Programa galvijams
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa galvijams

Programa galvijams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą galvijams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Įvairios galvijų valdymo programos yra paklausios šiais laikais ir plačiai naudojamos bet kuriame galvijų auginimu užsiimame žemės ūkio komplekse. Tuo pačiu metu jo kompetencija neturi reikšmės. Jis gali valdyti ūkinius galvijus, kiaules, lenktyninius arklius, vištas, antis, triušius ar stručius. Tai tikrai nesvarbu. Tokie dalykai yra gyvybiškai svarbūs, kad organizacija naudotų kompiuterinę programą savo planavimo, kontrolės ir apskaitos procesams organizuoti. Pažymėtina, kad kompiuterinių programų galvijams pasiūla rinkoje yra gana plati ir įvairi. Pakankamai atkakliai tyrinėjant, galima rasti net, pavyzdžiui, pieninių galvijų ir mėsinės auginimo kompiuterinių programų apžvalgą, kurioje yra lyginamoji įvairių programų pagrindinių parametrų analizė.

USU Software galvijų kontrolės srityje dirbantiems žemės ūkio verslams siūlo unikalią, pačių sukurtą programą, atitinkančią šiuolaikinius IT standartus ir žemiausius klientų reikalavimus. USU programinės įrangos kokybę patvirtina daugybė teigiamų atsiliepimų ir vartotojų atsiliepimų, kuriuos galima rasti įmonės svetainėje. Taikomieji sprendimai apima galvijų valdymo žemės ūkio programą, skirtą naudoti bet kurioje galvijininkystės šakoje ir mėsos, pieno, kailių ir kitų rūšių gamyboje. Programos vartotojo sąsaja yra supaprastinta, suprantama ir lengvai išmokstama net ir nelabai patyrusiam vartotojui. Šioje programoje apskaitomi pavieniai individai pagal rūšį ir rasę, amžių, svorį ir pan., pagal vertingus gamintojus, ypač veisimo atveju. Jį gali valdyti galvijų grupės. Šiuo atveju visos svarbios galvijų savybės, tokios kaip spalva, slapyvardis, amžius, svoris, kilmė ir daug daugiau. Žemės ūkio ūkiai pagal USU programinę įrangą gali sukurti individualią normą kiekvienam gyvūnui ir užprogramuoti šėrimo seką. Pieniniams galvijams būtų tikslinga registruoti primilžį pagal gyvulius, melžėjas ir įvairius laikotarpius. Veislinių galvijų auginimo ūkiai tiksliai fiksuoja visus kergimo, sėklinimo, ėriavimosi ir veršiavimosi faktus, seka palikuonių skaičių, statusą ir kt. Šios žinios yra būtinos kilmingų galvijų auginimui ir valdymui. Pastabos apie kiekvienos medžiagos panaudojimą, vyriausiojo veterinarijos gydytojo atliekamus tyrimus ir pan., nurodant specialisto vardą ir pavardę. Veterinarijos veiksmų planai gali būti kuriami tam tikram laikotarpiui. Programa aiškiai grafine forma pateikia specialią ataskaitos formą, kurioje parodyta galvijų skaičiaus dinamika, jų augimo ir išvežimo priežastys.

Lenktynių žirgų veisimu ir veisimu užsiimantys ūkiai į programą gali įrašyti lenktynių trasos testus, nurodant atstumą, vidutinį greitį, laimėtą prizą ir daug daugiau. Pieno ūkiai gali kaupti išsamią skirtingų laikotarpių primilžių statistiką, pagal jų rezultatus nustatyti geriausias melžėjas, analizuoti atsiliepimus ir apžvelgti vartotojus. Žemės ūkio verslui, kurio specializacija yra jautienos arba pieno ūkis, pašarų tiekimas, įskaitant kokybės kontrolę, yra labai svarbus. Galimybė tinkamai organizuoti pašarų laikymą, taip pat kontroliuoti pašarų prieinamumą ir racionalų atsargų valdymą dėl USU programinės įrangos, įmontuotų drėgmės, temperatūros ir daugelio kitų jutiklių sistemos. Programos apskaitos įrankiai, pinigų srautai, pajamų ir sąnaudų dinamika, gamybos sąnaudos, bendras veiklos pelningumas ir kt. Tai užtikrina patikimos informacijos apie jį prieinamumą.

Kompiuterinė programa galvijams skirta naudoti bet kokiam gyvulininkystės verslui, nepriklausomai nuo to, kokius gyvulius ji augina. USU programinės įrangos kūrimas vykdomas aukštu profesionaliu lygiu ir atitinka žemės ūkio ūkių poreikius ir reikalavimus, ką patvirtina daugybė vartotojų komplimentų ir komentarų. Kompiuterinės sistemos nustatymai atliekami atsižvelgiant į veiklos mastą ir ūkio ypatumus, kur ypatingas dėmesys skiriamas gyvulių auginimui.

Programa gali naudotis visų dydžių ūkiai – nuo didelių galvijų ir pienininkystės kompleksų iki mažų kailinių ar arklių fermų, nepriklausomai nuo galvijų ir veislių skaičiaus.

USU programinė įranga leidžia suskaičiuoti galvijus, kurių paklausa yra vertingiems augintojams, ypač grynaveislėje galvijininkystėje, ir kurie sulaukia teigiamų atskirų individų penėjimo ir gamybos kompleksų įvertinimų bei atsiliepimų. Esant poreikiui, tam tikroms galvijų grupėms galima sukurti specialų racioną ir šėrimo laiką, sudėtį, reguliarumą ir daug daugiau.

Veterinarinių priemonių planas sudaromas pasirinktam laikotarpiui, atsižvelgiant į įvairių pakeitimų įvedimą, nurodant gydytojo vardą, pavardę, pažymas apie individualių veiksmų įgyvendinimą, fiksuojant gydymo rezultatus ir daug daugiau.

Pagal USU programinę įrangą pieno ūkiai nustato geriausias melžėjas ir prognozuoja, apskaičiuodami tinkamą primilžį kiekvienai karvei atskirai ir konkrečiai įmonei. Sandėlio veikla reguliuojama griežtai laikantis apskaitos taisyklių ir suteikia patikimą informaciją apie turimas žemės ūkio atsargas bet kuriuo metu.

Dėl programoje automatizuotų sandėlio procedūrų galite sukonfigūruoti automatiškai pasirodantį pranešimą apie žaliavų atsargų artėjimą prie kritinio minimumo ir vadybininko peržiūros, patvirtinančios skubų pirkimą, poreikį. Šis įmontuotas planuotojas leidžia sudaryti trumpalaikius ir ilgalaikius individualių ūkių, įmonių padalinių, galvijų veislių darbo planus, taip pat kontroliuoti vykdymo seką, nustatant analitinių ataskaitų parametrus.

Apskaitos įrankiai leidžia valdyti finansinius išteklius realiu laiku, kontroliuoti gyvulių auginimo procese patiriamas išlaidas, atsiskaitymus su galvijų tiekėjais ir pirkėjais ir kt. Kliento pageidavimu programa gali būti sukonfigūruota su mobiliosiomis programėlėmis ūkio darbuotojams ir klientams, kad būtų galima daugiau bendrauti, keistis skundais, apžvalgomis, užsakymais ir kitais darbo dokumentais. Pagal specialius užsakymus į sistemą integruoti mokėjimo terminalai, įmonės svetainė, automatinis telefonas, vaizdo stebėjimo kameros. Norėdami užtikrinti vertingos informacijos saugumą, galite sukonfigūruoti automatinį kompiuterių duomenų bazių atsarginių kopijų kūrimo dažnumą į atskirus saugojimo įrenginius.