Programa veisėjams
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa veisėjams

Programa veisėjams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą veisėjams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Veisėjams, užsiimantiems gyvulių veisimu ir selekcija, užtikrinantiems visų darbo sričių apskaitą ir kontrolę, programa yra efektyvi priemonė tokio tipo ūkiui valdyti. Nesvarbu, su kokiais gyvūnais veisėjas dirba. Tai gali būti katės, šunys, kailiniai gyvūnai, stručiai, lenktyniniai žirgai, galvijai, merino avys ar putpelės, ir šis sąrašas tęsiasi ilgai. Svarbiausia yra tiksliai ir kruopščiai registruoti kiekvieną gyvūną atskirai, fiksuoti jo būklės pokyčius, sekti jo mitybą, šuniukus ir pan. Tai yra kontroliuoti. Todėl kompiuterinė programa veisėjui nėra prabanga ar perteklius. Tai būtinas įrankis normaliam darbui ir jau nepamainomas įrankis šiuolaikinėmis sąlygomis.

USU Software sukūrė unikalų kompiuterinį sprendimą veisėjų darbui organizuoti, atitinkantį šiuolaikinius programavimo standartus. Programai nesvarbu, kokius gyvūnus augina augintojai. Bet kokiam laikotarpiui ir įvairių gyvūnų reprodukcijai, priežiūrai, gydymui ir pan. Jį galima konfigūruoti atsižvelgiant į jo savybes. Veiklos mastas taip pat neturi reikšmės. Programa sėkmingai gali naudotis didžiuliai gyvulininkystės ūkiai, gaminantys įvairius mėsos ir pieno produktus naudodami savo žaliavas, taip pat ir gyvulius. O smulkūs privatūs verslai, pavyzdžiui, veisimui ir dresūrai kovoms, arba, atvirkščiai, dekoratyvinių veislių šunims, taip pat pelningai naudos šią programą savo veiklai valdyti.

Siūloma augintojų valdymo ir skaičiavimo sistema yra labai logiškai organizuota, turi paprastą ir intuityvią vartotojo sąsają kiekvienam augintojui. Net nepatyręs augintojas gali greitai perprasti programos funkcijas ir kuo greičiau pradėti praktinius darbus. Veisėjai, veisėjai, kryžminimas ir veisimas, jauniklių veisimas, būtinos veterinarinės priemonės, tyrimai, skiepai ir kt. Jam labai patogu susidėlioti labai ilgalaikius planus atlikti ir atlikti šio darbo plano-fakto analizę, pridedant atitinkamas pastabas. Ši programa leidžia saugoti gyvūnų ligos istoriją kartu su vaizdais, analizėmis ir specialių tyrimų rezultatais. Gydymo protokolai kuriami ir registruojami tolesniam naudojimui bendroje duomenų bazėje. Užtikrina efektyvią sandėlio apskaitą augintojams, integruojant kompiuterinę programinę įrangą, brūkšninių kodų skaitytuvus, duomenų rinkimo terminalus, žaliavų, pašarų, vaistų, eksploatacinių medžiagų su vidinės drėgmės, temperatūros, apšvietimo jutiklių laikymo sąlygų kontrolę, atsargų apyvartos valdymą, siekiant išvengti prekių sugadinimo. dėl galiojimo datos ir daug daugiau. Esant poreikiui ir turint atitinkamus leidimus, USU programinės įrangos pagrindu galima organizuoti parduotuvę, kurioje parduodami pašarai, vaistai, indai, vartojimo reikmenys gyvūnų savininkams. Gerai sutvarkyta kompiuterizuota apskaitos sistema leidžia vartotojui būti visiškai tikram apskaitos duomenų ir jais pagrįstų skaičiavimų, tokių kaip savikainos, finansiniai rodikliai, pelningumas ir kt., tikslumu. Kaip dabartinės valdymo dalis, ūkio valdymas apima pagrindinių padalinių ir atskirų darbuotojų efektyvumą, darbo drausmės kontrolę, darbo planų įgyvendinimą, nustatytų nukrypimų priežasčių analizę ir kt. Pateikiami atspindintys pranešimai.

USU Software kompiuterinė programa plačiai naudojama gyvulininkystės ūkiuose, dideliuose ir mažuose ūkiuose, privačiuose medelynuose ir kt. Jis skirtas naudoti. Ši plėtra vykdoma aukštu lygiu pagal šiuolaikinius IT standartus. Kompiuterinio darbo modulių nustatymai ir aktyvinimas atliekamas individualiai, atsižvelgiant į darbo specifiką ir užsakovo pageidavimus. Ūkio veiklos specializacija ir mastas, matavimo taškų gamybos aikštelių, veterinarijos skyrių, sandėlių skaičius neturi įtakos programos efektyvumui.

Darbų planavimą veisėjai gali atlikti tiek atskiroms funkcinių vienetų, gyvūnų rūšių ir veislių veiklos sritims ir sritims, tiek visai ekonomikai. Medicininis aspektas yra paryškintas specialiame modulyje ir leidžia kurti, saugoti ir išsaugoti medicininius įrašus, įtraukiant vaizdus, testų rezultatus ir individualius tyrimus. Gydymo protokolus sukuria ūkio specialistai ir įrašo į bendrą kompiuterinę duomenų bazę, skirtą naudojimui ir efektyvumui įvertinti. Registracija gydymui vyksta skaitmenine forma ir pagal patvirtintą grafiką. Vaistų, medicininės įrangos ir eksploatacinių medžiagų apskaita vykdoma tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai, taikant gydymo protokolus.

Kompiuterinė programa gali sukurti vaistų, pašarų, namų apyvokos prekių ir kitų gyvūnų gerovei naudojamų medžiagų parduotuvę. Integruoti įrankiai leidžia apskaičiuoti bet kokios rūšies gamintojo teikiamos paslaugos kompiuterinius skaičiavimus ir nustatyti automatinį eksploatacinių medžiagų ištrynimą. CRM sistema apima nuolatinį efektyvų bendravimą su klientais, savalaikį apsikeitimą informacinėmis žinutėmis, pacientų reitingų kūrimą per pelningumą, išlaikymo priemonių kūrimą ir įgyvendinimą ir kt. Tai suteikia.

Kiekvienas rinkodaros sprendimas, reklaminė kampanija, lojalumo programa ir kt. bus analizuojami pagal pagrindinius kiekybinius parametrus, siekiant įvertinti jo rezultatus ir ateities perspektyvas. Specialios valdymo ataskaitos skirtos stebėti ir analizuoti tam tikrų paslaugų gamintojo paklausą ir pelningumą, darbo sritis, specialistus ir daug daugiau. Statistinė informacija apdorojama ir saugoma vienoje duomenų bazėje, kurią galima peržiūrėti ir ištirti kiekvienam laikotarpiui.