Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Darbuotojų kontrolės programa

Darbuotojų kontrolės programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Darbuotojų kontrolės programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite darbuotojų kontrolės programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Darbuotojų kontrolės programa reikšmingai padės įmonės vadovybei vykdyti darbo užduočių atlikimo kontrolės procesą naudojant modernią programą USU Software. Sunkioje krizinėje situacijoje daugelis įmonių perkelia savo darbuotojus į nuotolinio darbo formatą, kad išliktų ir sumažintų bankroto riziką. Tačiau nors išeitis iš šios situacijos buvo rasta, iškilo problema dėl savalaikės kiekvieno įmonės darbuotojo veiklos formavimo kontrolės, nes yra daug veiksnių ir niuansų, į kuriuos reikia tinkamai atsižvelgti ir valdė. . To pasiekti neįmanoma be modernios kompiuterinės programos, galinčios optimizuoti beveik visus įmonės procesus ir net nuotoliniu režimu.

Darbuotojų kontrolės programą sukūrė pirmaujantys mūsų ekspertai, norėdami padėti daugeliui verslininkų priprasti prie šios situacijos ir paversti darbuotojų stebėjimo galimybę realybe. Šiuo metu USU Software dėl tinklo palaikymo ir interneto gali perkelti bet kokį įmonės darbuotojų procentą į nuotolinį režimą naudojant daugiafunkcį, tačiau taip pat būtina pateikti ir sukonfigūruoti kompiuterinę įrangą iš administracijos. Priklausomai nuo mūsų ekspertų įgūdžių, darbuotojų kontrolės programa turi išplėstinį funkcijų, reikalingų reikiamai kontrolei atlikti, sąrašą. Todėl būkite tikri mūsų tobulinimo naudingumu ir aukšta kokybe, nes darbuotojų kontrolės programa suteikia daug funkcijų ir galimybių. Be to, nepaisant visų skirtingų įrankių ir sudėtingų algoritmų, įterptų į programos kodą, šią programą nėra sunku įvaldyti, todėl net naujokai gali ją valdyti.

Sukurta mobilioji bazė galės padėti iš aktyviosios pusės. USU programinė įranga yra sukurta absoliučiai bet kuriai įmonei su papildomomis funkcijomis, leidžiančiomis dirbti nuotoliniu būdu, nepaisant verslo apimties. Kiekvieno darbuotojo kontrolė neleidžia dirbančiam personalui atsipalaiduoti ir pailsėti neatlikus užduočių per darbo dieną. Darbuotojų kontrolės programa šiandien yra privaloma priemonė konkurencingumui palaikyti, įgyjant žinių apie įmonės darbuotojų darbo dienos laikymąsi. Buvo pranešta apie vadovų kompiuterinę programinę įrangą apie kiekvieną darbuotoją ilgą laiką neatostogaujant, žiūrint netinkamas programas, naudojant įvairius žaidimus asmeniniuose reikaluose ir kt. Gausite daug pranešimų temomis. Kiekvieno darbuotojo monitorius lango pavidalu rodomas įmonės vadovo darbo vietoje, kuris gali visiškai suprasti, ką darbuotojas veikia per dieną. Kai kuriuos personalo padalinius bausti piniginėmis baudomis arba atleidimu iš darbo už nerūpestingą elgesį su savo pareigomis, nepakenkiant ir taip sunkiai įmonės ekonominei situacijai.

Visi darbuotojai gali dirbti ir bendrauti vienas su kitu nuotoliniu būdu, naudodamiesi vieni kitų informacija, o peržiūrėdami ją darbo jėgos tikslais. USU programinė įranga padeda išsaugoti svarbią ir reikalingą informaciją ilgą laiką, naudojant informacijos archyvavimą pasirinktoje saugioje vietoje. Visiškai kontroliuodama įmonės finansinius išteklius, finansų komanda gali apskaičiuoti kūrinių įkainius nuotoliniu būdu. Susisiekite su mumis įvairiais klausimais, kurie gali iškilti pereinant nuo namų formato prie darbo. Galime manyti, kad USU Software visada rasite patikimu draugu ir asistentu vykdant reikalingus verslo procesus.

Programoje palaipsniui kurkite savo individualią juridinių asmenų klientų bazę su banko duomenimis. Patikrinkite darbuotojų darbo veiklą žiūrėdami į personalo monitorių. Gaukite pranešimą duomenų bazėje, jei darbo vietoje ilgą laiką nėra darbuotojo. Kaip patikrinimą, galėsite palyginti personalo veiklą, naudodami funkcijas darbe. Kontrolės proceso metu nustatykite nereguliarius įmonės darbuotojus ir imkitės atitinkamų veiksmų. Esant bet kokiam darbo kaupimui, programoje galima nuotoliniu būdu gauti vienetinio darbo užmokesčio skaičiavimą.

Mokėtinos ir mokėtinos sąskaitos efektyviai kontroliuos tarpusavio atsiskaitymų sutikrinimo aktų formavimą. Duomenų bazėje galima sugeneruoti bet kokio formato sutartis naudojant specialų finansinės sutarties pusės indėlį. Programoje apskaičiuokite klientų pelningumo lygį naudodami specialią operacijos ataskaitą. Duomenų bazė padeda atlikti informacijos importavimo procesą ir greitai pradėti verslą. Pradėkite inventorizacijos procesą programoje naudodami specialią brūkšninio kodavimo įrangą. Pradėkite siųsti pranešimus klientams informuodami juos apie darbo kontrolės procedūrą. Yra automatinė paieškos sistema, padedanti klientams laiku pranešti apie darbuotojų pastebėjimus. Programa atlieka specialių krovinių gabenimo grafikų paruošimo siuntėjams funkciją. Patirkite verslo žinių padidėjimą dirbdami su vadovu, sukurtu specialiai vadovams.

Yra daug kitų privalumų, kuriuos suteikia darbuotojo valdymo programa. Norėdami gauti daugiau naudingos informacijos, apsilankykite mūsų oficialioje svetainėje. Taip pat yra nuoroda, skirta atsisiųsti demonstracinę programos versiją, kurioje galite sužinoti apie pagrindines funkcijas.