Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa, skirta sekti laiką

Programa, skirta sekti laiką • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa, skirta sekti laiką
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą laiko stebėjimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Veikimo laiko stebėjimo programa padeda efektyviai atlikti bet kokį reikalingą dokumentų srautą nuotoliniu būdu mūsų ekspertų sukurtoje USU programinėje įrangoje. Programai, kuri taupo darbo laiką, galimybė naudoti automatizuotą darbo eigos generavimo metodą būtų privalumas. Aktyviai pereinant prie nuotolinio darbo formato, daugelis įmonių nusprendžia prie USU programinės įrangos pridėti keletą papildomų galimybių, leidžiančių nuotoliniu būdu valdyti įmonės darbuotojus. Darbo laiko stebėjimo programa turėtų būti aktyviai periodiškai pilama informacija, įvedama į išimamą diską ilgesniam saugojimo laikotarpiui. Diegiant laiko sekimo programą reikia atsižvelgti į daugybę kitų veiksnių ir niuansų. Todėl, siekdami, kad vartotojai turėtų geriausius pasiūlymus kompiuterinių technologijų rinkoje, mūsų ekspertai padarė viską, kad naudotųsi nauja apskaitos sistemos versija.

USU programinė įranga turi visą gerai apgalvotų funkcijų sąrašą, kad palaikytų bet kokią valdymo parinktį, kad būtų kuo labiau supaprastinta valdymo užduotis stebint. Daugelis darbuotojų gali žymiai sumažinti darbui skirtą laiką, pereidami prie darbo namuose formos, todėl vadovybė turėtų žinoti apie tokias manipuliacijas. Tam tikrą laiką padirbus nuotoliniu būdu laiko sekimo programoje, atsiras esamo dirbančio personalo paveikslėlis, kuriame matyti, kas ir kaip yra susiję su jų pareigų vykdymu. Ateityje, laikui bėgant, galėsite sustabdyti nesąžiningus darbuotojus reikalaudami nutraukti bendradarbiavimą ir taip pagerinti komandos struktūrą. Todėl laiko sekimo programos pradžia yra būtina ir reikalauja didelio dėmesio bei atsakomybės, nes nuo to priklauso viso verslo sėkmė.

Šį kartą nelengva buvo daugeliui įmonių, susidūrusių su staigiu ekonominės padėties šalyje nuosmukiu ir patenkančiai į stabilumo ir pelningumo rizikos zoną. Dabartiniu sunkiu metu sunku išgyventi, todėl daugelis įmonių turi rizikuoti mažindamos darbuotojų skaičių ir pereidamos prie nuotolinių namų operacijų. Be pagrindinės programinės įrangos, taip pat galėsite naudotis mobiliąja programėle, kurią bus galima lengvai įdiegti savo mobiliajame telefone. Daugumoje įmonių perėjimas prie nuotolinio darbo žymiai padeda apsaugoti verslą, numato ekonominio aktyvumo mažėjimą šalyje ir visame pasaulyje. Bet kuri įmonė turėtų turėti galimybę keisti savo funkcionalumą pagal poreikį, siekdama perkelti savo darbuotojus į nuotolinę veiklą laiko sekimo programoje.

Kreipkitės į mūsų ekspertus, kad gautumėte patarimų arba atsakytumėte į bet kokius klausimus, nesijaudindami, kad nepraleisite pagalbos ir palaikymo atliekant laiko stebėjimo užduotis. Galime drąsiai teigti, kad rasite gerą padėjėją nuotoliniam dokumentų valdymui. Atlikite skaičiavimus kuo greičiau, palyginti su analitiniu pakilimu ir kritimu pandemijos ir krizinės situacijos metu. Ši diagrama parodo, kaip teisingas sprendimas pereiti prie nuotolinio dokumentų valdymo formato, dėl kurio darbo našumo kategorija padidės arba sustos tokiu pačiu tempu kaip ir anksčiau. Įsigiję laiko sekimo programą pradėsite reklamuoti savo dabartinį verslą namuose, darbo eiga akimirksniu atspausdinama į spausdintuvą.

Programoje pradėkite palaipsniui kurti reikiamus dokumentus, pildydami žinynus ir kurdami klientų bazę. Registracija yra privalomas procesas, tada kiekvienam darbuotojui suteikiamas atskiras vartotojo vardas ir slaptažodis. Sistema turi tokią paprastą ir intuityvią valdymo sąsają, kurią galite išsiaiškinti patys. Tai padeda sukurti sąskaitos išrašą ir kasos knygą, kad būtų galima kontroliuoti sąskaitas ir pinigus, suteikti balansą valdymui. Programoje pradėkite registruoti darbo laiką su reikiamos darbo eigos išvestimi išvestyje.

Norėdami sukurti dokumentaciją, pirmiausia turite perkelti duomenis į naują programinę įrangą. Naudodami programoje esančią brūkšninio kodavimo įrangą galėsite sukurti atsargų operaciją. Vairuotojų kontrolė vykdoma dėl pažangių prekių pristatymo grafikų personalo apskaitos ir vertinimo sistemoje. Įmonės vadovai programoje galės gauti bet kokį reikalingą pirminių dokumentų srautą su skaičiavimais, ataskaitomis, analize ir prognozėmis. Mokesčių ir statistinių ataskaitų teikimas vykdomas automatiškai, įkeliant jas į teisinę svetainę. Įvairių mastelių pranešimai generuojami duomenų bazėje ir perduodami klientams tikrinant informaciją. Dabartinė automatinė paieškos sistema padeda jums paskambinti, pranešdama jūsų įmonės vardu su laiko sekimu. Pinigus galite pervesti naudodami privačius terminalus, patogiai esančius mieste. Tikrinkite darbuotojų darbo užduočių atlikimą laiko sekimo programoje monitoriumi. Programoje naudodami specialius nuotolinio apskaitos darbo nustatymus, palyginkite dirbančius darbuotojus tarpusavyje.

Yra daug kitų funkcijų, kuriomis galėsite naudotis įsigiję laiko sekimo programą. Norėdami susipažinti su jais visais, apsilankykite oficialioje USU Software svetainėje. Yra visi kontaktai ir el. Paskubėkite ir gaukite geriausią programinės įrangos sprendimą, kuris palengvins jūsų darbą ir uždirbkite daugiau pelno.