkcionalumą, jei manote, kad jums reikia papildomų funkcijų išplėstinei darbo eigai.