Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Personalo kontrolės programa

Personalo kontrolės programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Personalo kontrolės programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite personalo kontrolės programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Personalo kontrolės programa leidžia efektyviai sekti darbo valandas, taip pat nustatyti darbo apimtį ir sąlygas. Personalo kontrolės grafikas gali būti įvairus, nustatytas į biuro darbą arba nuotolinį režimą, kontroliuojantį darbuotojų veiklą, kuri skiriasi kainų politika ir funkcionalumu. Personalo nuotolinio valdymo programa iš USU Software gali dirbti su bet kokia operacine sistema, gali būti koreguojama atskirai kiekvienai organizacijai ir personalui, suteikiant pačius palankiausius pasiūlymus lyginant su nuotolinėmis ir personalo panašiomis programomis.

Programa sukonfigūruota palaikyti neribotą skaičių įrenginių, tiek mobiliųjų, tiek kompiuterių, nuotoliniu būdu reguliuoja procesus, užtikrina vienkartinį ir gerai koordinuotą darbą, atsižvelgiant į kelių vartotojų režimą. Kiekvienam vartotojui suteikiama asmeninė paskyra su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, iš kurios jis perskaitys programos įėjimo ir išėjimo indikatorius, nuotolinį valdymą, personalui skiriamą laiką, darbų kokybę ir apimtį ir kt. Visi pakeitimai rodomi programoje ir pateikia tik tikslią informaciją, kuri gali būti saugoma ilgą laiką, nuotoliniu būdu, nuotoliniame serveryje, vienoje žinių bazėje, naudojant beveik bet kokį dokumento formatą. Su Microsoft Office formatų palaikymu galite greitai konvertuoti reikalingas medžiagas.

Personalo kontrolės programa leidžia įrašyti svetainių ir žaidimų platformų dalyvavimą, visą darbo laiką. Įėjus ir išėjus iš programos, ji nuskaito informaciją ir įveda personalo žurnalus bei parodo duomenis, į kuriuos bus atsižvelgta darbo užmokesčio žiniaraštyje. Administratorius gali matyti personalo veiklą kontrolės metu, peržiūrėti kiekvieno vartotojo langus hoste, fiksuoti kiekvieną įėjimą ir išėjimą, darbų sustabdymą ir kitus veiksmus, reikalingus racionaliam sprendimų priėmimui užtikrinti.

Programa naudojama ne tik personalo valdymui nuotoliniu būdu, bet ir biuro darbui, analitinei veiklai, apskaitai ir valdymui, individualiam derinimui, reikalingų modulių ir šablonų parinkimui. Programa integruojama su įvairiomis programomis, tokiomis kaip apskaitos sistemos ir įrenginiai, įskaitant duomenų rinkimo terminalą ir brūkšninių kodų skaitytuvą. Visos operacijos atliekamos automatiškai, o darbo laikas optimizuojamas. Norėdami susipažinti su valdymo programos galimybėmis, pakanka įdiegti nemokamą demonstracinę versiją, kuri leis jums įvertinti visas funkcionalumą ad-hoc režimu. Jei turite klausimų, kreipkitės patarimo į mūsų ekspertus.

USU Software personalo ir darbo laiko nuotolinio valdymo programa padeda išspręsti visas gamybos problemas, automatiškai susidoroti su kiekviena užduotimi, optimizuoti darbuotojų darbo laiką. Visi langai vartotojo darbo skydeliuose matomi pagrindiniame kompiuteryje, todėl administratoriui pateikiami tikslūs rodmenys analizuojant darbo kokybę ir srautą įvairiose svetainėse ir žaidimų platformose. Gamybos operacijų automatizavimas sumažina darbo ir personalo išteklius. Darbdavys turi prioritetines galimybes, kurios kiekvienam skiriasi priklausomai nuo pareigų, užtikrinančių patikimą informacinių duomenų apsaugą.

Vieningos informacinės sistemos nuotolinė priežiūra suteikia visus dokumentus ir duomenis. Kontekstinės paieškos sistemos buvimas užtikrina aukštos kokybės ir greitą informaciją. Importuojant nuotolinę informaciją iš įvairių dokumentų, informacija bus įvedama automatiškai. Kiekvienam darbuotojui pagal darbo valandas mokamas mėnesinis atlyginimas. Kalbant apie personalą, langai bus nuotoliniu būdu žymimi skirtingomis spalvomis, skirstant kiekvieną pagal funkcines ir meistriškumo užduotis.

Yra visi duomenys klasifikuojami į vieną ar kitą kategoriją. Informacija ir pranešimai perduodami realiu laiku vietoje arba internetu. Kelių kanalų valdymo ir valdymo lygis suteikia visiems vartotojams vienkartinį prisijungimą prie programos naudojant asmeninę paskyrą, prisijungimo vardą ir slaptažodį. Darbuotojai turi atlikti paskirtas užduotis pagal planuotoje įvestus tikslus. Ilgai neatlikus tam tikrų veiksmų ir neaktyvumo atveju, nuotolinė programa generuoja priminimą, paryškindama iššokančius pranešimus ir įvairiaspalvius indikatorius. Stebėkite naujausius nuotolinio personalo veiksmus, tiksliai analizuodami verslo procesų kokybę ir valdydami laiką. Valdymo programos sąsają kiekvienas personalas sukuria individualiai, pasirinkdamas norimas temas ir šablonus. Moduliai kiekvienoje įmonėje parenkami individualiai, su galimybe parengti asmeninį pasiūlymą. Valdymas ir kontrolė per mūsų programą padeda pagerinti visos veiklos kokybę ir efektyvumą.

Kuriant atsargines kopijas visi duomenys yra saugomi nuotoliniame serveryje ir daugelį metų perduodami iš vienos informacinės sistemos. Dokumentų ir ataskaitų kūrimas vykdomas automatiškai. Yra beveik visų dokumentų formatų palaikymas. Greitai atlikti tam tikras veiklas sujungus įvairius valdiklius ir programas. USU Software naudojimas neturi įtakos finansinei gerovei, pagerina valdymo kokybę nuotolinio valdymo metu, optimizuoja laiką ir finansinius išteklius. Mėnesinio mokesčio nebuvimas vaidins svarbų vaidmenį gelbėjant jūsų organizaciją.