Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa darbo laiko apskaitai nemokamai

Programa darbo laiko apskaitai nemokamai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa darbo laiko apskaitai nemokamai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Darbo laiko apskaitą nemokamai galima pasiūlyti tik demonstracinėje versijoje. Žinoma, dauguma nesąžiningų kūrėjų siūlo savo ad hoc programas visavertėmis, tačiau pasekmės gali būti siaubingos. Norėdami rasti tinkamą programą, turite išbandyti programą naudodami nemokamą demonstracinę versiją. Rinkoje yra daug programų, kurios skiriasi funkcionalumu, kaina ir išoriniais parametrais. Gana sunku išsirinkti vertą, tačiau reikia rinktis tarp kainos ir kokybės, atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas iš jų prisitaiko prie konkrečios veiklos srities. Automatizuodami gamybos procesus, gerindami darbo kokybę ir efektyvumą, priderindami programą prie bet kurios veiklos srities organizavimo, atkreipkite dėmesį į mūsų unikalią programą – USU Software. Įperkama kainų politika, jokių abonentinių mokesčių, patikima apsauga ir nemokama valdymo sistema, reguliuojama bet kurioje įmonėje, kelių vartotojų režimas – viskas apie USU programinę įrangą.

Nemokamo darbo laiko skaičiavimo programoje numatytas kelių kanalų valdymo režimas, fiksuojantis darbuotojų asmeninės prieigos prie sistemos parametrus, jų įėjimo ir išėjimo darbo valandas, visas atostogų ir pietų pertraukas. Kelių vartotojų režimu vartotojai gali keistis informacija ir pranešimais dirbdami nuotoliniu būdu per vietinį tinklą arba internetą. Kiekvienam darbuotojui galima stebėti darbo laiką, matant atliekamų operacijų būklę apskaitos sistemoje. Kompensacijos išmokamos automatiškai pagal realius rodmenis ir nemokamai, įgyvendinant mūsų programą, fiksuojant kiekvieną darbuotojų judesį, pažymint konkrečios užduoties laiką, kokybiškai ir efektyviai didinant pelningumą.

Įvesdami duomenis vartotojai gali naudotis automatiniu valdymu, nemokamai perkeldami informaciją iš įvairių šaltinių, palaikydami beveik visus Microsoft Office dokumentų formatus. Žiūrint medžiagą, naudojama kontekstinė paieškos sistema, kuri optimizuoja veikimo laiką. Be to, programa kuria ir išsaugo įvairius žurnalus, ataskaitas, dokumentus ir ataskaitas. Visa informacija automatiškai saugoma vienoje žinių bazėje ir po atsarginės kopijos patikimai ir visam laikui saugoma nuotoliniame serveryje.

Naudokite nemokamą bandomąją versiją, kurią rasite mūsų svetainėje, kad patikrintumėte nemokamą veikimo laiką savo versle. Užduokite likusius klausimus atlikdami trumpą įvadinį kursą su darbuotojų mokymais, kuriuos galite gauti iš mūsų konsultantų, kurie padės pasirinkti reikiamus modulius ir įrankius. Apskaitos programa per darbo laiką nuotolinio valdymo pulteliu vykdoma naudojant įrenginius, kurie yra nemokamai sinchronizuojami viename tinkle. Peržiūrėkite visus langus iš darbo skydelių pagrindiniame įrenginyje, kompiuteriuose ar mobiliajame darbdavio matomais, analizuodami atliekamų operacijų kokybę ir apsilankę nereikalingose programose, platformose ir žaidimų sistemose.

Stebimas ir kontroliuojamas gamybos operacijų automatizavimas, o tai daro didelę įtaką darbuotojų darbo išteklių optimizavimui. Bosai turi neribotą potencialą ir galimybes, įskaitant padalintą kontrolę, apskaitą, analizę ir keitimą kiekvienam darbuotojui, siekiant užtikrinti kuo aktyvesnę informacijos apsaugą. Valdykite visą žinių bazę su visa dokumentacija ir medžiaga. Esamos kontekstinės paieškos sistemos buvimas prisideda prie kokybiško ir veiksmingo informacijos teikimo būdo. Pateikdami medžiagą jūs ir jūsų darbuotojai galite naudoti rankinį įvedimą arba automatinį importavimą iš įvairių dienoraščių ir esamų dokumentų, kurie palaiko beveik bet kokį formatą.

Nemokamoje programoje darbuotojams bus vykdomi mėnesiniai darbo užmokesčio mokėjimai darbuotojui ir darbo valandų apskaita bei kontrolė. Kiekvienas vartotojo langas yra pažymėtas skirtinga spalva ir kiekvienas yra laisvai deleguojamas pagal funkcines ir darbo pareigas. Yra visų medžiagų klasifikacija pagal vieną ar kitą tipą ir pavadinimą. Medžiagos ir pranešimai perduodami greitai ir efektyviai, taupant darbo laiką ir sumažinant klaidų skaičių.

Daugiakanalis darbo ir apskaitos formatas padeda visiems specialistams patekti į programą pagal asmeninio naudojimo teises. Darbuotojai gali keistis medžiaga vykdydami bendrą veiklą internetu. Ilgai nesant ir nepasireiškus veiksmų, darbo laiko programos apskaita vykdoma generuojant ataskaitas ir teikiant pranešimus per iššokančius langus bei paryškinant skirtingomis spalvomis indikatorius. Vykdoma darbo procesų ir laiko kontrolė, laisvai analizuojami paskutiniai darbuotojų veiksmai, atliekamų sandorių kokybė, atsižvelgiant į atliktų apimtį ir kokybę.

Programos sąsaja patogi ir daugiafunkcė, individualiai prisitaiko prie kiekvieno darbuotojo, parenka reikiamas temas ir šablonus, modulius ir užsienio kalbas. Moduliai kiekvienai institucijai bus parenkami individualiai. Naudojant mūsų programą, apskaita padeda didinti paklausą ir prieinamumą dėl pajamų, kokybės ir efektyvumo. Kuriant visos informacijos atsargines kopijas, ji ilgą laiką saugoma nuotoliniame serveryje vienoje informacinėje sistemoje. Dokumentų ir ataskaitų kūrimas su žurnalu vyksta su automatine apskaita.

Darbo galimybės realizuojamos dirbant su beveik visų formatų dokumentais. Taip pat galima prijungti įvairaus tipo įrenginius ir programas, greitai atlikti tam tikras užduotis, optimizuoti laiką ir finansinius išteklius. Programos talpinimas neturės įtakos jūsų biudžetui, turint nemokamą abonentinį mokestį, nes užtikrina optimizavimą, aukštą kokybę, nuolatinę kontrolę nuotolinio darbo valdymo ir apskaitos metu, sumažinant laiką ir finansinius išteklius, mėnesinio įmokos nebuvimas vaidina svarbų vaidmenį toks sunkus metas.